Arkadaşlar yeni üyeyim dertleşmek istedim :))

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve captctlk tarafından 14 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. Turkhero

Turkhero Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    yapma bak sporcu adamsın 2 gün sonra gülüceksin bu dediklerine..banada aynısını dediklerinde inanmıyordum ama gerçek bu :) Bırak aşkı falan keyfine bak..aşk falan yalan dolan daha yaşın 15 şimdiden pişman olucağın şeyler yapma derim :)

YuriBoyka61 bunu beğendi.
  2. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    verebileceğim tek tavsiye ( ki hiç beceremem ama ) ne yaparsan yap onu takıntı haline getirme,yani örn : '' düşünmeyeceğim onu asla düşünmeyeceğim, yok o artık öldü bitti düşünme düşünme '' diye kendini sakın ha sakın komutlama zorlama. Olmadıysa zorlama. Biliyorum bu cümle kolay söylenir uzaktan ama yapacak başka birşey yok.Eğer sen kendinden eminsen,elinden geleni yaptıysan,yani kötü birşey yapmadıysan ona karşı için rahat olsun.

Bak 17 yaşındaymışsın klasik olcak ama Danny Boy 'un da dediği gibi iyi bir üniversite çok önemli dur bakalım hakkaten 17 daha ne ki :)

3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    liseyden hepimiz bir kıza aşık olduğumuzu sanıp boş yere kendimize acı çektirdiğimiz olmuştur aşk meşk hikayedir senin yapman gereken öğrencisin ve bolca ders çalışmak ve yüksek notlar almaktır ve iyi bir üniversitede okumaktır bence özel bir yeteneğin varsa müzik oyunculuk gibi bunların eğtiminide alarak parlak bir geleceğe adım atabilirsin emin ol unutursun sevdiğini sandığın kızı bende lisedeyken bir kızı sevmiştim şimdi yolda görsem tanımam birde Adriana Lima gelse kız arkadaşımı bırakmam denmiş hiç samimi gelmedi ama Adriana hanımın gelmiyeceğini bildiğinden öyle düşünüyorsundur emin ol :)

Azi ve Danny Boy bunu beğendi.
  4. Ramirez

Ramirez Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    sevene can feda sevmeyene elveda :)

5. captctlk

captctlk Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    hepinize teşekkür ederim :)

6. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    adriana lima iyi güzel fıstık gibi kızda benim ona karşı beslediğim bi duygu yokki abi.herkes adriana limaya hayran ama aşık olan yoktur ben neden adriana limayı seceyim yemin ederimki bırakmam :) gerci daha tutamadık bi tutsak :))

7. themertyildiz

themertyildiz Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    103
    Adriana olmazsa Megan Fox da olur. hyper_

8. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    Zaman geçsin hepsi düzelir zaten lise çağı daha birşey olmaz şimdi öyle geliyor da okul biticek bunlara bakıp gülüceksin herkesin başına gelir ben evlenmeyi düşündüğüm insanla ayrıldım ve çokda zaman olmadı he içim içimi yiyor tabi buna yapıcak birşey yok ama en güzeli kendini başka şeylere ver başka şeylerle ilgilen ve düşünebildiğin kadar az düşün...

9. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    herkes adına konuşmayalım şahsen Adriana Lima ya bir duygu besliyorum işte Adriana karşında olsa o anı yaşasan düşüncelerin değişir şimdi sana öyle geliyor kaldıki kendisi standartın çok üstünde bir hanım boyu 1.78 sporcu anormal derece güzel kendisinide yetiştirmiş kültürlüde böyle bir hanımı hiçbir erkek sıradan bir kıza değişmez zaten senin aşk dediğin şeyse hikayedir bunuda zamanla öğrenirsin

10. enzoo

enzoo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Emin ol biraz zaman geçsin üzüldüğünün boş ve anlamasız olduğunu anlıcaksın ilk aşklar ilk heyecanlar her zaman kalıcıdır ama unutma ki kimse senden değerli ve önemli değil..

11. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    zannediyorumki burda akıl verenlerin çoğu hayatnda gerçekten aşık olmamış kişiler.ben kendim istemedim böyle bişey olsun birden oldu olmaz olaydı :))

12. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    Az düşün az canımı sıkma benim hiç birimiz istemiyoruz zaten oluyor anasını sattığımın şeyi:) kimse sana tam da yardımcı olamaz sana sen bile yardım edemezsin bundan kurtulmanın bir yolu yok döngüsel bir bokluktan ileri geliyor.Bir örnekle açıklayalım.

A kızını seviyorsun ve A kızı da seni seviyor. Sen a kızını ipinin ucuna takmazken senden ayrılırsa bir anda senin için kıymetlimis olur.

Aynı a kızını yine seviyorsun bu sefer sen onu istemediğin zaman a kızı aynı kız olmasına karşın a kızının kıymetlisi sen oluyorsun.

Seven her zaman s......, s..... de sevilir.

Sayfayı Paylaş