Armut Tipli Erkek Yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Theumut_57 tarafından 25 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Theumut_57

Theumut_57 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar benim kilolarım genelde basen ve kalçada toplanıyor. Pantalonlar güzel durmuyor. Armut tipi. Ama internette araştırırken testeron sorunu olduğuna dair bilgiler var. Bunlar Doğrumu? Çünkü Testesteron sorunum olduğunu düşünmüyorum vücudum gayet kıllı sakallarım gür. 2. Olarak bu tip vücuda sahip erkek varmı ? Varsa bu sorunu Çözen Varmı?

2. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    İlk önce yaşam tarzını gözden geçir, sen diyorsan ben sağlıklı yaşıyorum buna rağmen armut tip vücudum var diyorsan git test yaptır bak bakalım ne durumdasın...

ama sen o güzel yağlı kebapları, kolaları, ekmekleri, sucukları, kurabiyeleri, cipsleri, kekleri gömüyor musun? içkini yudumlarken cigaranı tüttürüyor musun? gece geç yatıyor musun? tv karşısında bol bol yatıyor musun? şimdi oturduğun yerden kalkıp şınav çeksen kaç tane çekersin? nefesin ne durumda olur? önce bunları düşün sonra hormonları düşünürsün :)

3. Shinigami

Shinigami Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Düzenli kardio senin işini görür iyi forumlar...

4. Theumut_57

Theumut_57 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tamam o zaman yaşam tarzım bilgisayar başında geçiyor. O kebapları kolaları ekmeleri götürüyorum . Sigara içmiyorum. Haftada 3 4 kez geç yatıyorum. Tv pek izlemiyorum. Sınav çek desen 1 tane bile çekemem. Nefes durumu nedir onu bilmiyorum. Bu arada 113 kilodan 69 kiloya 1 senede diyet ve biraz spor ile düştüm. Şimdi 80 kiloyum.Diyette bazı şeyler kaybettiğimi kaslarımın eridiğini düşünüyorum

5. ibrahim11

ibrahim11 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    113 kilodan kontrolsüz bir düşüş muhtemelen kaslarında ağır bir yıkıma sebep olmuş ve hala vücudunda depo yağ bulunduruyorsun ki öyle bir şekli var. Kilo vermeye forma girmeye çalışıyorsan, bir çok spor salonu antrenörünün aksine ağırlık bölümünde zaman geçirmeni tavsiye ederim. Diyet uygularken, vücut ihtiyacı olan(diyelim ki senin az yeme politikanda eksilttiğin 200cal) kaloriyi gerekirse kasları yıkarak sağlar. Basite indirgersek sen ağırlık çalışarak, metabolizmana ben bu kasları kullanıyorum bana lazım yakma demiş oluyorsun bir nevi. Sen büyük ihtimalle metabolizmanla aranda yaşanması gereken bu diyalog olmadığı için biçimsizleşmişsin.

Sayfayı Paylaş