Arnold Dans Ediyor

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve hsd tarafından 8 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

1. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
  2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Benim merak ettigim, Arnold Barbar Conan filminde bu sahnelerde elinde kilic tutuyormuydu, yoksa bu sekilde elinde birsey tutmadan sadece atraksiyon yapipta kilici sonradan mi eklemisler.
    İkiside olabilir, ya kilici sonrada cikartip bu klibi hazirlamislar, ya da Arnold aslinda hic kilic tutmadi bu meshur kilic sallama sahnesinde, sonradan eklendi.
    Sonradan eklendiyse cidden hayal kirikligina ugradim, cunku cevirmesi cok guzel görünüyordu ve ben hayran kalmistim Arnold'in vücut koordinasyonuna, yoksa bu bir hile miydi? :cry:

3. extensor

extensor Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    karasan sana gladyatörde russel crowe nin lejyonerleri alt ettkten sonra bir kılıç çevirme sahnesi var onu tavsiye ederim

4. tito ortiz

tito ortiz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    dikkat ettiyseniz klip sürekli başa dönüyo çok kısa bişey aslında..bence burda arnold harekete çalışıyo,kılıç yerinede elinde başka bişey var çalışma olduğu için diye düşünüyorum.

5. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    evet karasan bu sahne seni çok etkilemiş :D hatta hemen gidip bir kılıç almışsındır kendine dostum şaka bir yana evet bu sahnede kılıç olması lazım ilk izlediğimde benimde aklıma geldi ancak sora yok saçmalıyorum diye düşündüm ama gördümki dejavu sende aynı şeyi yaşamışsın hatta bu sahne herkes uyuyor ve conan herkesten önce uyanmış antrenman yapıyordu öyle bişeydi galiba

Sayfayı Paylaş