arkadaslar lütfen yardımcı olun fikirlerinizi bekliyorum !!!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve shickar tarafından 6 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. shickar

shickar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    arkadaslar sadece elestırınızı fıkırlerınızı beklıyorum hepınızın verıcegı fıkırler cok onemlı benım ıcın ben 20 yasındayım.... daha once bady ıle ılgılenmedım ama kucuk yastan berı agır ıslerde calıstım ve 5 yıl amatör futbolculuk karıyerım var duzenlı antreman tecrubem var.... son ıkı senedır beslenmeyı dengesız yaptıgım ıcın baya kılo aldım cola cok tuketırdım hamur ısı felan yavas yavas azalttım onları suan bu durumdayım boy:1 73 kilo 78 :D amacım ne cok zayıf olmak nede ole sişmek ! tek ıstedıgım duzgun fıt bı vucudum olsun tısort vs gomlek gıydıgımde tasıyabıleyım sadece bunu ıstıyorum sızce ne kadar bı calısmayla ıstedıgım sekle gelebılırım cokda kötü görünmüyorum sankı ya :D sizce ? fikirlerinize ve onerılerınıze acıgım lutfen yorum yapın bılgınızı eksık görmeyin !!!.......

Ekli Dosyalar:

2. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    kardiyo yapmakla baslayabilirisn özellikle twist sopa cevirme vss hafif tempolu yürüyüs filan

yediklerindende yağ ve seker azaltırsan protein agırlıklı beslenirsen ve antremanlarını düzenli yaparsan iyi seyler olabilir

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

- Hakkınızda gerekli bilgiler tam olarak verilmemiş.
    - Başlığınız açıklayıcı değil..

son olarak
    bu seviyedeki bir vücut için nasıl yorum yapılabilir..
    amacınız nasıl antreman yapmanız gerektiği ise bunu inceleyin
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layanlar-b-l-f53.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş