1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Arkadaslar Yeni Resimlerim (Badabat)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve badabat tarafından 8 Mart 2006 başlatılmıştır.

1. badabat

badabat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    merhaba arkadaslar bunlar yeni resimlerim idman öncesi eksiklerimi sölerseniz sevinirim

2. badabat

badabat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    ve ben su gögüs arasını nasıl doldurabılırım bi türlü dolmuyo. buarada 2,5 ay oldy fakat onceden yapıyodum ara vermıstım. aminoasit ve protein tozu alıyorum. hersabah 5 yumurta beyazı ve 1 tane sarısı nın ıcınıne 70 gram salam 100 gram kasar koyup yıyom. ondan sonra
    1kase kornflakes. body e gıtmeden once makarna veya plav. ıdman oncesı ve sonrası amıno asıt ve ıdman bıtımı proteın tozu. eve gelınce evde ne varsa onu yıyorum 2 saat sonra 300-400 gram tavuk veya balık yıyorum yatarkende amıno alıp yatıyorum aralardada bısıler atıstırıyorum

3. badabat

badabat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    arkadaslar yıne ben ölçülerimi söliyim
    omuz 126
    göğüs 109
    bel 83
    kol 38

4. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Belin ince, bu genetik olarak avantajın.. bu sayede omuzların genis gozukuyor.. Goguslerin sekli güzel ancak biraz daha hacim gerekiyor, bunun icin calıstıgın kiloları biraz arttırıp tekrar sayısını düsürmeni tawsiye ediorum ( 5-6 nın altına düsmeden) ...
    Beslenmen benimkine benziyor, hic bozmadan hatta carb miktarını biraz arttırarak dewam et bu beslenmeye, sonuclarını 1 ay icinde almaya baslıyacaksın..

Sonuc olarak, sekil olarka gayet ii yoldasın, sadece yapacagın sey tüm vucut olculerini belirli oranda arttırmak.. bunun icin beslenme, ve tüm antreman programlarında calıstıgın agırlıkları arrttırma yatıyor.. %10 luk bir artıs yapmaya calıs kilolarda, tekrarları piramitlerde 9-8-7-6 (4 set icin) piramit olamyanlarda ise 7-7-7-7 olarak ayarla... ama agırlıkları her hareket icin min %10 arttır.. 1 ay sonra olculeri tekrar alıp resim eklersen farkı gorursun

Saygılar

5. mr_muscle

mr_muscle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence çok iyi bir alt yapın var sadece biraz daha hacim yapman lazım buda ağırlık arttırmaktan geçer.

6. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Genelde pectoralde acışlara fazla önem vermişin burada gögüs biraz press ister gibi omuzdada latarelle yuklenmişsin omuzun ust bolumu boş gorunuyor bir de buna fazla gelişmiş trapez eklenince omuz gorunumu gogusun gerisinde kalıyor kollar ya genetik yada yuklenmediğinden geride kalmış özellikle humerus kısmı yani dirsekten assagısı düm düz iniyor kalından inceye inmesi gercekten guzel olurdu benden bu kadar :)

7. ALLeyezONme

ALLeyezONme Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    flexor hocam döktürmüş gene.. valla bu adam anatomy uzmanı yaa..:)

8. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    daha önce çalışmışsın ve boşta çalışlmamışsın brawo güzel göğüslerin gazet güzel arada zannettiğin kadar boşluk yok sana öyle geliyor ve zamanla dahada iyi olacak biraz daha üstgöğüs omuz kol

9. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    flexor cok güzel anlatmissin harcaniyorsun sen burda :) bide söylediklerini anlayabilecek kadar mürekkep yalamis ilim irfan sahibi birisi olsam daha iyi olurdu aslinda :lol:

ve sen arkadasim... neyi dolduracaksin gögüsün ortasinda ince bi cizgi gibi bi bosluk var sadece... onada bosluk denirse tabii... o da olmazsa cünkü iki gögüs birlesir tek kas olur :lol: kafanda büyütme bazi seyleri. sana hacim lazim hacim. vücudun su anda süper diyebilirim. belirli bir alt yapi var. merak ettigim sey boyun... 180 in üstündesin galiba bana öyle geldi. estetik olarak gögüsler iyi. gelistirirsen biraz daha süper olur.

saygilar.

