artısı olur mu?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve hobifitness04 tarafından 22 Aralık 2011 başlatılmıştır.

artısı olur mu?

Anketin kapanma tarihi 1 Ocak 2012.
  1. evet

20,0%
  2. hayır

80,0%
  3. denemeden bilemezsin

oy sayısı 0
    0,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hobifitness04

hobifitness04 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    forumdaşlar bi arkadaşımın programından bahsetmek istiyorum,haftada 4 veya 3 gün gidiyor,çünkü aynı salonu paylaşıyoruz,biras ısınma germe yapıyor,iki bacak hareketi giriyor,sonra military pres yapıyor ayakta omuz için,sonra göğüse giriyor 4 harekette bu bölge için yapıyor,sonra biceps 3 farklı hareket sonra 2 farklı trceps yapıyor,en son da yapabildiği kadar mekik çekiyor,sırt için de evde barfiks çektiğini söylüyor,program arayışı içersindeyim böle neden yaptığını sorduğumda, bana tüm bölgeyi giriyorum bir gün dinlenip tekrar giriyorum,birer gün arayla tüm bölgeleri dinlendirerek birer gün,haftada 3 kez böle uygun oluyor diyor,atıyorum mesela göğüs omuz pazartesi girse çarşamba kol girse cuma ya tekrar göğüse kadar 4 gün geçiyor diyor ve gelişimimi yavaşlattığını düşünüyorum dedi ki vücudu da gayet iyi(alt yapısı sağlam ama önceden çalışmış bir yıl kadar)onu öle görünce açıkcası ben de neyapcağımı bilemedim ben de mi öle denesem bir kaç ay diyorum,artısı olur mu?
    yorum yapcak arkadaşlar beslenme dinlenme hakkında yorum yapmasa iyi olur oku konulara yeterince hakimim ve elimden geldiğince uyguluyorum şimdiden teşekkürler...bench_O

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ben hayır dıyorum kendımce nedenim var kanı o kastan bu kasa sürekli dağıtıyor kanı bir bölgeye pompalamıyor bu programla hacim alıcağına ınanmıyorum hele buyuk kasları haftada 2 kereden fazla gırıyorsa 1 gun yetmez buyuk kaslar ıcın forumdada bununlaılgılı yazı var en az 72 saat gerekıyor

3. hobifitness04

hobifitness04 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    peki göğüs ile biceps girsem pazartesi çarşambaya da sırt omuz triceps girmek mantıklı mı?

Sayfayı Paylaş