Artık Yetmez mi ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve JuN1oR-BuilD3r tarafından 5 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Bu gün uzun zamandır takip ettiğim bodyforumtr nin geldiği noktadan hiç hoşnut olmadığımı belirtmek için buradayım değerli forumdaşlar. özelllikle forumun şu sıralar 10 - 15 yaş arası çocuklarla dolduğunu gördükçe daha çok üzülüyorum. Sözlerim Lütfen yanlış anlaşılıp çarpıtılmasın. elbette aralarında oldukça iyi ve bilgiye aç insanlarda var fakat bir çoğunun trollük yapmak ve bu saygın forumu incisözlük formatına çevirmek için burada olduğunu görmek hiçte zor değil. Forumun saygıdeğer bir çok eski üyesine forum başlıkları altında hakaret dolu sözler ediliyor. Özellikle kendilerine bilgi vermek ve yönlendirmek için burada olan bir çok değerli forumdaş arkadaşımız resmen çolukla çocukla uğraşmak zorunda kalıyor onların çok bilmiş tavırlarına sırf banlanmamak uğruna göz yummak zorunda kalıyor. Bir diğer konu ise Üye fotoğrafları kısmında insanların çalışma sürelerini ve aldıkları takviyeleri çarpıtmaları. 3 ay da şöle vücut yaptım böyle vucut yaptım diye atılan fotoğraflardaki vücutların çoğu en az 2 yıllık. Hayır Takviye kullandıysanız kullandık deyin steroid kullandıysanız kullandık deyin arkadaşlar sonuçta insanlar burada bu forumda sizden bilgi almak amacıyla burada bulunuyorlar. Kimse kalkıpta size aaa neden steroid kullandın neden protein tozu aldın tüüü kaka diye tepkilerde bulunmuyor. dahası böyle kişiler bu sporu itibarsızlaştırıp yerden yere vuruyorlar resmen bu sporun doğasına hakaret ediyorlar. Bırakın kürlü en aşşağı 1.5 - 2 yıllık vucudlarınızı 3 - 5 ayda yaptık diye lanse etmeyi sizler captain America yada Hulk değil insansınız genetikte bir yere kadar. Sizcede Artık forumun çoluk çocuk ve klavye delikanlısı kaynadığı yetmedi mi ?

Phil_Heath, PsikoTR96, mma- ve diğer 19 kişi bunu beğendi.
  2. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    yapaacak bişey yok tek tek onlarımı ayıkllıycaz:(

3. ---RamSes---

---RamSes--- Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Şikayet ederek biryere gelemeyizki. Önerin varsa Diez bir başlıkta önerinizi yazın demişti. O başlığa yaz sende.

4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Haklı olabilirsiniz ancak yaş sınırı getirilemez,sonuçta sporda yaş yok,evet içlerinden akıllı insanlar kadar aklı başında olmayan kişilerde elbet çıkacaktır ancak mod arkadaşalr zaten gerektiğinde gerkeen uyarıyı yapmakta veya gerekliyse konu kilitlenmektedir.

Aksi taktirde başka bir yoluda yok.Herkese aynı değer verilmekte sizi çok iyi anlıyorum vede hak veriyorum,ancak kişi üye olurken neyin ne olduğunu bilemez burdaki hiçbir yetkili,bu nedenle engellenemez.

mma-, AngryHun, rockybalboa7 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    demircan256 bu konuda oldukça haklısınız. Zaten yaş sınırı getirilmesini söylemek başlı başına saçmalık olur. Fakat beni en çok ifrit eden konu sözüm ona bu insancıkların kendilerine yardım etmek için burada olan insanlara gerçek hayatta olsa önlerinde aman dileyecekleri insanlara kalkıp klavye delikanlılığında bulunmaları. Bu tür davranışlarda bulunan insanlar bir an önce forumdan uzaklaştırılmalı diye düşünüyorum.

6. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    Ben daha önce 15 yaşında ki çocukları banlayın dedim dedim inanmadılar.. dinlemediler üstad :S

7. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    sadece sorun bu olsa dahada var mesela çogu kişi soru sormak için üye oluyor üye olduktan sonra sorusunu sorup ayrılıyor bunun içinde önlem alınsa çok iyi olur aslında...

mma- ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  8. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Konu sacma degılmı ?
    Cunki zaten gereken neyse en ust duzeyde yapılıyor goz ardı edılen bısey yok .

9. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Konu saçma değil çünkü 2 cm biceps kası yapmış her ergen'in egosunu çekmek zorunda değil forumun kaliteli yazarları. üst yöneticilerin bu konu üzerine düştüklerine ise bir itirazım yok. Konu forumun diğer üyelerinin bu konu üzerine ne kadar düşüp düşmediği....

MyShadowKing bunu beğendi.
  10. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Belirli bir sınırlama getirilebilir mesela yeni başlayanlar bölümü vb bölümlere 0-100 msj arası olan üyeler yazabilir diğer bölümleri ise sadece okuyabilirler mesaj yazmadan bilgi edinmek amaçlı. 100mesajı dolduran üyeler diğer forumlarada yazmaya başlayabilirler.(tabi 100mesaj doldurmak için belki saçma mesajlarla yenibaşlayanlar forumunu dolduran kişilerde olabilir.)

11. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    şöyle açıklayamaya çalışayım artık bilgisayar denilen şey her evde var aslında iyi tarafları var bu aletin eskiden ulaşamadığımız bilgilere şimdi kolaylıkla ulaşıyoruz ancak bilgisayar insanları asosyal yaptı özellikle ergen gençleri ve çoğu ergen genç evde okulda problem yaşıyor sinirli ve mutsuzlar vede dışarıda kabadayılık zor olduğundan sitelere yönelip küfür tehdit ediyorlar böylece rahatlıyorlar kendilerince artık birazda alışmak gerekiyor böyle şeylere internetten söylenen lafla bir şey olmaz zaten bu tip kişiler belalarını bulmuş günlerini boşa harcayan kişiler ve acınacak haldeler birde bunların laflarını ciddiye alıpda tartışmak saçma bence yönetim zaten iyi çalışıyor sınırı aşanı engelliyor kural dışı konular kapatılıyor çok geçmeden

JuN1oR-BuilD3r, MyShadowKing ve 2157 bunu beğendi.
  12. Gye Baek

Gye Baek Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Ben forumda oldukça yeniyim ve çok aktif de değilim, fakat gözlemlediğim kadarıyla birileri vücudunun resmini koyduğunda yahut bir soru sorduğunda bazı üyeler çok lakait şekilde cevaplar verebiliyor. Çoğu zaman çoğu kişinin dalgaya alındığını ve aşağılandığını gördüm. Foruma üye olmadan önce çok bilgili ve saygıdeğer insanların olduğu düşüncesi ilekaydolma kararı almışken forumda gezindikçe bu tip insanların sorularına dalga geçerek cevap veren arkadaşları gördükçe fikirlerim değişti açıkçası.

13. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sadece ergenlerin sorunu yok burda demekki .
    Hava atmaya calısan tıplerde var . Ama dedıgım gıbı zaten yapılacak hersey yapılıyor

Sergio_Aguero ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  14. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    junior bu konuda çok haklısın. bende üye fotoları bölümüne sık sık bakıyorum sonra diyorum ulan demek herkesde arnold genetiği varmış, bi biz böyle cılız kalmışız. yani arkadaşlar insanın kendisini kandırmasının alemi yok. en çok sinir olduğum konulardan bi taneside adam konu açmış vücududa fena değil 1.5 2 senede yaptım vs demiş, altına ergenler hemen yorum yazmı 1.5 yıla göre çok zayıf oran zayıf buran zayıf ... o zayıf diyenlerin vücudu çamur attıkları adamın yarısı kadar bile değil. kısacası herkes kendisine boy aynasında bi baksın. sizin rakibiniz diğer forum üyeleri değil kendinizsiniz...

JuN1oR-BuilD3r ve MyShadowKing bunu beğendi.
  15. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    bu foruma ve Türklere özel bir durum değil bu, lamer derdik eskiden şimdi squid trol falan deniliyor sanırım. bence de yeni uyeler mesaj sayısı artana kadar "yeni baslayanlara" yazabilsinler, tabi bunun icin her mesaja "tşk" "+rep" falan sisrme mesajlar atabilirler o da ayrı

16. tero

tero Yeni Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    forum büyük trollerden kurtuldu öteki ufak tefek şeylerden bişe olmaz onlar her forumda var zaten

17. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Ergenin egosunu çekmek istemiyorsan çekmezsin bu kadar basit, oku ve geç hatta hiç okuma. Kafana zorla silah dayayıp bir şeyler yaptırmıyorlar sonuçta .[​IMG] bir zahmet şu butonu kullanıver. Zaten farkındaysan yaz sezonu geçti yazlıkçılar adonisçiler forumu boşalttı artık daha sakin forum thums::lol:

Green Day bunu beğendi.
  18. Gye Baek

Gye Baek Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Dikkatimi çeken ve beni fazlasıyla rahatsız eden bir diğer şey de kız meseleleri ile ilgili konular. Sadece günümüz 14-17 yaş arası beyni gelişmemiş insanların açacağı bu tip konuları zannediyorum bu yaş aralığından daha yüksek yaşlarda bulunan üyeler bile açmaya başlamış. Burası spor forumu mu kız tavlama tavsiyeleri forumu mu? Bunun çizgisini belirlemek lazım.

pedro, Green Day, DEXONİA ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  19. Kasımpaşa34

Kasımpaşa34 Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kadıköy
    BodyForumTR Vücut Geliştirme >Sohbet > Dertleşme
    Dertleşme Içinizden gelen samimi paylaşımlarınız, body ile ilgili veya ilgisiz konular - motivasyon.

dragox, 2157, rockybalboa7 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  20. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bunu soylemen cok sacma olur cunki bu yasak değil .
    Kız meselesını konusmak öyle kızlara kotu bısey soylenmedıkce ayıpta degıl .
    Evet burası spor forumu . Kız meselelerinin acıldıgı konular kadar 10 kat spor konuları var .

2157 ve rockybalboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş