Arnold, Ermeni soykırımı anma haftası ilan etti.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve kliwaj tarafından 13 Nisan 2007 başlatılmıştır.

1. kliwaj

kliwaj Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Arnold, Ermeni soykırımı anma haftası ilan etti.

California Valisi Arnold Schwarzenegger, sözde Ermeni soykırımın yıldönümü kabul edilen 24 Nisan'ı kapsayan 22-29 Nisan arasını sözde �Ermeni Soykırımı'nı Anma Günleri� olarak ilan etti.

ABD'de yayın yapan Ermeni basınında çıkan haberlere göre, Schwarzenegger konu ile ilgili açıklamasında, 1915-1923 yılları arasında bir milyondan fazla kadın, erkek ve çocuk Ermeni'nin Osmanlı İmparatorluğu sınırları içinde öldürüldüğü, yüzbinlercesinin ise mallarını, ulusal kimliklerini ve evlerini bırakarak başka ülkelere gittiğini iddia etti. Bunlardan bir kısmının ABD'ye geldiği ve Californiya eyaletinin de Ermenistan dışında en fazla Ermeni nüfusuna sahip yerlerden biri olduğunu kaydeden vali, �Belgelere dayalı 20. yüzyıldaki ilk soykırım Ermeni soykırımıdır� dedi.

(nethaber)

:cry: :cry:

2. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Bence forumun en üstteki Jay cutler ile Coleman ın arasındaki resim kaldırılmalı tepki olarak.

3. CENTAUR

CENTAUR Guest

Vay uçkağıtçı vaay.

O zaman önümüzdeki haftayı arnıld şvartzeneger' i kınama haftası ilan ediyorum :badgrin: .

İnek şaban kılıklı şey nolacak :badgrin: .

4. ll_ultraslan_ll

ll_ultraslan_ll Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğğğrenci
    Yer:
    İstanbul
    sizden korkulur walla:D

5. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Valla ben her şeye rağmen Arnold cuyum :).....
    Ama Vali olan Arnold değil :D ...
    Vücutçü ve aktör olan Arnold Schwarzenegger....
    Unutmadan bir şey daha.Dün jackie Chan in filmi vardı Star'da.''80 Günde Devri Alem'' diye...O filmde Arnold Bir Türk Prensini canlandırıyordu :) ..............................................................
    Komik bir tesadüf değilmi?
    Aslında hepimiz Arnoldun güçlü Ermeni Lobisine yalakalık olsun diye böyle şeyler yaptığını biliyoruz....
    Yoksa adamın Türklerle bir alıp veremediği yoktur herhalde.Ama şaka maka tür prenside olmak adama yakışmıştı:)..............

6. beat me

beat me Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    yaw kendimize örnek olarak aldığımız adaların yaptığına bi bak ermeni soykırımıymış pehhhh yalanla dolanla zerimizde ne tezgahlar dönüyor :x

7. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    beş para etmezmiş karakteri,istediği kadar sporcu olsun istediği kadar bu sporun babası olsun şu andan itibaren beş para etmez gözümde.Ermeni soykırımıymış pehhh.

8. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.104
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Evet bugun gazetede okudum ve benim hayellerimle buyuduğum adam bumu dedim
    ARtık sporcu arnold gitmiştir arkadaşlar çünkü iyi bir sporcuyu örnek coleman tüm dünya sevdiği için görüş beyan etmez bu profosyonelliğin kuralıdır..

artık karşımızda profosyonel arnold yok politikacı arnold var ben bu saatten sonra arnold u listemden çıkarıyorum

9. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Aynen katılıyorum lubu zaten sporcuyken bile müsabakadan önce rakiplerine her türlü çirkefliği yapmaktan kaçınmayan bir kişilik Ulu Önder Atatürk ne demiş: Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklasını severim.Eskiden şampiyon olmak için herşeyi yaparmış şimdide koltuğu için aynı çirkeflikleri yapıyor yani bu adam çıkarı için herşeyi yapar.

10. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    boxer,işte bu yüzden ATATÜRK büyük önder dostum.O kadar yunanlılarla ingilizlerle fransızlarla savaştık.O savaşlardan sonra bile tek bir negatif sözü yok.Ya arnold napıyor,resmen kendinden zorla soğutuyor bizi,ayrıca iyibir profosyonel olmadığıda şuanki halinden belli;çünkü göbeği önden gidiyor buda disiplinden uzak olduğunun göstergesidir

11. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    905
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya
    En büyük oy potansiyeli California'daki ermeniler.. Arnold vali oldugundan beri kurnazligini kullanarak bu tribünlere oynuyor zaten .. bu tutumu bence kisiliginle, spor hayatinda diger sporculara karsi olan bazi tavirlariyla, o zamanlar jüri üyeleriyle olan iliskileriyle bire bir örtüsüyor..

Bence sporcu Arnold gidip politikaci Arnold gelmedi... Arnold halen ayni Arnold.. giden tek sey varsa o estetik, hacimli, oranli vücudu... Görsellik de gecici olduguna göre kisiligi daha ön planda..

Ben Arnold'u gercek anlamda sporcu olarak da cok taktir etmiyordum.. sadece Allah vergisi iyi genetigine hayranligim var..

12. cNyT

cNyT Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    oldu mu şimdi arnold ya :cry:

13. karathunn

karathunn Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    arnold listemizden çoktan çıkmıştır...sitemizdende buna karşı tepkiler bekliyorum.bizim burda vereceğimiz tepki arnold'un tabi umurunda olmayacaktır ama burada önemli olan bilinçli olan ve olaylara tepkisiz kalmayan bir toplum olduğumuzu kendimize kanıtlamaktır...

Sayfayı Paylaş