arkadaşlar yeni başladım birkaç sorum olucak

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Engincan Duysak tarafından 17 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Engincan Duysak

Engincan Duysak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi arkadaşlar size birkaç sorum olacak öncelikle kendimi tanitayim.
    endomorf bir vücüt yapısına sahibim 173-174 civarı boyum var ve 72-73 kilo civarındayım. 1 sene önce 8 ay kadar spor salonuna gittim ama işin diet kısmını beceremedim. ama kaldırdığım ağırlıklar arttı yani teknik olarka kuvvetledim tabi aradan geçen 1 senede o kuvvetim de gitmiş durumda. eylül ayı gibi başka bir yere taşındık burda 200m ileride olimpik yüzme havuzu var. kayıt oldum zamanımın el verdiği kadar (haftada 2 3 gün oluyor) gidiyor ve 1 saat kadar yüzüyorum. tabi bu yüzme normal havuda yüzer gibi değilde kaslarımı ve kendimi zorlayacak şekide yüzüyorum.bu kilo vermemde ve vücüdumun bir spor salonun sağlayabildiği kadar olmasada fit bir duruma gelmesine yardımcı olurmu? şimdi bakıyorum devamlı gelen vs arkadaşlara adamlar bir body building ci kadar olmasada fit bir vücuda sahipler. zaten asıl amacım kardiyo olarak yüzmek.
    haftanin 6 günü gidebilme şansım var bunu belli bir düzene, disipline oturtup gitmeyi düşünüyorum.

2. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş