Artık Dayanamıyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve neverbackdown. tarafından 17 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    908
    Ödül Puanları:
    123
    Bir gün burada böyle bir başlık açacağım aklıma bile gelmezdi ancak şu anda içimi dökebileceğim ciddi anlamda kimse yok herkes şaka yapıyorum zannediyor.Sıradan dinlediğiniz sorunlar gibi değil emin olun burdan bile beni anlayamazsınız.Yaşadığım özel sorunlar bir yana onlardan söz etmeyeceğim burda bitiremem zaten.Bunları yazarken bile en son ne zaman ağladığımı bile hatırlamıyorum ama dakikalardır ağlıyorum.Ne hissettiğimi bende bilmiyorum açıkçası.Uzun zamandır tanıdığım güzel bir kız vardı.Hoşlanmaya başladım tabi kimseye söz etmedim bundan yaklaşık 2-3 yıl boyunca ona aşıktım sanırım sürekli aklıma geliyordu.Başkası gözüme güzel gelmiyordu.Sağlıklı olmak güzel gözükmek vb. her şey boş laflardı işin aslı sırf bu kız için spora başlamıştım.Böyle böyle bu sene artık unutmuştum.Vücudum gayet iyi duruma gelmişti.( eskiden 112 kg civarında bir insandım yaklaşık 1.5 sene olucak ) Tanıdığım tanımadığım herkesten övgüler alıyorum derken artık bu fitness yaşam tarzı haline geldi , bana bu kızı unutturdu.Kickboksada başladım her şey çok iyi giderken hatta hoca senle artık özel ilgilenicem diyorken.. Artık kız umrumda değildi , herkes tarafından ilgi çekiyordum bariz şekilde beden derslerinde vb. tipiminde iyi olduğunu söylerler.Başkasına teklifte bulundum reddedilmiştim yakın zamanda.Tabi bunu pek sorun etmedim çünkü artık kendime güveniyordum pekte umrumda olmadı.Başka kızlardanda aldım bir kaç tane ama kabul etmedim.Yinede yapmacık olup gerçekten sevmediğim birisini kabul etmedim.Daha sonra bu sene tekrar en başta söz ettiğim kız karşıma çıktı.Spordan falan filan bende yapıcam filan telefonumu aldı tekrardan mesajlar yanıma gelmeler filan bende gittim.Öyle yapalım böyle yapalım derken.. Bana abilik yap filan diyordu bende ne kadar etkilensem bile onu kardeşim olarak görmeye başladım.Daha sonra bugün konuştuk filan kalktı gitti sonra..Öğlen gördüm bende gitmedim yanına..Gittik yanımda bi çocukla başka yere oturduk.Onlarda kalkmış gelip karşı banka oturdular.20-25 dk böyle geçti dönüp bakıyorlar tabi.Bende ben gidicem yanına dedim arkadaşıma oda saçmalama oğlum özel bi şey konuşuyolar hem sen neden gidiyosun o istese gelir filan dedi zaten onla tartışırken zil çaldı.Kız yüzüme bakmadan kalktı gitti.İçime oturdu tabi bu çocukla tartıştım kızın yanına gitmedim bir daha bugün.Sonra akşam mesaj attım hala cevap yok tam 6 saattir.Kızgın kızgın sözler paylaşıyor.

Bunları yazarken bile başım ağrıyor.Hem sinirli hem hırslı hem üzgün ne hissettiğimi bende bilmiyorum.Spor yapıcak isteğimde gücümde kalmamış gibi hissediyorum.1 ay kadar önce başka bir çocukla geziyordu sanırım çıkıyorlardı.Spora giderken filan bunları görüyordum.Sonra bir süre tek gördüm sınıfta çıkmıyordu gelip bana yanaştı.Belki onlada sorunu yoktur veya çıkmamıştır tam bilmiyorum ama yanında hiç erkek yok bu sıralar.Ya benden hoşlanıyordu ya da beni kullanmak istedi. Beni kullanmak istedi gibi geliyor bana.Kusura bakmayın içimi dökemiyorum şu anda çıldıracak vaziyetteyim.Artık hiç bir şey umrumda değil gidip duvarları yumruklasam bile hırsım geçmez sanırım o yüzden sadece oturuyorum.Bu akşam artık çok farklı hissediyorum hiç bir zaman hissetmediğim kadar.

Kusura bakmasın rahatısız olanlar varsa.

Son düzenleme: 17 Ocak 2015
    Savino89 bunu beğendi.
  2. xdiesel

xdiesel Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Çok kötü bir his gerçekten. Gençliğini bir kız için bitirme. Yap sporunu , bak keyfine. Bende yeni kurtuldum bir daha asla bulaşmam. Kendi değerini anla ve bir daha duygularına yenik düşüp kullandırtma kendini usta.

