Arkadaşlar yeni bir salona yazıldım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bydarkness tarafından 3 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bydarkness

bydarkness Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    yeni bir salona yazıldım dün, Bursada Burak/Berke diye eskiden gittiğim salondan daha iyi falan aletleri ama ne bilim çalışma tarzları bana göre değil, pazarları kapalıymış benim, eskiden gittiğim salon 361 gün açıktı, ondan ziyade arkadaşımla beraber yazıldık ben daha önce 3ay yapmıştım, diger arkadaşta evde dumbell ile çalışıyordu neyse konuya girelim, ilk konuştugumda adamı baya bi ilgili sanmıştım, ne basmak istersiniz dedi bende kanat dedim o biraz hafif kalır ilk gün dedi göğüs basın dedi tamam dedim butterfly'e oturdum. eski salonumda butterfly yoktu kaç x kaç yapılcağını bilmiyordum adam 15kg takıp 4x25 dedi onu pek takmadım bilmiyordum zaten ama bana, bastığım agırlıgın nerdeyse çeğregi agırlıgı 4x20bastırdı sebebi falan ne hocam deyincede diger salonlardaki baslayış biçimi yanlış dedi. ben 3x8 3x10 basmaya alışmıs adamım sizce onca konusup hocam ben eski programımı uygulacagım demelimiyim?

2. murat2

murat2 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Kendi Programını Kendin Yaz , Kendini En İyi Şekilde Bilen Sensin Sonuçta.
    Ağrı + Acı + Kasılma Kas Gelişimi Bundan İbaret
    ;)

demircan256 bunu beğendi.
  3. bydarkness

bydarkness Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Nasil kendim yapayim?

4. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    ortada bir program olsa daha iyi yorum yapılırdı ama 4*25 ne demek ya.ben olsam koşarak uzaklaşırdım o salondan .öyle olmuyorsa bile şüpheyle yaklaşırdım

demircan256 bunu beğendi.
  5. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Her salonda çıkar kıl bir hoca,yapacak birşey varsa oda kendi programını çıkartıp hocaya gebe kalamdan kendin gidip sadec ekendi başına çalışman olacaktır her nekadar tek başına çalışmaktan yana olmasamda imkan olmayınca yapacak birşeyde kalmıyor ne yazıkki...

değerlerinizi,nekadardır salona gidiyorsunuz..v.s bilgilerinizi buraya yazın..deneyimli arkadaşlar size uygun program belirleyeceklerdir...

en azından fikirler ortaya atılır sizde derleme yapar ve sağlam bir program çıkartırsınız...

kolay gelsin...

bydarkness ve fiko07 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş