Artık kardiyoyu bırakıp antremanlara başlayayım mı? (resimli)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Rango tarafından 5 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Rango

Rango Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    samsun
    evet arkadaşlar geçen de konu açtım 110'dan 78'e düştüm, 85 yeter diyordum ama göbekteki yağ gitmeyince devam ettim ve 78'e düştüm, şimdi de kollar mollar iyice zayıfladı, hele bacaklarım çırpı gibi. ama hala göbekte deri birikmesi var, geçen konuda da belirttim yağ değil galiba giden göbeğin geride bıraktıkları(zamanla vedalaşırım sanırım değil mi? elimle gösterdim.) yani daha kardiyoya devam edersem iyice kilo vereceğim, en azından haftada 2'ye indireyim diyorum ve artık antremanlara başlayayım mı? gereken yağı yakmış mıyım sizce? unutmadan boyum 192.

teşekkür ediyorum şimdiden.

Ekli Dosyalar:

2. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Başlayabilirsin artık. Hacim aldıktan sonra definisyon yaptın mı tamamdır. Yağsız hacimlenmeye çalış ;)

Rango bunu beğendi.
  3. Rango

Rango Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    samsun
    teşekkür ederim yorum için. :) karın bölgesi zamanla düzelecektir değil mi? oraya yine göbek çöker diye kilo almaktan öyle korkuyorum ki. :)

4. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Düzelecektir. Karın hareketlerini yap sen. Beslenmeni bozup sporuda bırakırsan tabi ki kilo alıp yağlanırsın. Ama kas olarak kilo alırsan yağlarını daha da kolay yakarsın. ;)

Rango bunu beğendi.
  5. Rango

Rango Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    samsun
    beslenmemi bozmayı düşünmüyorum zaten hiç diyet yapmadım sağlıklı beslenme düzeni koydum kendime ve artık bu şekilde yaşamayı düşünüyorum o konuda sıkıntı yok, karın kası çalışıyorum bakalım değişiklik var zaten son 1 aydır umarım tamamen düzelecek. :)

6. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    başla vakti gelmiş

Sayfayı Paylaş