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.157
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    sana niye kizip trip atti onu anlamadim?

egemennn ve columbu bunu beğendi.
  4. gazo0202

gazo0202 Üye

Beğenileri:
    200
    Ödül Puanları:
    53
    Bekçi abi senden geçmiş abi böyle şeyler :D

ronaldooooooo, onur04, egemennn ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. Halbmond

Halbmond Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Dostum olgun bir kiz bil kendine, ask oyunlariyla komplexlerle dolu kuzlardan uzak dur yoksa melanlolik olur cikarsin. Bu tarz bayanlarla bir ilk ciktiginda mutlu olursun birde ayrilirken. Kari gibi aglama !!!

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

6. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.017
    Ödül Puanları:
    103
    Bu sorunun cevabını koca dünya tarihinde veren çıkmadı be abi, bu körpe kardeşimiz nasıl versin :)
    Rahatsız olacak olan okumaz sen takma kafana şimdi onu da, kendini biraz rahatlatmaya bak. Uzun uzun yazmaya gerek yok, yaşadığın hisler nisan yağmuru gibi, yani gayet şiddetli ama gelip geçici, aşkından söz etmiyorum, duygu çalkantılarından söz ediyorum. Atlatacaksın, sonra emin ol çok daha beterlerini yaşayacaksın, onlar da geçecek. Hepimiz bu yollardan geçmek zorundayız, emeklemeden yürümek olmaz. Bu dönemlerin hayatın sonu olmadığını bil yeter, kendin için yapman gerekenleri ihmal etme, sen kişisel yatırımlarına sarıldıkça onlar da seni buhranlarından tutup çıkaracak, sporunu devam et. Bu konuda da ne önerilir tam kestiremiyorum, zira yaşın çok genç, kızın da öyle. Sadece net olmaya çalış, net konuş, kendini ifade et ve sözlerinin arkasında ol, çizgini bozma, bunları yaparken de kendine zarar verme. Sonra ne olacaksa olur, insan kabullenir, aşar. Her şey elimizde değil.

egemennn, Savino89 ve Bekci bunu beğendi.
  7. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    908
    Ödül Puanları:
    123
    Dün gece sarhoştum galiba :D umrumda değil gerçekten bunu rahatlamak için yazmıyorum.Antrenmana gidicem birazdan o kadar kız var ki kız olmasın ya dacidden şimdi yazdıklarıma gülüyorum bunları hangi kafayla yazdım diye arabeske bağlamışım mal gibi :D mesaj atanlara teşekkür ederim

8. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.157
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Ya niye öyle diyorsunuz,bikere türk kadını çekicidir arkadaşlar şöyleki........:)

Efendim, Türk kadını çekicidir;
    İşe başlarken besmele çeker,
    Kendini naza çeker,
    Altını gümüşü kendine çeker,
    Alışverişte başı çeker,
    Yüz çifti olsa da vitrindeki o ayakkabıya iç çeker…
    Bekârken abisinden çeker,
    Evlenir; kaynanadan çeker,
    Yapılanları sineye çeker,
    Ama aldatılırsa korku filmi çeker!..
    Kâğıttan bigudi yapar fön çeker,
    Gecenin bi yarısı canı tatlı çeker,
    Hamarattır; mutfağa girdi mi ziyafet çeker,
    Kibrit kutusu kadar peynirle açlık çeker,
    1.5 İskenderin yanına diyet içecek çeker!
    Anadır; doğum sancısı çeker,
    50 yaşında bile olsa evladının kulağını çeker,
    ATM’den parayı elini ekrana siper eder de çeker,
    Eninde sonunda annesine çeker…
    Sağlam laf sokar şimşekleri üzerine çeker,
    Başa çorap örer kenarına tığla zincir çeker,
    Kavga esnasında saç çeker,
    Hoşuna gitmeyen durumlarda “Cık cık cık” çeker,
    Cevaplardan çok soruya dikkat çeker,
    Demir eksikliği, vitamin eksikliği en çok da ilgi eksikliği çeker,
    Çoluk çocuğa karışınca çok şeyden elini eteğini çeker,
    Evlada kızdığında bilgisayarın fişini çeker,
    Eve geç gelen sıpayı sorguya çeker üstüne fırça çeker,
    Şifacıdır; sırta bardak çeker,
    Perdeleri sıkı sıkı çeker, yorganı da üstünüze çeker,
    Bulaşığa girişirken kolları dirseğe kadar çeker,
    Elektrik süpürgesiyle vura vura ayakları kenara çeker,
    Dikkat; gölgesinden hızlı terlik çeker!..
    O eteğe gireceğim diye göbeği içine çeker,
    Topuklu ayakkabılar yüzünden halayda, yağmurlu havada, yokuşta patinaj çeker,
    Güne gittiği gün hazımsızlık çeker…
    Geç gelen kocaya zılgıt çeker,
    6.ncı hisle yapılan tüm ‘yaramazlıkların’ röntgenini çeker!
    Buket çiçek görünce iç çeker,
    Tek kaşı kaldırmak suretiyle ihtar çeker,
    Kavgada kısır döngü içine çeker,
    Sabrı taşarsa bombanın pimini çeker!..
    Dişle tır çekmek de neymiş, dişini tırnağına takar evin bütün yükünü çeker,
    Kıymetinin anlaşılacağı günü iple çeker....

Halen abi senden geçmiş,çözememişsin diyen varsa söylesin:):):)

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Sporcu35, TycoLoN, Balboa7 ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  9. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Kardeş nediyimki aslında aynı kaderi paylaşıyoruz benimkisi biraz farklı bende 2 3 yıl sevdim birini onun yüzünden spora başladım kendimi toparladım aynen senin gibi daha sonra okullar ayrıldı 1.5 yıldır görmüyorum kızı ama yüzünü gülüşünü bakışını hiç unutmam dahada hırslanırım kaybettiklerimin acısını çıkarırım o kum torbasından o dambıllardan . Ama inan şuan düşünüyorumda bir kız için o kadar ağırlığın altına girmeye deymez o kadar çile çekmeye hiç deymez bazı arkadaşlarım var bir kız için yalvara yakara sevdiriyorlar sevgili olduk diye geziyorlar . Bizim farkımız ne biliyormusun onlar gibi 0 değiliz bizim hayatta amaçlarımız var hedeflerimiz var yapacak çok şeyimiz var .

Herkezin bazen boşluğa düştüğü halsizleştiği yorulduğu zamanlar vardır . Senin yapman gereken kaldır kafanı dik yürü inan içini acıtıcak her hareketinden her konuşmasından bir umut bekliceksin ama yapma bunu ona değil kendine yapma dahada acı çekmekten başka bir işe yaramıycak . Onu sıradan biri gibi görmeye çalış hatta yapabaliyorsan onu küçük gör özgüvenini herdaim sıkı tut asla kendini küçümseme herzaman en iyi olmaya çalıştığını diğerlerinden farklı olduğunu bil . Ve ondan uzaklaşma tam tersinde yanında kal ve duygularınla mücadele etmeye çalış duygularını kontrol etmeyi öğren .

Şimdi dahada hırslan dahada çok çalış kendini her konuda geliştirmeye bak . Oldum deme yapacak çok şeyim var de . Bitti deme yeni başlıyorum de . Ve söyle şimdi kendine tamam mı devam mı ?

neverbackdown. bunu beğendi.
  10. gazo0202

gazo0202 Üye

Beğenileri:
    200
    Ödül Puanları:
    53
    Bu konu sabitlenip bu yazı saklanmali :D helal olsun.

egemennn ve Bekci bunu beğendi.
  11. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.951
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    3-5 kez okudum ne eglenceli yazi yaw

Sic Semper Tyrannis

Bekci bunu beğendi.
  12. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.157
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Konu sahibi kusura bakmasın off topik oldu ama biraz kafasını dağıtıp neşelensin istedim:)Yoksa anladığım kadarıyla şu anda hiç bir teselliyi bile kaldırabilicek durumda değil.

13. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.157
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Kimi güzelim der sevdiğine sevgilisine,kimi özelim der kimi bebeğim der ama sevgi ne güzellik ister nede özellik,sevgi sadece yürek ister.
    Can yücel

14. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    908
    Ödül Puanları:
    123
    Bro en iyi sen anlamışsın beni galiba.Bugün elim kolum tutuk tekme yumruk atamadım adam gibi bilmiyorum neden.Uzaklaşma diyorsun ama artık nasıl yanına gideyim ya da nasıl mesaj atayım? Ben hep yanında durdum emin ol yan gözle hiç bakmadım ama yine kazık yiyen biz oluyoruz.Tutup kolundan konuşucam sorunun ne diye ya da bir daha hiç konuşmayacağım.Hiç bir zaman durmam zaten artık kimse için yapmıyorum en iyisi olana kadar her şeye devam diyorum hiç bir zaman vazgeçmedim.

Yok yani kusura bakmayın egoist filanda demeyin ama benden tipide iyi olmayan , vücudumun onda biri olmayan , kişiliksiz insanları görünce ben ne yaptımda böyleyim diyorum.

Ya sorun aşk filan değil arkadaş olarak bile madem gerçek dost değilsek neden böyle yaptı yani.

Son düzenleme: 17 Ocak 2015
    Savino89 bunu beğendi.
  15. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    185
    Ödül Puanları:
    53
    Dostum kizlardan mantikli bir hareket bekleme,ozellikle ergen kizlar icin kendini uzme,sporuna ve okuluna odaklan.mesela ben hic aşık olmadim,dunyanin en rahat adamiyim bos yere stres yapip kortizolu yukseltmiyorum.veya seninle ilgilenen bir kiza şans ver,pek sanmiyorum ama belkide duzgun,kafasi calisanbir kiz bulursun.icki icmisim demişsin,bak gor iste kiz işi full zarar.hardcore bir yaşam tarzi seç ve seni takmayan,seninle oynayan her canliya haddini bildir.

16. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    908
    Ödül Puanları:
    123
    Bir yanlış anlaşılma oldu galiba şimdi konuştumda hiç bir sorun yok gibi bu başlıkta böyle kalırsa tarihe geçer :D konuşuyorumda şu anda bir kere daha mesaj attım sürekli atmaya başladı..Ayrıca içki filan içmem ben asla ağzıma bile sürmem içki sigara uyuşturucu vb. dünya ikiye bölünse bile o sarhoştumu örnek olsun diye yazdım.Ayrıca böyle olmasa bile yinede aşağıda dediklerime uyucam her zaman her ne olursa olsun daha kötüsü olsa bile..

Neyse hayattan zevk almaya bakın ne olursa olsun hiç bir zaman hayallerinizden ve hedeflerinizden vazgeçmeyin.Hiç bir şey ve hiç bir kimse sizi durduramasın siz her seferinde daha güçlü ve durdurulamaz hale gelin.Sadece isteyin ve çalışın.Yanlış insanlar çıksa bile bunlar sizi daha hırslandırsın ve daha fazla çabalayın her konuda kendinizi geliştirin.Size değer vermeyenlere ve ezmeye çalışanlara haddini bildirin.

Herkese iyi geceler :D we are all gonna make it brah :D come at me bro

Savino89 bunu beğendi.
  17. BlackPepper

BlackPepper Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Mak.Muh
    Yer:
    Sakarya
    Merhaba @neverbackdown. sanırım liseye gidiyorsun. Belirli kademelerden geçmiş biri olarak manevi anlamda lise çağlarında birçok insan bu tarz duygular içerisinde olur ki bende oldum zamanında. bunu aşmanın en iyi yolu varsa bir kaç arkadaşınla oturup dertleşmek sanal olarak değilde bireysel olarak daha iyi olacaktır. İlerde dönüp arkana baktığında gülüp geçeceksin bu hallerine.

Lise aşkı diye bir tabir var evet bende yaklaşık 6,5 yıl bir sevgilim oldu sözlenecekken ayrıldık bazı özel sebeplerden dolayı. Ama etrafında seni mutlu edecek, sana huzur verecek daha çok değerli insanlar çıkacaktır bundan emin ol. Birde şöyle düşün. Nasip olurda üniversiteyi kazanırsan zaten ilişkiniz yürümezdi sağlıklı bir şekilde. KEndine güvenini ve inancını asla kaybetme. Bir abi nasihati olarak şunu diyebilrim. Hiç kimse senden daha önemli değil...

18. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.382
    Ödül Puanları:
    103
    zaman zaman yaşımız kaç olursa olsun ani sinirlenme üzülme yada aşk acısı geçmek gibi durumların içine düşebiliriz bunda bir sorun yok kısa süreliğine herkes kafasına en abuk sabuk derdi bile takabilir bu durumda dikkat edilmesi nokta bir anlık duygusal çöküntüye düştüğümüzde ani kararlar almamaktır çünkü kısa bir süre sonra herşey eskiye dönüyor ancak şu hayatta bunuda öğredim biz erkekler ne kadar kas yapsakta dövüşmeyi öğrensekte açıkcası kolay kolay kimse itiraf etmez ama bizi anlayan ilgi sevgi gösteren bir kadına ihtiyaç duyarız

Savino89, Bekci ve neverbackdown. bunu beğendi.
  19. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Balboa7 noktayı koymuş son cümle herşeyi anlatmaya yetiyor seveni sevin sevmeyeni .. edin spora devam :)

Balboa7 ve neverbackdown. bunu beğendi.
  20. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    908
    Ödül Puanları:
    123
    Aynen dostum hiç böyle şeyler umrumda değil artık.Hayattan zevk almaya sporda ve öğrenim hayatında başarılı olmak hedef olsun.
    Gelene yer gidene yol veriririz bundan sonra :D

Savino89, onur04 ve Balboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş