Artık Böyle Olsun İstemiyorum

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve xxavci01 tarafından 2 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. xxavci01

xxavci01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar Yaşım 14 öncelikle.Ve vücudumda Kıllanma var.KEndi yaşıtımdaki nsanlarda bu sorun yok babamdada bu biraz böyle.Bacağımda Karnımda göğsümde kolumda vs... dönem başında azdı çok rahatsız olmuyordum şimdide acayip rahatsız olmuyorum fakat ilerde bu sorun yaşatabilri şu anda sorun yaratıyo ben sadece düşünmek istemiyorum rahatsız oluoyurm.Bu konuda bilimsel veya ilkel garantili bi çözümünüz varsa lütfen sunarmısınız ,,Sağolun

2. Sivasli58

Sivasli58 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    hormonel bi durum sonuçda epilasyon yoluyla ileride bundan kurtulabilirsin.

3. xxavci01

xxavci01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım epilasyon derken kaç yaşından bahsediyorsun mesela lisede bundan kurtulabilirmiyim?

4. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    şuanda bile yaptırabilirsin istersen ama vücudunda sonra başka yerlerdede kıllanma olacağı için tekrar yaptırmak zorunda kalırsın.forumda bu konuda yaş 22 olsun gibi şeyler söylüyorlar tabi bide kılların siyah olması lazım.kafanı çok takmamaya çalış benimde çok kıllı arkadaşlarım var hiç umursamıyorlar.

5. BodyTimed

BodyTimed Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    dur daha yolun başındasın kardeşim :D 14 yaşında epilasyon yapan bir yer bulman zor

Sayfayı Paylaş