Arkadaşlar yeni üyeyim dertleşmek istedim :))

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve captctlk tarafından 14 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. captctlk

captctlk Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle herkese merhaba forum üyeleri abilerim, kardeşlerim. Ben yeni üyeyim sizlerle dertleşmek istedim. Ben bu zamana kadar hep kilolu bir insandım . Bu yüzden ezildiğimi bilirim bu yüzden bu zamana kadar sevgilimde olmadı. Ama bu durumdan usanım vg sporuna başladım geçen yıl ekim ayında 109 kilodan 92 kiloya düştüm. Azim ettim başardım sayılır boyum 185 cm. Şimdi eskisi gibi değilim insan böyle olunca içine bi özgüven geliyo. Bi sevgilim oldu bu arada ama gercekten cok sevdim ben onu ama o ne yaptı bi gün aniden çekip gitti. Aynı okuldayız her gün bana gülücükler saçan neşe kaynağım artık yok. Aynı yerdeki iki yabancı gibiyiz. Onun bi sevgilisi bile var üstelik. Bende bulabilirdim birini ama o kızı çok seviyorum ve unutamıyorum hala 4 ay oldu ayrılalı. Ben bu süreçte kendimi spora verdim doğal olarak. Ama şunu anladım ki dış görünüşün hiç bir önemi yok bu hayatta önemli olan kalp temizliği. Şimdi size soruyorum ben ne yapmalıyım . Bu kızı çok seviyorum...:(

2. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    dış görünüşün önemi yoktur diyenlerin hiçbiri dış görünüşü iyi olmayanın iç görünüşüne bakmazlar.ve senin gibi bende birini seviyorum neler yaşadığını anlıyorum bende seneye okul değiştireceğim için o güzel yüzünü göremeyeceğim yapacak birşey yok.

3. captctlk

captctlk Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    yapacak bişey yok ama dayanılmıyo işte

4. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Başka birini bul ve ona aşık ol başka yolu yok.Çivi çiviyi söker.

5. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    seni çok iyi anlıyorum bu şarkı benden sana gelsin http://youtu.be/0iL7LPpbuvA bir süre sonra unuturum dedim 3 ay yüzüne bakmadım görmedim ama çıkmadı aklımdan işte çevremdekiler 1 sene sonra bu yaşadıklarını düşünüp güleceksin haline diyorlar bana hiç öyle gelmiyor ama :) ayrıca başka birini bulmayı deneme ben denedim hiçbiri onun gibi olamıyor başkasıyla çıkınca onu daha çok hatırlarsın bende ters tepki yaptı bu olay sendede kesin yapacaktır o kız aklından çıkana kadar sende kimseyle çıkma bence.bende çivi çiviyi sökmedi aksine dahada sağlamlaştırdı :)

6. CaglarYildiz

CaglarYildiz Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Ankara
    yaşın küçük daha birçok kişinin hayatında böyle sorunlar oluyor benimde oldu unutması tamamen mümkün değil mümkün olduğuda vardır ama genelde tam anlamıyla unutulmuyor o yüzden cok fazla kafa yormamaya çalışıcaksın kendine başka arkadaslar başka hobiler bulucaksın kafanı başka şeylere yorcaksın günün sonunda yataga yattığında hale gelcek aklına ilk zamanlar ama sonra yavaş yavaş düşünmemeye başlıcaksın bunun süreci sana kalmış birşey kendini ne kadar uzak tutarsan ne kadar başka şeylere yoğunlaşırsan okadar cabuk kurtulursun başka bir hatuna yönelmek güzel birşeydir hatta onu unutayım derken yeni hatuna aşıkta olabilirsin ama buda sorunlu bir süreçtir aşık olamazsan o hatununda boşuna zamanını çalışmışsın demektir başladığın noktaya dönersin bende bu süreçlerden geçtim ve inan unutuluyo kendine zaman vermeyi dene sabırlı ol gerçekten dostum dediğin kişilerle konuş rahatlat bir şekilde

7. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    seviyormusun :) brak bu işleri ya :) ne sevgisi kızı başkası kapmıi bul birini bak keyfine :)

takma bu kadar kafana sana kız mı yok sporcu adamsın :) bulursun kaç tane

yaşın daha 17 ne unutamaması :) daha kaç tane kız gelcekk oooooo :D

zevkine bak bu yaşlarda brak bu sevgi aşk ayaklarını :)

derslerine çalış ama en önemlisi iyi bir ünive git :)

sporunu aksatma da :)

kız konusunu takma kafana sevgi aşk falan bunlar traş olaylar :)

güzel sevişen taş gibi bir hatunun yerini tutmaz o sevgi kelebekleri :)

Zerk, Azi, rockybalboa7 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  8. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    bence yanılıyorsun sen hiçmi sevmedin allah aşkına şimdi bana omu adriana lima mı deseler o derim yemin ederimki :D

9. Turkhero

Turkhero Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    yok artık daha neler..Dostum aynı durumu bende yaşadım deliler gibi seviyorum diyosun onsuz yapamam diyosun da hepsi hikaye..Ben haftalarca sinir krizlerine girdim,uyuyamadım ama kız beni bıraktıktan 2 hafta sonra biriyle çıkmaya başladı ayrılma nedenide ben değil sadece sevgili istememesiydi güya..Ben acımı intikam alarak attım içimdeki sevgiyi nefrete dönüştürdüm anlıyacağın..Sana tavsiyem takma kafaya birkaç ay sonra unutursun bak gör ;)

YuriBoyka61 bunu beğendi.
  10. Lineonline77

Lineonline77 Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Adriana limayı görsen gözlerin fıldır fıldır döner bir anlık kalp krizi geçirirsin sen hala o diyosun :lol:

Azi ve Danny Boy bunu beğendi.
  11. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    ciddiyim adriana lima tabikide daha güzel daha seksi ama benim aklım onda işte şuan öyle bi durum olsa kesinlikle onu seçerim.unutacağımı pek zannetmiyorum gitmiyor o gözleri aklımdan offf

12. captctlk

captctlk Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18

aynı şey benimde başıma geldi

13. odiii

odiii Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Onur
    Yer:
    Bursa
    Benim sağdık yarim kara dambıldır, uzun barbell'dir.thums:

bench_Obench_Oweightlifterweightlifter

Zerk ve Cloud bunu beğendi.
  14. Turkhero

Turkhero Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

Elbet gidicek sabret ;)

15. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    sen nasıl unuttun burdan veya özelden nasıl unuttuğunu anlatırsan cok yardımcı olursun

16. alperkara

alperkara Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Çok klasik bir şey dicem sadece bunu düşün : " Seni sevmeyeni sen de sevme "

17. Turkhero

Turkhero Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    şöyle unuttum dediğim gibi ayrıldıktan sonra nasıl bir insan olduğunu anlamış oldum zaten..Bende sevgimi nefrete dönüştürdüm.Tabi sadece bununlada olmuyor sinirleniyosun intikam almak istiyosun geceleri uyuyamıyosun bende ilk fırsatta intikamımı acı bir şekilde aldım..Yerin dibine soktum hemde sevgilisinin yanında!
    Sonra yeniden doğmuş gibiydim..Bak yukarda bi arkadaşda söylemiş ''Seni sevmeyeni sende sevme'' bunu düşün..Hatta diğer bir 4s kuralıda bilirsin zaten..
    seveni ......., .......... severler boşlukları doldur işte :D

YuriBoyka61 bunu beğendi.
  18. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    iyide ben daha birlikte bile olamadım.aslında platonik aşk aşkların en güzeli.karşındaki kişiyi tanımadan ne olduğunu daha bilmeden o hayalindeki mükemmel insanı seviyorsun.hayallerinde onunlasın herşey güzel ama sadece hayal belki tanısam hayallerimdeki gibi mükemmel saf bir insan olmadığını anlıycam ama tanımakta nasip olmadı

19. Turkhero

Turkhero Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    senin derdin farklı o zaman usta :) yorum yapamiycam malesef :)
    Ama dış görünüşe aldanma derim :D unutma ''Kadınlar şeytandır'' :D

20. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    0
    hayır inanmıyorum o bir ''melek'' :D :D şaka bi yana okulumu değiştirmeyide düşünüyorum sırf onu unutmak için :D her yolu denicez artık

Sayfayı Paylaş