Asıl sporumu bıraktım, Fitness programı lazım

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve emin_ayhan_ tarafından 7 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. emin_ayhan_

emin_ayhan_ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba ben emin ayhan 02.04.1998 yılında doğdum şuan lisede okuyorum 2011 yılında kürek sporuna başladım sayamadığım kadar türkiye şampiyonluğum var milli takıma giremedim, artık vücudum ve kuvvetim yerinde. Klüpteki bazı sorunlardan dolayı bırakmak istedim şimdi ise macfit'e başladım fitness bildiğiniz üzere çalışıyorum oradaki antrenörlerin bana verdiği sadece bana değil herkese verdikleri antrenman programları var makineler ile onlarla çalışmamızı istiyorlar ama bu program 3 kademeden oluşmaktadır o yüzden 3 ten sonra başka program vermiyorlar yani özel program için ek ücret alıyorlar 70 lira vermek istemiyorum bu tür birşeye o yüzden sizden yardım istiyorum amacım bütün kas gruplarını çalıştırmak arada kondisyonda olmasını istiyorum koşu gibi. Ben normalde gittiğimde kürek makinamız var ındoor row bildiğiniz üzere 10 dk ısınıyorum sonra esnemeden sonra antrenmana başlıyorum. Şimdi ise sizden ricam bana göre güzel bir program hazırlarmısınız benlik bir problem yok pazartesi'den pazar'a kadar çakışabilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş