Arkadaşlar Yardımlarınızı Bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yuppocan tarafından 7 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. yuppocan

yuppocan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba;
    Birkaç sorum olacak ve bu soruların cevabını bu siteden bulabileceğimi düşünmekteyim.Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
    Yaklaşık 2.5 sene önce 35 kilo civarında bir kilo verdim ve bu süreçte çok fazla spor yapamadım.Şuan da 77-78 kilolar arasında takılmaktayım.Vücumda çok aşırı olmasada sarkmalar oldu, derim ciddi anlamda yumuşadı.Ayrıca bel bölgesinde de simit olarak tabir ettiğimiz bir oluşum var :) Ve iç bacak kısmında ciddi bir sarkma mevcut.Baldırlarımdan nefret eder duruma geldim artık.Bu sene özellikle bu bel bölgesi ve bacak konusunda çok moralim bozuldu.Kendim evde çalışmaya başladım, dedim böyle olmyacak spora yazıldım geçen gün.Öncelikle bu bel ve bacak olayından kurtulmam mümkün müdür ? Tabi sadece bel ve bacak değil vücudumda genel olarak oluşan yumuşamış deriden kurtulmamın yolu var mıdır ? İkinci olarak gittiğim spor salonunda hoca konusunda sıkıntı var sizin bana önereceğiniz egzersizler nelerdir ? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    İyi günler.

Sayfayı Paylaş