10. ExEcutE

ExEcutE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar teknisyeni
    Yer:
    Kocaeli Profesyonel Fotoğrafçı
    Arkadaşım sende benim gibisin yeni başlamışsın ama biraz fazla yiyorsun gibi geldi bana, kimse yemekle alakalı birşey dememiş gerçi ama, yinede sen kendini rahat hissediyorsan bu şekilde devam 8)

11. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Kusura bakma bomberman haklısın bundan sonra parantez içinde anlamlarınıda yazmaya calışıcagım

Genelde pectoralde (göğüs) acışlara fazla önem vermişin burada gögüs biraz press ister gibi omuzdada latarelle (yana açış) yuklenmişsin omuzun ust bolumu boş gorunuyor bir de buna fazla gelişmiş trapez (boyun kası) eklenince omuz gorunumu gogusun gerisinde kalıyor kollar ya genetik yada yuklenmediğinden geride kalmış özellikle humerus (dirsekten altı) kısmı yani dirsekten assagısı düm düz iniyor kalından inceye inmesi gercekten guzel olurdu

12. badabat

badabat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    flexor hocam hic yana acis yapmiyorum. daha dogrusu omuz haftada 1 kere calisiyorum sadece cunku nerdeyse bacak calissam omuzlarım gelısıyo :) omuzlarım genis oldugu icin otobuslerde minubuslerde oturamıyorum :) bunu gercek soluyorum sığmıyorum yani. ön kol hic calısmıyorum haklısın calısmaya baslıcam. omuzda ıse ust gogus press i hem barla hemde dambıl ıle yapıyorum. boyuma gelınce boyum 1,80. cok iyi bslenemiyodum yani size gore ama artık daha ıyı beslenmeye baslıyorum. bu arada omuzun ust bolumunu nasıl gelıstırecegım solersen sevınırım

13. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Nasıl anatomiki bacak çalışıyorsun omuz gelişiyor :D kollarında eksik gormuştum bunu dogrulamışsın o zaman biraz hırs diyorum omuz genişliğin cok guzel herkes genişletmek için ugrasırken neden sen begenmiyorsun :) birde omuzda

1 halter enseye
    2 sırta acış
    3halteröne
    4yana açış
    5 arnold pres

bu proğramla ön omuz boyun ve gogus arası ve arka omuzun zamanla dolacak tır

14. badabat

badabat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    hocam bacak çalışınca omuz şişoyo diye lafın gelişi dedim. yani omuzlarım ne yapsam şişiyo ve iyi gelisiyo. trapezler için hiç ozel bı hareket yapmadım vucut yapımdan kaynaklanıyo galıba. yüzücüyüm ben hep deniz kenarında büyüdüm ve yazları hep denizdeydim ayrıca dalgıçlık yaptm belkide bundan gelişti omuzlarım.a yrıca benimle ilgilendiğin icin cok saol bu arada msn listeme ekledim seni [email protected]

15. badabat

badabat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    birde iyi bi mide programı istiyorum. vucudumda yağ oranı düşük %8 civari iyi bi program sölersen flexor hocam cok memnun olurum

16. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    evet madem yağ oranın düşük baklavaları büyütmek için iyi bir zaman bak define etmek demiyorum büyütmek belirginleştirmek diyorum mekik sehpasında 6x12 20 kilo ile mekik yap ilk bir kaç gün ağrı olacak sorada gelişme devam edecek ve bunu haftada 2 gün yap fazla değil midede şimdilik sadece bu yeterli

17. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    hsd dostum yerime yazmış tamamen katılıyorum tesekkurler hsd

18. badabat

badabat Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    çok saolun arkadaşlar 1-2 ay sonra tekrar resım koyunca gorusurz :D

19. power gym

power gym Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasım pull ower hareketini yapmayı unutma derim gögüs arasındaki cizgiyi olusturan dolduran hareket odur ...... istersen su antreman programını dene ... bench press 4 setten 12/ 10 /8 /6 yap sonra üst gögüs 12/10/8/6 o bittikten sonra süper sete gir yani dumbell acıs (yana acıs) 12/ 12/12/12 üst gögüsten cıktınmı hemen bi 12 tekrar yana acıs arkasından hemen dinlenmeden dips yapabildin kadar set aralarındada dinlenme süren 30 saniye süper seti bitirdinmi pull ower yap arkasından ama nizami bi sekilde kilosunu kendin ayarla hareketi bozmadan arkadasım eminimki gögüslerin daha da ii olucaktır saygılar nünberg almanya/turkey

20. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasim gögüslerin arasi genis diye dert yapiyosun am bence gögüslerin bence vücudundaki sekli en güzel olan kasin.arada bosluk yok denecek kadar az.bioraz hacim kazanirsan orasi zaten otomatikmen kapanacaktir.beslenme programinda masallah ronny colemaninkine yakin :) bu sekilde devam et kardesim

Sayfayı Paylaş