Arnold Schwarzenegger'in Gerçek Yüzü (alıntıdır)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Rambo16 tarafından 6 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    [FONT=&quot]
    [/FONT]

[FONT=&quot][/FONT]
    [FONT=&quot]Daha önce benzer bir konunun açıldığını biliyorum tam olarak aynı şey değil modlar kilitlemezse sevinirim..
    [/FONT]
    [FONT=&quot]
    [/FONT]
    [FONT=&quot]
    [/FONT]
    [FONT=&quot]Türk Düşmanı Emekli Terminatör Arnold’un Gizli Hayatı[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​
    [FONT=&quot] Sevgili dostlar, haberlere göre güneşli Kaliforniya`nın aşırı kaslı valisi, emekli Terminator Arnold Schwarzenegger sonunda yapacağını yapmış ve eyaletinde yaşayan Ermenilere yaranmak için 22-29 Nisan arasını sözde Ermeni soykırımını anma günü ilan edivermiş. Ah Arnie sen ki benim ortaokul çağlarımın idolüydün, senin sayende dönemin pek çok genci gibi vücut geliştirme çalışmalarına girişmiş ve zamanımın büyük kısmını demir kaldırıp ayna karşısında şişinmekle geçirmeye başlamıştım. Sonradan düzeldik ve daha ruhani olan Japon Savaş Sanatlarına başladık ama bir dönem Arnold bizim gibi ergen gençlerin gözünde iç geçirilerek kaslarına bakılan ve kendi yazdığı biyografisi her gün okunarak ilham alınmaya çalışılan bir insandı. Tabi o zamanki ergen kafamız Arnold’un gerçekten nasıl bir insan olduğunu ve gerçek dünyanın nasıl işlediğine pek basmıyordu. Madem Arnold’un Türk düşmanı olduğu artık tescilledi, bize de bir Türk yazarı olarak ona bunu burnundan fitil fitil getirmekten başka çare kalmadı. Hadi başlayalım bakalım Barbar Conan Arnold, demir kaldırmaktan California Eyalet başkanlığına nasıl yükselmiş konulu hikayemize.

Arnold denen kas yığını, 1947 senesinde Hitlerin memleketi Avusturya`da dünyaya gelmiştir. Tam ismi Arnold Alois Schwarzenegger’dir. Bu Alois ismini biz neden duymadık derseniz bunun sebebi Arnold’un saklamasıdır çünkü Nazi katili Adolf Hitler’in babasının ismi Alois Hitler’dir. Peki ama Arnold’un babası neden oğluna göbek adı olarak Hitler’in babasının ismini vermiştir dersek, bunun sebebi de Arnold’un babasının Nazi partisinin sadık bir üyesi olmasıdır diyebiliriz. Arnold’un babası Gustav Schwarzenegger Nazi partisinin ilk üyelerinden biridir ve aynı zamanda özel SA birliklerinde de görev yapmıştır. Kendisi Hitler döneminde polis şefi olarak bulunmuş ve pek çok masum insanın işkencelerden geçirilmesinde büyük çabaları olmuştur. Savaş sırasında Askeri polis bünyesinde astsubaylık yapan Gustav, savaşmak istemeyen Avusturyalıların toplama kamplarına tatile gönderilmesi için de elinden geleni ardına koymamıştır. Kısacası Arnold’un babası tescilli faşist ve ırkçıdır, ne demişler armut dibine düşermiş.

Gelelim Arnold’un bizleri zamanında büyüleyen o kocaman kasları nasıl yaptığına. Biz saf ergenler Arnold’un hayatını anlattığı kitaba bakarak, o etkileyici kasları çok çalışarak ve bulabildiği protein içeren her şeyi midesine indirerek yaptığını düşünürdük.Sonra ortaya çıktı ki Arnold efendi o kocaman kasları ve kazandığı dünya şampiyonluklarını başta Dianabol olmak üzere pek çok dopinge borçluymuş. Yani Arnold’un tüm dünyaca tanınmasını sağlayan ilk özelliği bile yalanlar ve hile üzerine kuruludur. Kasları hileyle yaptıktan sonra üstüste çektiği ve genelde hiç konuşmayan ama bol bol toplu katliamlar yapan sözde kahramanları oynadığı filmlerden parayı vuran Arnold’un bu dönemdeki en büyük hobisi bulabildiği her kadını taciz etmekti. Çıktığı televizyon programlarının bayan sunucularından tutun, evine aldığı gariban hizmetçi kıza kadar gördüğü tüm dişilere direkt olarak saldırmayı erkeklik zanneden Arnold’un bu icraatları seçim döneminde tacize uğrayan onlarca kadının konuşmasıyla ortaya çıktı ama Bush ekibinin bağlantıları tarafından ört bas edildi.

