ARKADASLAR KILO ALMAK ISTIYORUM

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve imbross tarafından 12 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. imbross

imbross Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhabalar

1.90 Boy 68 kilodayim.Yasim 23.Uzun ince bir yapiya sahibim haliylen.Ozguvenimi yitirmek uzereyim artik disari cikmaz oldum.kendime hic bisiyi yakistiramiyorum.Sigara kullaniyorum.Spora baslamak istiyorum ama kendime guvenim olmadigi icin gelisemicegimden korkuyorum.Sicim gibi kollara sahibim tisort giymekten nefret ediyorum.Bu durumda olan arkadaslarim vardir mutlaka.Spora baslamadan once hastanede test yaptirmayi dusunuyorum kilo alamamamin sebepleri adina.benim durumumda olupta gelisme basarisi gosteren arkadaslarim var mi ? bunuda merak ediyorum.fikir ve onerilerinizi bekliyorum arkadaslar simdiden tesekkur ederim.

2. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    403
    Ödül Puanları:
    63
    hastaneye gitmene gerek yok. kilo alamamanın sebebini söyleyim; yemek yememek. fazla yemek yedigini zannediyorsun ama benim yediğim yemeklerin yarısını yemiyorsundur. kimse doğuştan kaslı değil. ne güzel boyun var 1.90. vücudunu doldurursan cok iyi durur. yapman gerekeni söylüyorum;
    1)sigarayı bırakmak
    2)forumdaki yeni başlayanlar bölümündeki her konuyu bıkmadan, usanmadan okumak
    3)forumdaki beslenme hakkındaki her konuyu okumak

bu spora başlayanlar ya cok ince ya da çok kalın oldukları için başliyorlar. ben de ince oldugum icin başladim ve şu an o sorunu aştım. özgüvenimi kaybetmiştim yerine geldi. dediklerimi yaparsan başarıya ulaşırsın..

not: sigarayı pazartesiden itibaren bırakıyorum deme şu andan itibaren bırakıyorum de. zaten kendine yeteri kadar zarar verdin. zararın neresinden dönsen kardır

jandersunstar, doxux, Balboa7 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    210
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    benim boyum 1.80-81 bişey kilom 68-70 etrafımdakiler kalıplı ve geniş olduğumu söyler kilomu duyunca şok olurlar
    yani demem o ki senin benden uzun boyunu düşünürsek şimdilik alacağın 5-6 kiloyla bile farkı kendin anlarsın
    sporunu yapıp sağlam bi beslenme yaparsan çoğu kişiden daha avantajlısın
    sigara tamamen bi engel ve zarar sana şuan bırak dememe bile gerek yok heralde

4. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    185
    Ödül Puanları:
    53
    Pek yemek yemiyorsundur.boyun baya iyi bence bunu degerlendir.kendine inan ve hemen harekete geç.

Sayfayı Paylaş