Artık gerçekten sıkıldım yardım lütfen:/

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve arda122 tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. arda122

arda122 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhabalar benim sorunum kızlarla hangi kızla konuşsam kızlar benden 1 hafta sonra soğuyor mesajlarıma geç cevap yazıyor veya yazmıyor anlamadım gitti acaba ben konuşmayı bilmiyormuyum çokmu yüz veriyorum anlamadım ya hep böyle oluyor, hani bazı tipler vardır kızları güldürür espri yapar dalga geçer rahattır yani ben anlamadım kızlarla arası iyi olan biri bana yardım etsin lütfen akıl versin:(

2. MysticMind

MysticMind Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Makine Teknikeri
    Yer:
    Adıyaman
    Konu dışından öte forum dışı bir konu olmuş :) Yaşınızı bilmiyorum ancak kız kimyası yaşa göre değişen bir durum.Çoğunluk olarak 13-18 arası kızlar saçlarına şekil veren,dikkat çeken erkekleri severler.Ergenlik elbette.18'den sonra üniversiteye geçen kızlarda artık bir olgunluk psikolojisi başlar.Olgun erkeklerden hoşlanmaya başlarlar.Olgunluk somurtkan olmak değildir.Yerinde gülmek,yerinde konuşmaktır.Kızlarla aran iyi olsun istiyorsan kendi tarzını ortaya koyman gerek.Hani vardır ya grup arasında 1 erkek giyimi olsun,konuşması olsun,davranışları olsun herkes ona benzemek ister.İşte o kişi olman gerek.Herkesin imrenerek bakacağı biri olursan o zaman bir popülariten olur ve ilgi görürsün.Bunlar boş işler eninde sonunda ciddi düşünmek istediğin kızı arayacaksın.Benim sana tavsiyem böyle şeylerle vakit kaybetme inan eğer yaşarsan yaşın 30 a geldiğinde dert edeceğin tek şeyin kızlar olması için dua edeceksin.Şuan genciz,sürekli fırsatlar çıkıyor önümüze.Seçimlerimizi her an değiştirebiliyoruz ama ilerde bu olmayacak.O yüzden sabit seçimlerde kalacağın yaşa gelene kadar seçimlerine öncelik ver.Sonrasın da kız ilgisiymiş vs. kendiliğinden gelecek zaten ;)

3. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    merhaba genç, kızları çok farklı görme,sonuçta onlar da insan. demek ki çok üzerlerine gidiyorsun ve konuştuğun konularla onları sıkıyorsun. çok fazla ısrarcı olma, onları etkinliklere davet et. sosyal ol. kızlar erkeklerden farklı olarak sanatsal şeylere daha çok ilgi duyarlar. müzik,kitap, şiir, roman ,duygusal şeyler, fal,tiyatro, sinema vs. vb bunun gibi şeylerle bol bol gereksiz bilgi edin. bir de konuştuğun,ilgilendiğin kızı bol bol dinle. saçma sapan dertlerini bile dinle, sivilcesi varmış, boyu kısaymış falan da filan ne anlatırsa dinle. kızlar kendilerini dinleyen erkeklerden hoşlanırlar. sakın hiçbir konuda aceleci davranma,sabırlı ol, duygularını zamanı gelince açıkla, kendine iyi bak, giyimin konuşman hep temiz olsun, bol esprili ol, kendinle barışık yaşa. farkı göreceksin....

4. moloday

moloday Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Arda kardeş aynı kaderi paylaşıyoruz.
    2 gün konuştuğum kız 3. gün yüzüme bakmıyor.
    Ben bunun sebebinin çok istekli olmamız olduğunu düşünüyorum.
    Kızla konuşmaya çok istekli görünüyoruz bu da onların bizden soğumalarını sağlıyor.
    Soğursa soğusun arkadaş, bırak gitsin :) Hırs yap antremana devam. :)

5. MysticMind

MysticMind Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Makine Teknikeri
    Yer:
    Adıyaman
    Arkadaşlar bakış açınız çok yanlış.Dış görünüşünüz için sizi beğenmeyen kızlar bırakın beğenmesinler.O kızlarla ciddi bir ilişki olmaz zaten.

TycoLoN bunu beğendi.
  6. moloday

moloday Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Hocam beni beğenmeyen kızı bende beğenmem :) Dış görünüşüm de kötü oldugunu düşünmüyorum ama bu konuyu açan arkadaş şaka yapıyor sanırım.

7. MysticMind

MysticMind Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Makine Teknikeri
    Yer:
    Adıyaman
    Aynen öyle kardeşim.Dış görünüşe bakıp da beğenmeyen kız kendisi vazgeçilmez,bulunmaz hint kumaşı sanki :)

moloday bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş