Arnoldjr Ve Hansa X

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve edobey tarafından 3 Şubat 2006 başlatılmıştır.

1. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    dün amino asid siparişi verdim saat 9:30 bugun 12:00 elimde kusursuz işlemiş bir sistem aklında soru işareti olan varsa dikkate alsın bu bağlamda cüneyt beye tekrar teşekkür ederim ürün kalitesini kullanınca sizlerle paylaşacam

2. dukastargate

dukastargate Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Walla ürün teslimi gerçektende kusursuz oldu ve bana kalırsa ürün kaliteside aynı şekilde daha alalı 2 hafta oldu ama cüneyt kardeşim ne koydunuz bu aminonun içine şişmeye bashladım yahu :D
    Kesin var bişiler bunun içinde :D:D:D :lol: :D :roll:

Şaka bir yana gercektende Cüneyt arkadaşımıza çok çok teşekkürler ediyorum...

3. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Nasıl temin ediyorsunuz?
    aydınlatıcı bilgi verir misiniz?
    Sıvı amino almayı düsünebilirim

4. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Açıkcası bende Cüneyt Bey'den alışveriş yapmak isterim, ancak fiyatlar son derece pahalı, eğri oturup doğru konuşalım.
    Size bazı örnekler,
    Aracıyı aradan çıkardığınızda;

Weider Glutamine, 300 gr. 48 YTL.
    Champion firmasinin Glutamine'i 300 gr. 53 YTL.

Hansa X'te 250 gr. 50 YTL.

Weider 2200, 325 Tablet, 67,5 YTL.

Hansa x'te, 2100 325 tablet 65 YTL., ancak protein miktarı hesaplandığında, Weider'in amino asit'indeki toplam protein 100 gram daha fazla.

Creatine 500 gr. 50 YTL.

Bunlar yüksek fiyatlar, benim hesabıma göre, Weider ürünleride Almanya'dan geliyor, aracılar işin içine girmediğinde fiyatlar bu şekilde, sizinde daha makul fiyatlar sunmanızı öneririm.

5. dukastargate

dukastargate Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul

Hmm bak sana şöyle diyim, Champion firması dediğin yer Kaya Arslantepenin yeri sanırım. Ben orda antreman yapıodum gecen sene vs.. neyse kaya hoca gercekten weider in ürünlerini inanılmaz ucuz fiyatlara satıyo ama glutamine i karşılaştırıcaına likit ampul aminoyu karşılaştır ;) aslında fiyatlar o kadar abartı oynamıo bazıları hansada daha ucuz bazıları weiderde..Karar senin ben 2sinden de kullanıorum. Mesela Likit amino yu hansadan aldım ama Protein tozu vs. Championdan Optimum un kini aldım acaipte memnunum..
    Haaa creatine diosan onuda championdan aldım EAS nin feci bir creatine şiddetle tavsiye ederim.

6. dukastargate

dukastargate Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Sıvı alıcaksan ampul al ben feci memnunum...

7. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    peki degerler aynımı karasan ? hansa x urun degerlerini inceledim ve tatmın edici bildiginiz gibi l-ucine isoleucine l-valin degeri bizim için daha önemli ve bu degerler iyi gorunuyor
    yanlışmıyım

8. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    benım bu ürünü seçmemdeki öncelikli olan ücretinin cazip olmasıydı ha şimdi ucuz diye herseyi kullanacakmıyız hayır neden aldım ozaman cuneyt beyle yaptıgım ikili dialoktan ve samimiyetinden denemeye karar verdim beğenmezsemde kullanmaya bilirim kaybedeceğim ne varki ürünü sabah sipariş verip banka havelesini yaptıgıma dair bir dekontu mail adresine yolladım cuneyt beyin oda saolsun ürünü yolladı ertesi gün ürün elimde idi yaklaşık 26 saat kadar bir süre e kargonunda hakkını yememek lazım içerik konusuna gelince aminoasid 1600mg 600adetlik üründen aldım diğer bazı ürünlere göre düşük ama pahalı olup çok içerikli üründen hiç alamamaktansa düşük içerikli ucuz üründen alıp sadece bir kaç adet fazla içerek bu dengeyi sağlaya bilirim diye düşündüm vede sağladıgıma inanıyorum benım enbuyuk sorunun bir seferde yüklü nakit çıkarmak ama az olup ucuz olunca bittikçe yenisini alabiliyorum işte benım butce denklemim

9. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Üstad öncelikle yanlış anlaşılmasın, ben Weider'in çok hayranı değilim, ama Weider 2200 isimli ürünün sırasiyla yüz gramındaki Isoleucine, Leucin ve Valine değerleri; 6,5 gr., 10.1 gr. ve 5.9 gr.
    Hansa X 2100'deki değerler; 3.22 gr., 7.40 ve 3.28, her birinde Weider 2200 üstün geliyor ve fiyatı daha düşük.
    Amacım asla Hansa X ürününü kötülemek değil, ama bence daha ucuz olmalı, özellikle bu sitedeki arkadaşlara kesinlikle iskonto uygulanmalı diye düşünüyorum.

10. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Sadece bir firma değil bunu tüm firmalar yapmalı aslında burada parana göre ürün alıyosun...

Sayfayı Paylaş