Artık kilo alamıyorum!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve İm 2 Dangerous tarafından 23 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. İm 2 Dangerous

İm 2 Dangerous Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Alamıyorum derken,almayı bilmiyorum.1997 mayıs ayı doğumluyum,2012 14 Ocakta fitness'a başladım(salonda).Başladığımda 43 kiloydum,bicepsler 24,omuz 98,göğüs 76,boyum 1.69'du.Şimdi;57 kiloyum,Bicepsler 33,omuz 112-113,Göğüs 91,boy 1.75... 15 ayda sadece bu kadar yapabildim ve hiç bir zaman beslenmem düzenli olmadı haziran ayından bu yana 55 kiloydum 2 kiloyu geçen ay alabildim.Neden? Beslenmem yüzünden tabikide... Artık beslenmemi düzeltip ciddi anlamda 70 kilo ve ya civarına çıkmak istiyorum,neler yiyeceğimi genelliğiyle biliyorum fakat bunları hangi saatlerde ve ne zaman yiyeceğimi bilemiyorum.Bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.
    -Sabah 6.30 da kalkıyorum(hafta içi) 7.30 da dersim başlıyor ve pazartesi,salı,çarşamba 13:55 e kadar okulda oluyorum,perşembe 7:30-13:05,cuma günleri 07:30-12:25...

Yani bana kilo almak için yardımcı olursanız çok sevinirim mesela kahvaltıda,okulda,okuldan gelince,öğlen yemeği,antremandan önce falan ne yemeliyim,ne kadar miktarda yemeliyim diye yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü tek başıma yazamıyorum bunu.(Forumda buna benzer çok konu var biliyorum,forumda neler yemem gerektiğide yazıyor fakat onlara ben uyamıyorum çünkü saatleri okul saatime uymuyor,bana yardımcı olun lütfen,''Aa sen 1.5 yıldır mı yapıyorsun?!?!'' tepkisinden bıktım)

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : kilo almak

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş