Arkadaşlardan gizli salona gitmek

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve stoppie tarafından 2 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. stoppie

stoppie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar 19 yaşındayım aşırı derecede zayıfım arkadaşlarımın arasında en zayıf benim hiç biri spora gitmez Fit vücutları var yani Fit é yakın zayıflık yüzünden kendime güvenim yok pazartesi herkesten gizli olarak spora başlıyorum suplement olarak pro gainer 5000 aldım günde kaç ölçek kullanmam gerekir daha önceden spor geçmişim var ama kilo alamadığım için bıraktım
    Kilo 60
    Boy 1.88
    Diyet falan önerisi olan yazabilir teşekkür ederim istediğim tek şey kalın kollarımın olması

2. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Neden gizli gidiyorsun? Utanilacak.birseymi salona gitmek. Zayifligindan utaniyorsan salondaki iri insanlari gorunce rahat olacakmisin?

Diet onerisi olarak denilecek tek sey var. Yiyeceksin. Madem cok zayifsin,her ogunde bol bol bulgur makarna yiyeceksin. Yanina protein eklemeyi unutma. Sebzeni meyveni yemeyi unutma.aksam ailenle yemek yiyorsan 2.tabagida iste.zorlayip biraz mideyi buyulteceksin.Keske gainer yerine bir kac ay sonra whey alsaydin.hadi oda cok gerekli degil ama motive edici oluyor.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

doxux bunu beğendi.
  3. stoppie

stoppie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yemekte sıkıntım yok mesela örnek olarak akşam yemeklerinde 2 tabak pilav 1 tabak kuru fasulye yiyebiliyorum ama kilo alma sorunu var

4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    adamımsın. ben de bu işleri gizli gizli yapıyorum. ama keşke sublemente para vereceğine o parayı yumurtaya tavuğa ayırsaydın. büyük umutlarla sublement olayına girersen, 15 gün sonra sıfır motivasyonla sporu bırakırsın.

5. stoppie

stoppie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Suplementten harikalar beklemiyorum sadece bazen kahvaltı yapmaya zaman olmuyo ara öğün için aldım

6. o0Freedom0o

o0Freedom0o Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    '' yemekle sıkıntım yok kilo alamıyorum '' anlamsız bi cümle önce şuna bir açıklık getirelim kilo alamıyorsan yemiyorsundur eğer gerçekten iyi besleniyorsan zaten kilo alırsın , sen şimdi kendine göre çok yemek yiyorum diye düşünüyorsundur ama emin ol senin tüm gün boyunca yediklerin bu sporu hakkıyla yapan kişilerin ortalama 2 öğünü kadardır.Ne kadar yiyorsan onun 3 katı ye 4 katı ye zorlayabildiğin kadar (proteinide eksik etmeden) sonra kilo aldığını görüceksin birde yanında iyi bir antrenmanla birlikte yaparsan gelişimi görüceğinden emin ol.

mericboss99, Exacting51 ve Savino89 bunu beğendi.
  7. stoppie

stoppie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Burdaki Salon hocası işin ticari kısmında Program falan vermiyo kafana göre takıl diyo kendi programımı oluşturmak istiyorum neye göre oluşturmalıyım

8. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    hiç salona girtmedim ama, burdaki konularda sürekli şu şekilde yorumlar görüyorum, hoca ilgilenmiyor, başından savıyor, kafana göre takıl diyor...
    arkadalar o salona gitmek zorunda değilsiniz. eğer o adam hoca ise, sizden bir hizmet bedeli alıyor ise, eşşek gibi ilgilenmek zorundadır.

9. stoppie

stoppie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bulunduğum çevrede başka Salon yok tek el o olduğu için başka alternatif yok programı kendin yap istediğini yapabilirsin haftada 3 günden fazla gelemezssin diyo bide :D

10. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Arama Kelimeleri : hardline pro gainer

Yukarıdaki arama kelimelerini arama bölümündeki "sadece başlıklarda ara" sekmesini tıklayarak aratınız. Çıkan arama sonuçlarından sorunuza en uygun bulduğunuz başlığı inceleyiniz.Aradığınız cevabı bulamadığınızı düşünüyorsanız dahi sorunuzu o başlıkta sorunuz.Çok özel bir durum olmadıkça yeni başlık açmayınız.Aksi takdirde başlık kirliliğine neden olursunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş