artık incelme zamanı geldi ama nasıl ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve xemsilver tarafından 7 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. xemsilver

xemsilver Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    selam arkadaşlar bende biraz fazlalık var ( biraz derken :D:D) baya bi fazlalık var,, resimdeki halim 137,8 kiloyken ki halim 1 şubat 2009 da rejime başladım, şu anda kilom 117 kilo ve daha hiç spor yapmadım yürüyüş dahil - sadece rejim ile : rejim içeriyide sadece şeker unlu yiyecekler ve asitli içecekeren uzak durdum geri kalan normal öğünler devam ettim - şu anda spora başlamak istiyorum ama öyle aman üçgen vücudum olsun yoksa yapmam gibi bi planım yok sade ve sağlıklı bi şekilde zayıflamak - sabırımda çok iyidir :D o yüzden ik etapta zayıflayıp sağlık bulmak daha sonra body unsurlarına göre daha detaylı bi program olabilir tabi benim bu bünyeden olursa :D:D tabi spor yapmadığım içinde kendi başıma bilmeden bişeyler yapmak istemiyorum o yüzden yardımlarınızı bekliyorum, resimle ilgili her yoruma açığım çünkü görünen köy klavuz istemez :D:D şimdiden ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum sağlıklı ve bol muhabbetli bi ortam dileği ile ....bench_O

Ekli Dosyalar:

• aasss.jpg
      aasss.jpg
      Dosya Boyutu:
      107,4 KB
      Görüntüleme:
      407
    DeL PotRo bunu beğendi.
  2. vanesy

vanesy Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mimar
    senin kafan rahat. moralin böyle yüksek keyfin yerindeyken başaramayacağın bir şey yok.

bence flexorun birinci ay programı tam senin ihtiyacın olan program. eğer kas geliştirmek ya da güçlenmek arzun yoksa diğer programlara geçmeden birinci ay programını istediğin kiloya inene kadar uygula. ömür boyu da uygulayabilirsin. spora başlayınca ani kilo vermemek için kalori alımını biraz arttırmalısın.

iyilikler dilerim, neşen bol olsun.

fitnessist ve DeL PotRo bunu beğendi.
  3. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bence bir spor Salonuna yazılmalısınız güzel bir diet ve cardio desteği ile bu hırsınızla başaramıyacağınız birşey yoktur bence Başarılar.

DeL PotRo bunu beğendi.
  4. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    spor yapmanın en zor kısmı karar vermektir. daha da zor olanı spora başlamaktır. en zor kısmı ise sporu devam ettirmektir..

mcorleone26 ve Setenay bunu beğendi.
  5. 307KD

307KD Yeni Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    bir kere vücudun çok kötü halde... yani bunu kötülemek amaçlı söylemiyorum resmi koymuşsun yorum yapabilirsiniz demişsin ben de yapıyorum... Ancak 139 den 117 kg ye düşmek tabi sporsuz oldukça başarılı bir olay. resimdeki halin 139 kg değil mi?!?!?!

cardio ve diyetle 1 yılda bence aynı şekilde devam etsen boyunu bilmiyorum ama 180cm gibi duruyor, 7O kglere inmen kesin gibi...

6. preston

preston Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Biraz alakasız olaak ama 1 Şubat 2009'da neredeydiniz.Kış daha yeni yeni bitmeye başlarken, havalar hala soğukken bu havuz sefası nerede böyle (-;

7. xemsilver

xemsilver Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    1. bu resim ağustos ta çekildi ama şubattada aynı kilo daydım ( resimdeki kilo 137 )

2. valla resim için yorum yapabilirsiniz çünkü gerçekten çok kiloluyum saklamaya veya kırılmaya gerek yok

3. boyum : 1.89 kilom 117 ( şu anki durumum )

evet sabırım iyidir. o yüzden şu anlık ilk ay çalışmasını düşünüyorum. inşallah yararlı olur şubat 1 den bu zamana kadar sadece rejimle kilo vermiştim bugün yürüyüşlere başladım, 1 aylık bi yürüyüşten sonra 1. ay programına başlamayı düşünüyorum yarrını hep beraber görücez :D şimdiden hepinize teşekkür ediyorum. hepinize bol bol kas yapmalar kendinize iyi bakın

yaşasın sağlıklı yaşam :D:D bench_O

8. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    ben 4 ayda kardiosuz 20 kilo vermeni çok takdir ettim..ayda 5 kiloya denk geliyor ki bence ideal bir rakam,ne çok fazla ne çok az tam ayarında bence..kardioyu da eklersen diyetine bence yıl sonuna doğru 80 kilo civarına gelebilirsin

9. xemsilver

xemsilver Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul

evet ama doğru bi kardio bulmam lazım, ilk olarak 1. ay kardio sunu düşünüyorum ona göre gerisini getirmeyi düşünüyorum sabrımız bol :D:D yavaş yavaş enin adımlarla gidiyorum :D:D

Sayfayı Paylaş