(…)Sevgili dostlar toparlarsak, Ermenilere sözde soykırım günü hediye ederek Türkiye`yi karşısına almaya cüret eden Arnold Schwarzenegger ; faşist ve ırkçı bir Nazi SA üyesinin oğlu, dopingle sportif başarılar yakalayan bir sahtekar, Hortumcularla ortak olarak halkı kazıklayan bir payanda, sapkın bir kadın tacizcisi ve CIA`nin en etkin elemanlarından birinin damadıdır. Her türlü kirli fitnede bezi bulunan bu adamın Türk düşmanlığı göstermesine hiç şaşırmamalı, ne demişler domuz dediğin dışkının içinde yuvarlanırda kendisini gül bahçesinde sanırmış.
    Sevgilerimle<[/FONT]
    [FONT=&quot]Kaynak: Serdar Kuru-Ortadoğu Gazetesi-16.04.2007
    [/FONT]

Yazarın yaptığımız spora pek saygı duymamasını hep içinde kalan ve asla başaramadığı o vücut yapma isteğine bağlıyorum bu onun kendi egosunu bastırma yöntemi olabilir ve onun üslubuyla alakalı bir durumdur.. O konuda yazdıklarına katılmıyorum bende tıpkı sizler gibi ama dikkat çekmek istediğim nokta bu adamın ve aynı şekilde Stallone'un halkımız tarafından özellikle forum üyeleri tarafından çok benimsenmiş olması ve çoğu kez "arnold baba" diye hitap edilmesidir.. Bu tıpkı size küfür eden birisinin elini öpmek gibidir.. Babalık kısmına gelirsek bu adam benim babam değil, sizleri bilemem.. Saygılar..
    [FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot][/FONT]

pasha05, Prometheus676, TürkYurdu ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. albatros46

albatros46 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kahramanmaraş
    Peki bu 2007 gazete haberiyse neden bu forumdan kimse duymadı görmedi acaba.

3. SweeneyTodd

SweeneyTodd Üye

Beğenileri:
    200
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Asıl yayınladığı "Soykırım İlanı" burada. Oldukça ateşli yazmış.

Yine de adamın politik görüşünü spordaki başarılarını çamurlamakta kullanmamak lazım. Bence gelmiş geçmiş en iyi/güzel vücutlardan biri Arnold.

angilonit, Azi, albatros46 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    forumda bir çok üye de yazıyordu böyle şeyler, dikkatimi çekmişti. kısaca pisliğin tekiymiş yani.

5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle bunu yazmıştım yine yazıyorum Arnold öyle ermeni sevdalısı falan değildir amerikadaki büyük film şirketlerinin başında ermeni asıllı insanlar var tabi maalesef oyuncularda ona göre hareket edecektir yoksa Stallonenin Arnoldun çok umrunda değil californiada ermeni nüfusu çok fazla mecburen bazı şeylere evet demiştir aralarında Türk engelli sporcuların olduğu bir yarışmada Türklerin yanına oturmuş sohbet etmiştir destek olmuştur gelelim yalancı kas konusuna yahu bütün mr olimpia yarışmasına katılan sporcular steroidli zaten bütün spor dallarında steroid kullanılıyor anladık sevmiyorsunda insan birazda tarafsız olur yani taciz olduğunu sanmıyorum hizmetçi zaten kendi istediğiyle arnoldla birlikte olmuş çocuğu olmuştu ondan Arnoldda bayağı zevksizmiş o ayrı canlı yayın tacizi olayı ise arnold kıza gülüyor sırıtıyor diye canlı yayındaki hanım ise cilve yapıyor Arnoldda bir iki dokunuş yaptı doğal olarak sırf dikkat çekmek için bu hanımlar tacizci falan demişlerdir Arnoldda yalnız kendisi seks bağımlısı bu kötü bir şey onuda doktora giderek tedavi olmuştur ayrıca diğer yabancı ünlülere tonlarca para veriliyor efendim yok bizi seviyorlar falan o kadar para ödüyoruzki buraya gelen yabancı ünlülere severler tabi ama yapmacık sevgidir bu Arnold ve Stallonede Patronlar onlar olduğu için tamamen duygusal davranıyorlar onlarda kandırıyorlar kendilerini işte bizi tutuyorlar diye

Azi ve albatros46 bunu beğendi.
  6. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Bu gibi ilanlar ve açıklamalar ermeni lobisinin destek ve oylarını almak için yapılır hep, yoksa ne arnold ın nede başkasının çokta umurunda olduğunu sanmayın. Sarkozy örneğindeki gibi. Burdaki hiç kimse arnold ı iyi insan çok dinibütün vb diye sevmedi. Olayın merkezi bb. sporuna verdikleri.

Azi, albatros46 ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  7. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki Arnoldun vg sporuna verdiklerini seviyorum ayrıca hayallerini gerçektirmesi azmi kararlılığı çalışkanlığına saygı duyuyorum yoksa bizene adamın özelinden adı üzerinde özel hayat yani filmleride bence harika onuda ekleyeyim

Azi, hasanateş ve albatros46 bunu beğendi.
  8. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Arnold hakikatende pisliğin tekiydi, ama bundan yola çıkıp bb başarılarına çamur atacak değiliz.
    Elma ile armudu karıştırmak olur.

Ama bakıyorumda bb sporuna da kazandırdığı ne var ki sanki?
    Almış hormonunu yapmış vücudu, bir çoğu tartışmalı - yanlı hakemlerle olmak üzere 7 adet Olimpia birinciliği.

Bunun dışında ne yapmış yani bana şunu kazandırdı diyebilirmisiniz?
    Bir Mentzer gibi, tek tek kendine tel açan insanlara yardımmı etmiş?
    Bir antreman stilinimi bulmuş, güncellemiş, geliştirmiş ve bu spora kazandırmış?
    Bir beslenme yada suplement stilini yönteminimi geliştirmiş?
    Salon açıp hocalık yapmış başka Mr Olimpia larmı yetiştirmiş?

Faydalı sayabileceğiniz bir tek arnold classic vardır, o da zaten weiderin yerine geçme hayallerinden başka bir şey değil!
    Yine kendi çıkarı...

Ciddi bir biçimde oturup 1dk düşünün, sadece bb kapsamında düşünün, Arnold bu spora ne yapmış?

Dürüstçe yanıtlayın ;)

zgr, ineedpower, baskn35 ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  9. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    Franco Columbu yu vg sporuna kazandırmıştır bir çok genç sporcuyada yardımcı olmuştur Gold s Gymde yahu 7 kez mr olimpia oldu şimdi hiçbirinidemi haketmedi bence 6 kez olmaydı Arnold Press hareketini bulmuş oyuncu olması dolayısıyla dünyada milyonlarca genç insana sporu sevdirmiş ve idol olmuştur çoğu insan spor salonuna onun vücuduna özenip gitmiştir daha ne yapsın adam hep taraflı yorumlar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:27 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:15 ----------

hormon olayını atladık Frank Zane sanki basmadıda hormonu :)

batt_34, Azi, albatros46 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  10. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum, sevdirdi idol oldu bilmemneyi geç, ondan önce de sergio idol idi.

Arnold şu antreman sistemini buldu-geliştirdi, bende şuan kullanıyorum.
    Arnold şu Vg aletini geliştirdi, bende kullanıyorum.
    Arnold şu beslenme yöntemini geliştirdi.
    Arnold şu suplement kombinasyonunu geliştirdi.
    Arnold şu kürü geliştirdi.....

diyebileceğin ne var?

Columbuyu yetiştirdi demişsin, gülüyorum sadece.
    Sporculara yardım etti demişsin, golds gymde hiç bir zaman odası olmadı, çünkü kendisi dışında insanlar umrunda olmadı...

Azi, zgr ve ineedpower bunu beğendi.
  11. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Sevgili rocky seni anlayamıyorum belki sen yanlış anlamış olabilirsin tekrar söylüyorum bu "adam"ın ermenilere hediye ettiği gün öyle
    "ermenilerin karpuz kesme günü" gibi basit, masum birşey değil.. Soykırım anma günü yani diyorki bu "adam"

-Türkler sizi çoluk, çocuk, büyük, küçük, yaşlı demeden katletti siz bu gün öldürülen insanlarınızı anabilirsiniz.. Bu aşşağılık bir iftiradan başka bir şey olamaz.. Kaldı ki asıl ermeniler Türkleri yani Azeri kardeşlerimizi katletmiştir..

Hocalı katliamı:http://tr.wikipedia.org/wiki/Hocalı_Katliamı

Ermenileri sevse onlara olmadık kutlama günleri tanısa yine kızmam önemsemem.. Ama bu yaptığı direkt olarak bizlere atalarımıza hakarettir ve kabul edilemez..

Bana göre bu adam öyle ermeni patronların falanda zoruyla iş yapmaz çünkü öyle basit bir aktör değil.. george bush dahil birçok üst düzey insanla arası iyi olan birisi koskoca bir eyaletin valisi..

Azi, zgr ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  12. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    niye geçelim yahu Arnold ve Stallone olmasaydı salonların çoğu boştu Stallone bile boks sporuna katkı sağlamıştır bu sporun yayılmasıda önemli Franco kendi diyor zaten Arnold sayesinde vgye başladığını gülmekte nerden çıktı bende basmış hormonu bölümüne güldüm ya neyse kitabındaki öğrettiklerini deniyorum gayette işime yaradı hep çamur atlamalım diyorsun hemde sanki gereksiz biri gibiymiş gibi söz ediyorsun sadece 1980de şampiyon olmamalıydı bunu kabul ediyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:48 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:43 ----------

Rambo16 maalesef zorla iş yapar onların dediğini yapmasa don gömlek ortada bırakırlardı emin ol filmlerde evet güçlüydü ama gerçekte yapacakları sınırlı Steven Seagal misal mafyaya para ödemiş adamdır güç kimdeyse maalesef o olur zaten siyasi yönünü bende sevmiyorum yazdım zaten ben filmlerini antreman videolarını severim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:48 ----------

şunuda ekleyelim kendisi vgde sinemada iyiydi yalnız siyaseti berbattı californianın ekonomisinin işini bitirdi tekrar yazıyorum siyasi yönünden nefret ediyorum ben neyse bildiğim bilgileri sizlerle paylaştım benden bu kadar saygılar sevgiler

Azi, batt_34, albatros46 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  13. jemholie

jemholie Üye

Beğenileri:
    326
    Ödül Puanları:
    73
    Ne yorumlara baktım ne bişeye burdan cıkardığım tek sonuç var. Yazar yazar değil sanki bildigin sokakta tespih sallayan atarlı genç. Adamı nerden kötüleyeceğini şaşırmış babasından girmiş , streoid'den cıkmış.

Azi, rockybalboa7 ve albatros46 bunu beğendi.
  14. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    arnoldun felsefesini kim ne yapsın
    bana vg bilgisi lazım
    bu şuna benziyor
    matbaa gavur icadıdır kötüdür dediler 600 yılımızı yediler

Azi ve hasanateş bunu beğendi.
  15. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Yav herşey lobi, ermeni lobisi diaspora bizden iyi çalışıyor dünyada, bu net. Hiç hocalı katliamı yada kızılderili soykırımı falan konuşuluyormu? hayır. Biraz bizimkilerin totosunu kaldırıp karşı propaganda ve önlemlerle bunu önlemesi lazım. Yine söylüyorum, bu forumda herkes arnoldun kasları, filmleri için onu sevmekte. Şahsen benim için böyle.

Azi ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  16. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Yalnız şu vücutçuların küçükken fakirdim olayını anlamam. Arnold zengin bi aileden gelmemiş, Frank Mcgrath zengin bi aileden gelmemiş. Ama o seviyeler için su gibi para harcamak gerek nerden geliyor bu paralar merak ediyorum? Yani bizde herkes tek başına ya malum Mahmut Irmak bile kendi imkanıyla yarışıyor:) Yurtdışında sponsor olayı var mı net bilmiyorum. Ya da var ise bile bunları nasıl bulmuşlar.

17. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    arnoldu savunan insanları anlamıyorum gerçekten, evet iyi bir genetiği var ve bu sporda tabiki biryerelere gelmiş kariyerini çöpe atamayız. Ama neye dayanarak savunuyorsunuz çok merak ettim, onunla mı yaşıyorsunuz? Sürekli yanında mısınız? şunu o yapmadı vsvs diyorsunuz.

18. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    kendi şahsi fikrim bu sporda örnek alınması gereken isim mike mentzerdir.arnold sadece arkadaş juri üyeleriyle mr.olympia kazanmış birisi.bu mr.olympia konusu çok derin aslında weider yancısı olmazsan m.o olamıyosun mike mentzerde böyleydi sergio olivia'dada böyle oldu böylede devam eder.şuna gelirsek arnoldu bende fazla sevmiyorum.

19. zgr

zgr Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    23
    vücudu, karakteri, sempatisi, ahlakı bir yana.başarılarını tartışmıyacağım bile.istediği kadar Türk sporcuların yanında otumuş konuşmuş olsun.'sözde soykırım'ı kabul ediyor olması bu adama olan saygımı bitirir.Burda ermeni asıllı film yöneticileri var diyenlere şaşırıyorum.spor yapıyorsunuz şudur budur da oturun biraz kendinizi geliştirin.'sözde soykırımın'ın böyle ufak ufak kabul edilmesinin ileride ülkenin başına açabileceği sorunları göremeyecek kadar geri kalmışsınız.ister sallasın ermenileri ister sallamasın sizin bakış açınızdan küçük bir kabul bile olsa Türk halkının ileride başını yakabilecek olaylar zincirinin parçası olmuştur.

20. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşın dediği gibi onlara gidip çalışmak lazım onlara karşı halkı bilinçlendirmek gerekli oralarda güçlü olduğumuz vakit işte o zaman amaçlarına ulaşamazlar yoksa internetten bende nefret ettiğimi yazıyorum tekrar tekrar yazıyorum Arnoldun filmleri antreman videolarını severim sadece o ben kendimi geliştiriyorum her konuda ondan şüpheniz olmasın konuyu uzatmak istemiyorum yukarıda sayın hasanateş gerekli yorumu yazmış zaten

Sayfayı Paylaş