Arkadaslar dayımın haline üzülüyorum bi yorum yapın vücut geliştirebilirmi

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve chelseagrin tarafından 20 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. chelseagrin

chelseagrin Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    dayim cok cok zayif 25 yasinda 1.95 boyunda bir insan daha önceden bulaştigi şeyler yüzünden bi deri bi kemik resmen . cok severim kendisini ve uzun süredir artik iyi gorunmek istedigini soyluyordu salona gitmiyor cünkü o ortamda bunaldigini söylüyor bende buna gidip ayarlanabilir 2 tane dumble ve gogüs yayi aldim evde ben bildigim kadar calistiriyorum forumdanda yardim alarak en azindan isinsin daha sonra inadini kirip salona yazilir diye . oda gidip QNT 3000 gainer ve hardline amino 2000 almis cok hevesli ama cokta zayif sizce vucudunu toplayabilip hayalini gerceklestirebilirmi ve toplarsa ne kadar gibi bir surede :) okuduysaniz ve yardimci olursaniz minnattar olurum.

2. burakjudo

burakjudo Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    evet bu iş ilk istemekten geçer düzenini oturtur beslenmesine dikkat ederse kısa zamanda olmasada sonuş alır salonada gitse dahada kolaylaştırır bnce

chelseagrin bunu beğendi.
  3. CranTz

CranTz Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ordu
    Dayının kilosunu ve kaç kilo olmak istediğini bile belirtmemişsin , ne şekilde cevap bekliyorsun bilmiyorum zaten ne kadar sürede ne olacağının garantisini kimse veremez sadece şunu söyleyebilirim ki hevesli olması, istediğine ulaşmasında yardımcı olacaktır

4. chelseagrin

chelseagrin Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    haklisin ama sormadim ona . dedigim gibi bi deri bi kemik vucudunun en azindan tshirt giydiginde yakisacak kivama gelmesini cok istiyor. gelisememesi ve umudunun kirilmasina uzuluyorum

5. CranTz

CranTz Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ordu
    kilo almaya vücudunun tepkisi nedir çalışması ,yemesi bilir genetiği vs. ama tshirt yakışsın felan diyorsanız umudu hemen kırılmasa iyi olacak gibi :)

6. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    383
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    neye bulastıgını az çok anladım.ek besin garanti alsın faka biraz yavaş başlasın bu durumda vucuda yüklenilmez .

7. chelseagrin

chelseagrin Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    basladi iste bakalim salon isinide konusucam ins. istedigini sabirla elde edicek

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21.08.12 00:01 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20.08.12 23:58 ----------

evet oda yüklenmemesi gerektiğinin farkinda ve önce alışmaya calisiyor

8. bbacemi

bbacemi Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Ona su anda en gerekli şey iyi bir beslenme programı ve düzenli bir sekilde beslenme programına uyması gerekiyor. Dayını önemsiyor görünüyorsun bu da dayın adına çok iyi bir kazanç. Hevesli olmak iyidir fakat heves bu adı üstünde gelip geçebilir. Bu aşamada dayına yardımcı olmanı tavsiye ederim. Belli ki düzenli yemek yemiyor. Öğünlerini atlamamasıni sağla , spora uşenip gitmediğin de( spor yapmak istemediğinde ) gaza getir. İnan ki bu sporda insan bazen yıldığın da kendini haza getirecek kişileri arıyor.

9. brhmcr

brhmcr Guest

Adam gibi bir beslenme olmadan supplement vs bos isler. Steroid alsan bile once beslenmeye bakan bir spor bu.

Sayfayı Paylaş