Arnold'un Şimdiki Hali

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Despo tarafından 23 Eylül 2004 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Private

Private Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
    bende photoshop kullanıyorum ve bu programı bilen biri olarak diyorum ki o boyun renginin tonunu ayarlamak hiçte zor değil.ısrar olursa ayarlar buraya koyarım.adan güneşte elbiseli gezmiş ve doğal olarak boyun kısmı yanmış.askere gidenler bilirler.

2. tito ortiz

tito ortiz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    photoshop konusunda haklı olabilirsiniz yani hakkaten çok güzel yapıyolar belli olmuyo,ama adamın duruşu yere basışına dikkat edin bence o..

3. restricted

restricted Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de başta photoshop olduğuna inanmıştım ama gerçekmiş .

4. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    zor bişey değil demişsin. yapsan hoş olurdu.

5. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    steroit kullanıp bırakıldığında vucut desteklemediği için kayıp hızlı oluyor

6. Private

Private Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG][​IMG][​IMG]

Arnold Forever!.... :)

7. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    private güzel calisma bravo...

8. gymnast

gymnast Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    0
    hakkaten iyi yapmışsın
    kimse anlamaz photoshop olduğunu
    eline sağlık
    yalnız son resimde omuzlar synthol lü galiba
    :) :) :)

9. Private

Private Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    0
    :D gönlüm elvermedi o vücuda elimden geldiğince biraz toplayayım dedim.fazla uğraşmadım açıkçası.ama bu hali de güzel.

10. xxdiablo

xxdiablo Yeni Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebe
    Yer:
    istanbul
    dostlar resim tabiki foto montaj çünkü yüz tipine bakın birde vücut tipine vücut yüze göre çok daha beyaz ve pürüzlü duruyor bence foto montaj ;) ;) ;)

11. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler, enteresan bir tartışma içindesiniz.
    Allah aşkına, Arnold'ın kendi resmi olmasa, Arnold bunu medyanın yanına bırakır mı?
    Arnold gazetecilere açtığı davalarla meşhur ve genelde de kazanıyor :)
    Mesela bir gazeteci, sokakta çocuğuyla alışveriş yaparken, izinsiz fotoğrafını çektiği için koşarak uzaklaştığını ve bu arada, kalbinin deli gibi attığını ve sağlık problemi yaşama aşamasına geldiğini belirterek dava açmıştı.
    Bir doktorda, Arnold yakında ölür dediği için, Arnold'ın avukatlarının gazabına uğradı.
    Size bir örnek vereyim, insanların zamanla nasıl çökebildiklerine.
    Hiç unutmam, Orhan Gencebay, bir ropörtaj esnasında, gençlik döneminde, vücut geliştirme yaptığı dönemde kollarının 46 cm. olduğunu ifade etmişti.
    Ki Orhan Baba'nın boyu en fazla 1.75, o boyda, 46 cm. kol düşünün ki, Orhan Gencebay iri yarı, bulk bir adamda değil.
    Ben kendisi gibi tasavvufa gönül vermiş birinin yalan söyleyeceğine imkan ihtimal vermiyorum.
    Şu anda maalesef vücudu son derece pörsümüş vaziyette, elin Arnold'ını bırakalım, Orhan Gencebay'da aynı durumda.
    Ki o da sanırım kalbinden sorun yaşadı, pek idman yapamıyor haliyle.
    Frank Zane, daima kuru ve ince bir adam olduğu için, onun formunu koruması çok daha kolay.
    Arnold'in ilk Mr. Universe ünvanını alırken yendiği Dennis Tinnerino'ya bir bakın, ki adam zamanında artist gibiymiş, şimdi vücudu nasıl pörsümüş!
    Bu biraz genetikle ilgili, yabancıların "aging gracefully" dedikleri birşey var, zarif bir şekilde yaşlanmak diye çevrilebilir.
    Mesela Serget Nubret, şu anda 67 yaşında, ama inanilmaz formda, derisi gergin, kasları sıkı, adam panter gibi.
    Kişiden kişiye değişir, ama Arnold'ın çöktüğüne inanın arkadaşlar, ailesinde genetik olarak kalp sorunu var, eğer olağanüstü olanakları olmasaydı, babası gibi 50'lili yaşlarının başında ölürdü, para bu, adamı azrailin elinden bile alıyor, ama nereye kadar...
    Bekleyip görelim...

12. IRON

IRON Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul

13. Massivend

Massivend Guest

insanlarin halen neden arnold un vucudu ile ilgilendiklerini anlayamiyorum, adam kac yasinda, resimler gercek veya degil, adam tarih o kadar yani. gruz( umarim yazimim dogrudur) denen koyden cikip, amerka ya california ya vali oldu, bu da bir ilk tir, ilk olma sebebi, ilk kez bir yabanci amerika da vali olmustur.

14. brooklyn35

brooklyn35 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    valla arkadaslar bız 60 yasına kadar yasarsak basarıdır :)

15. darkcat

darkcat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebeci
    Yer:
    thalwil
    :

eee bu da bu sporun faydası olsa gerek yaşının olduğu bayağı bi belli yüz hatlarından ama vücudunu sorarsanız bence tam tersi

16. darkcat

darkcat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muhasebeci
    Yer:
    thalwil
    :

yani bu fotolara kesinlikle inanmam

17. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Benim kanitlanmamis bir teorim var, kendi dusuncemdir, yanlis olabilir.
    ama gozlemledigim kadariyla, cok agir kilolarla idman yapmis olan sampiyon vucutcular yasliliklarinda buyuk cokus yasiyorlar.
    ama daha az kilo, cok tekrar yoluyla vucutlarini insa etmis olanlarin eklemleri,kas formlari daha iyi korunuyor, ilerleyen yaslara ragmen.
    Clancy Ross'u cok severim, kendisi 1946 Mr. America, anlatiyordu, 200 kiloyla squat yaparmış, 70 kiloluk dumbbell'lerla incline press yaparmis.
    İlerleyen yaslarda, maalesef kötürüm olmuş, zira yeterince isinmadan, vücudu hazırlamadan o kiloları kaldırmış.
    Mükemmel bir lafı vardı, "gençliğinde vücuduna iyi davranmazsan, yaşlılıkta dönüp seni ısırır."
    Gençlikte vücut her türlü işkenceyi sesini çıkarmadan karşılıyor, ama ilerde bunların bedeli ödeniyor.
    Ben mesela, düz tabanım, iki ay önce 97 kiloyken, sahilde 6 km. kostum, ve iyi kostum, kürekçi çocuklar kosuyordu, bir coğunu geride bıraktım 3 turlu parkur sonunda.
    Sürem 28 dakikaydı.
    O sırada hiç birşey olmadı, ertesi gün bileklerim ağrıdı biraz, ama geçti gitti.
    ama ben biliyorum ki, 97 kiloda, düz taban bir adamın koşması intihar gibi bir sey, hem kalp hemde iskelet sistemi yönünden.
    Hadi sürekli spordan belli bir kondusyonum var, kalpte sorun olmadı.
    ama inanin eklemler, asla kendilerine yapılanları unutmazlar.
    Arnold'a donecek olursak, gencliginde yaptigi agir idmanlar, ilac kullanimi, asiri kilo alip vermeler...
    ve GENETIK...
    Arnold'in kas ve kuvvet yonunden genetigi mukemmel, ama kalp damar sistemi yonunden madara...
    Bunuda unutmayın, iyi yaşlanmak, büyük oranda genetik işidir.
    Serget Nubret Arnold'dan 9 yas buyuk, ondan 20 yas genc gozukuyor.
    Hesabi siz yapin :))

18. Astor

Astor Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Bir de Frank Zane var değilmi.Bence gelmiş geçmiş en güzel vücutlu insan.Onun şimdi bile fotolarından gördüğümüz kadarıyla çok iyi bir vicudu var

19. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    arkadaslar... bu konuyu uzunca bi süredir takip ediyorum. ve sunu söyleyebilirim. bun resimler gercek mi sahte mi bilemem ama bayagi eski resimler... terminatör 3 cekilmeden 1 sene önce falan dolasiyordu nette bildigim kadariyla. arnoldun terminatör 3 ten önce cekimler sirasinda makyaj yapilirken resimlerini gördüm kolu nerden baksan define halde bi 44-45 santim var rahat. resmi tekrar bulabilirsem yollayacagim... duyduguma göre terminatör icin kendini toparlamis biraz calismis yani. yani o resimdeki arnoldla bu hali hic birbirine benzemiyor. kür yaptigini söyleyenler bile var terminatör icin. velhasil kelam benim gördüklerim sahte degildi ve vücudu bayagi iyiydi tabii kolu gözüküyordu sadece tshirt altindan ve dedigim gibi bayagi büyüktü kollar. arayacagim bulursam eklerim buraya.

saygilar.

20. mert--

mert-- Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arnold yaşlanmış vücudu da zamanında yüksek miktarda kullandığı ilaçların etkisiyle çok kötü bi hale gelmiş.terminatör filmi için arnoldun bu yaştan sonra hem de kalp karaciğer gibi sorunlar yaşarken kür yapıp film için vücudunu forma sokması felan hikaye gibi geldi bana zaten filmde de heralde vücuduna bilgisayar ortamında kür yapmıştırlar.

Sayfayı Paylaş