Arkadaslar yarin alicagim supplementler paketi lutfen yorum yapin

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Jesse_James tarafından 10 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Hardline pro gainer 4.5 kg dan 3 kilo falan var elimde

muscletech nitro tech hardcore protein tozu 1.8 kg

weider creatine 600 gr

ek olarak 2 sinide almayi dusunuyoru arkadaslar

184 boy 67 kilo kilo almak icin sporada basladim gainer tek basina olmuyor sizce nasil arkadaslar 1 ay arastirdim bu 3 luyu yorumlarinizi bekliyorum

acemierkan bunu beğendi.
  2. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar mantikli olmusmu ve sizce bu urunler nasil kaliteli mi ?

acemierkan bunu beğendi.
  3. Deliormanlı1

Deliormanlı1 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Beslen beslen hemen supplement merakı nerden? Gainer beslenmeye vaktin yoksa az bi açık kapatır. Creatine şuan için boş ver protein tozunuda daha kilon 67 kilo normal beslenmeyle çok rahat karşılarsın protein ihtiyacını kilon bi artsın sonra alırsın protein tozu paranı biriktir zamanı geldinde harcarsın.

4. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    ben bunu anlatamıyorum sıze saka gelıyor heralde gun ıcersınde hayvan gıbı yemek yıyorum ben sadece toz ıcıp kılo alcagımı dusunmuyorum tabıkı yemekte yıcez 4 senedır 67 kıloyum alamıyorum arkadasım cok bılıyomus gıbı yemek ye demeyle olmuyo ıste creatıne nıye bosa para olsun ben bu karbonhıdrat tozu ve proteın ayrıca da beslenmemde asırı oldugu zaman kılo yag olmasın dıye creatını tercıh edıyorum tek basına gaıner proteın tozsuz olmuyor zaten .. ben bunları aldıgımda yemeyı kesmıcem merak etmeyın

acemierkan bunu beğendi.
  5. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    dostum öncelikle ilk 3 ay bu spora başladığında kesinlikle supplement kullanman hiçbir fayda getirmeyecektir verdiğin paralar boşuna gider diyeyim.Bunun hakkında bilimsel bir yazı okumuştum da oradan biliyorum...
    Ama bu sporda 3 ayımı doldurdum diyorsan çok güzel...Ki bence gene de gainer e gerek yok
    Kendimden Örnek vereyim Antrenmandan 2.5 veya 3 saat önce 1 Paket Makarnayı tamamen bitiririm (yağsız ve tuzsuz az ketçaplı)
    Böylece 1600 kalori,55-50 gram protein ve mükemmel yavaş sindirilen kaliteli 375 gram Karbonhidrat almış olurum...
    Bu da kilo almak için (bulk dönemi) ve antrenmanda Mükemmel enerji alman için yeter de artar bile.

Son olarak
    Muscletech NitroTech whey alacaksan şiddetle öneririm bu güne kadar yaklaşık 6 kutu bitirdim ve çok etkisini gördüm gerçekten kaliteli bir protein.
    Kreatin olarak da seçimin güzel marka farketmez kreatinde gerçi mikronize olması mühim.
    Ama bence gainer her zaman derim balon diye.Balonluğu bi yana gereeksiz ve para kaybı.Deli gibi aç karnına 1 paket makarna tavsiye ediyorum.

6. acemierkan

acemierkan Yeni Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tornacı
    Yer:
    gaziantep
    -----------------------------------------------------------------------------------
    dostum supplement dediğin takviyeler yani sadece o yazdığın malzemeler değilki örneğin ben

meyan kökü,ısırgan otu,çoban çökerten otu falan kullanıyorum al sana suplement bu da suplementtir veya l-arginine amino asid var bende şu an eee bu sa suplement yani kardeş iyi kötü bişiyler biliyoz sen niyen bizi hor gördün şimdi dumbelllls

enemy bunu beğendi.
  7. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0

usta ben de gaıner zaten var ve faydasını goruyorum bende bın tane makale ve zayıf ınsanların kullanmıs oldugu ve sonuclarını gordum bızım gıbı metabolzıması hızlı olanlar 1 paket makaranyı yesede ara ogun olarak gaınerı tuketmezse olmuyor kılo olarak ustune koyamıyorum ıste 4 senenın vermıs oldugu tecrube hala 67 kıloyum ve hayvan gıbı yıyorum patates pılav makarna bende gaıner zaten var ben proteın tozu ve creatıne de eklıcektım herkez erken dedı bana zaten yaza kadar kılo aldım aldım sıcakta zaten alamam creatıne de yag seklınde kılo almayayım dıye soyledıler bende arastırdım mantıklı geldı 3. ayda alsamda sorun degıl ama proteın tozsuz body buıldıng bosa kurek cekmek dıyor muscle&fıtness dergısının her sayısında dunyaca unlu ısımler bır zararı yok zaten bunların ama creatın ıcın erkendır onu bılemem ...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:39 ----------

l argınıne yı bılıyosun ne hıkmet proteın tozunu bılmıyosun veya kılo aldırıcı gaınerı komıkhyper_

acemierkan bunu beğendi.
  8. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Başlık sohbet haline dönmüş. Konuyla alakasız mesajları siliyorum, devamı olmasın lütfen.

AngryHun ve acemierkan bunu beğendi.
  9. Deliormanlı1

Deliormanlı1 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    4 senelik tecrübesin.Protein tozsuz boşa kürek çekmek sen bu işi biliyorsun böle devam et.

acemierkan bunu beğendi.
  10. acemierkan

acemierkan Yeni Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tornacı
    Yer:
    gaziantep
    -----------------------------------------------------------------------------------
    elinize sağlık haklısınız konuya faydası olmayan mesajlardı teşekkürler

enemy bunu beğendi.
  11. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0

4 SENELIK TECRUBEYI nereye cektın ben 4 senedır kılom aynı degısmıyor anlamında soyledım 17 yasından berı 65 66 yemeyle olmuyor ayrıca bıraz unlu bodyclerın makalelerını okusan proteın tozu hakkında boyle konusmazdın ...

12. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    muscletech nıtrotech proteın tozundan cok bcaa gıbı bısey cıktı onun yerıne weider prımıum whey almaya karar verdım

Sayfayı Paylaş