Arnold Gibi Çalışmak

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve el_rey tarafından 31 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. el_rey

el_rey Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    1.82 boyunda 105kg yim. Şimdiye dek programım haftada 4 gün olmak üzere şöyleydi: Göğüs-omuz-triceps/Sırt-arka omuz-biceps/Quad-hams-calf/Karın-bel. Yakında Boldenen.Trenbolon enantat. ve test propionat kürüne başlicam. Şu anda ölçümlere göre %14 yağ ve 90 kiloya yakın kasım var. Hedefim kas ekleyerek yağı %7-8 e düşürmek. 10 çeşit supplement kullanıyorum günde 200-250gr protein alımım var. Bunların yanında genotropin ve peptid de kullanıcam. Sizce vücudum günde çift idmanı kaldırır mı. İki ihtimal var ya mükemmel bi gelişim olucak yada sürantrene olup geri gidicem sizce hangisi. 2. kürüm olucak bu kürle birlikte kol ölçümü 50cm ye taşımayı hedefliyorum tabi diğer bölgelerde buna orantılı. Kendi programda her bölgeyi haftada bi defa çalıştırıyodum şimdi yine aynı program ama her bölgeyi 8 günde 2 defa vurucam. Her türlü destek olan el_diablo abime teşekkürü borç bilirim

Şu anki halimin de resimlerini koyuyorum kür bitince daha fazla pozumun olduğu ayrı bi konu açıcam. O kol zayıflayınca 35 e düşer, yağ oranın %25 gibi yorumlar yapıp foto koyduğuma pişman etmeyin lütfen

Ölçülerim:
    Kol: 46.5
    Omuz: 145.5
    Göğüs: 130.5
    Bel: 92
    Bacak: 73
    Kalf: 43.5
    Önkol: 40.5

SAM_1014.JPG SAM_1029.JPG SAM_1031.JPG SAM_1035.JPG SAM_1038.JPG SAM_1058.JPG

egemennn bunu beğendi.
  2. cemcikikci

cemcikikci Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Bilader vücudun on numara ama daha fazla hacme gitme bence kilo ver biraz bu spor görüntü sporudur kizlar begenmedikten sonra bi amaci kalmiyo vücudunun değerini bil biraz kilo ver on numarasin

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

el_rey bunu beğendi.
  3. el_rey

el_rey Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Evet beğenilmek güzel ama amacım kızlar tarafından beğenilmek değil. kevin levrone gibi heybetli bi vücuda ulaşana kadar durucamı sanmıyorum. neyse arkadaşlar konu bu değil saydığım desteklerle beraber günde çift idmanı kaldırır mı sizce vücudum

4. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yağ yakımı döneminde günde çift antrenman çok ağır olur ben en pis bulk yaptığım dönemde bile 2 antrenman yapamadım, aslında çok da gerek yok zaten yağ yakım döneminde kas eklemek çok zor bir olay bir de iki antrenman yaparsan kas kaybı bile yaşayabilirsin düşük karbonhidratlı beslenme ile.

5. el_rey

el_rey Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    İlk kürümde yağ yakarken kas kazandım protein alımım yüksekti birsürü supplement steroid ve growth la çok zor değil. tabi 1.5 saat süren sert idmanları da unutmamak gerek

6. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Doğrudur elbette kür ile tabi ki farkeder, vücut akşama kadar toparlıyorsa 2. idmanda çıkarılabilir ama mesela günün ilk antrenmanı bacaksa ikinci zor çıkar gibi geliyor.

7. el_rey

el_rey Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Antrenman programını çok titiz düzenlemem gerek onunla uğraşıyorum şu aralar. Tavsiyesi olan arkadaşlar yazabilir. Göğüs omuz tri/sırt arka omuz bis/bacak kalf/karın bel yapıcam ama bunları hangi sırayla yapacağım ve güne nasıl dağıtacağım çok önemli. günün erken saatlerinde ilk antrenmanı yapıp yemek dışında diğer antrenmana kadar yatarak(bilgisayarda) dinlenmeyi planlıyorum

8. gentleman55

gentleman55 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    o kadar ilaçla,bulk kürü ile overtrain olcagını zannetmemde,haraket sayısı tekrar nasıl olcak bu günde çift antremanda? antreman saatlerini nasıl ayarlıcaksın ona göre beslenmede sorun

9. el_rey

el_rey Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    büyük bölgelere 3 kol 2 hareket kalf ve önkol hariç her bölgeye 3 veya 4x8 yaptım şimdiye kadar. arttırıp azaltmakta kararsızım veya sabit tutucam bilmiyorum. bütün gün evdeyim antrenman saati ve yemek sorun olmaz

10. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Bence en iyi antreman düzeni 4 on 1 off şeklinde olur ama yaptığın kür çok üst düzey 2 anabolizan+gh+peptit 7 günde idman yapsan kolay kolay overtraining olacağını düşünmüyorum.10 çeşit supplement gereksiz maddi yük olur böyle bir kürde bunun yerine protein alımını arttırman daha mantıklı sonuçta 105 kg sın ve kürdesin.

11. el_rey

el_rey Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Supplementler yük olmuyo çok işe yarıyo özellikle met-rx hmb supplementten beklenmicek şekilde güç artışı sağlamıştı ama şimdi türkiyede bulamıyorum neyazıkki

12. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    O kadar dalga vucuda girdikten sonra ne olur böle spordan görüntü için spor bu olmalı yazık başkan

torifonta bunu beğendi.
  13. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Emin ol dozunda kullanıldığında düzenli tüketilen sigara ve alkolden daha zararlı değil steroidler.Şöyle düşün arkadaşın kullandığı gh ı sırf cilt güzelliği ve anti aging için kullananlar var.Ki bahsettiğim kişiler sporcu bile değil.

14. el_rey

el_rey Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    her gün paketlerce sigara içip alkolden geri kalmayan türk halkımızın steroidlere öcü gibi bakması nekadar ilginçtir değil mi. kedi ciğer olayı mı yoksa

15. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    benim bildiğim spor sağlık için yapılır hormon giriyor o kadar vucuda doğal sistemi bozuyorsun ileride dalga da kalkmaz bişe diyemeyiz herkesin kendi tercihidir

uzk bunu beğendi.
  16. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    kendi görüşümü bildirdim hayalindeki erkeğe benzeyecen diye kılıktan kılığa girmenin anlamı yok :D neyse abicim rasgelsin sana trapezler ördek şeklini almaya başlamış devam :D

17. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    :):)

18. cemcikikci

cemcikikci Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Neye guluon kardeşim :)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

19. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    Pehlivan gibi bir şey olmuşsun biraz yağ yakmalısın. :eek:
    Aldıkların üst düzeyde fazla gelmesin vücuduna
    Antrenman konusunda rahat rahat yaparsın vaktin varsa güzel oturtman lazım sistemini saatleri dakikaları onuda en iyi sen bilirsin boş vakitlerin off günün vs

20. el_rey

el_rey Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Kaç hareket set ve tekrar yapıcama daha karar vermedim şuana kadar heryere 3x8 yapmıştım
    pzt: göğüs.omuz.triceps/ quad.hams
    salı: sırt.arka omuz.biceps/ önkol
    çarş: karın.calf/ trapez
    perş: göğüs.omuz.tri/ quad hams
    cuma: sırt.arka omuz.biceps/ önkol
    ctesi: karın.calf/ trapez
    pazar: off
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Haziran 2014 ---
    ıojı
    --- Mesaj birleştirildi, 1 Haziran 2014 ---
    jkbkhljblkhjhlkhlk

Son düzenleme: 1 Haziran 2014