Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum buyrun lütfen

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve xyz_turkey tarafından 17 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. xyz_turkey

xyz_turkey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar 19 yaşındayım 75 kiloyum 178 boyum var.Ayva bi göbeğim var :D kalça ve baldırlarımda epey bi kalın zamanında bayağı futbol oynuyordum çünkü.Sizlerden bi spor programı isteyeceğim.Üniversite sınavına hazırlanan bi öğrenciyim oyüzden 7 8 saat spora ayıramayacagım.Ama 3-4 saatimi ayırabilirim.Sizlerden ÖNCELİKLE bu karnım ve bacaklarımı inceltebilmem için bi program istiyorum.Bu arada evimde yürüme bandı var çünkü bacakları inceltmede yürümenin baya etkisi varmış.Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar...

2. muhammet467

muhammet467 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    ovvv spora 7 8 saat ayıran var mıdır acaba :D 3-4 saatte cok fazla . Genelde 1- 1.5 saatte son bulur bu spor. Bildiğim kadarıyla tabi . Yürümek iyi yağ yakar günde 40 45 dakika ekstra kosu bandından yurursen iyi yağ yakarsın . Tek şartla o da düzenli beslenme . Fazlalıklardan kacın karbonhidrat ve yağı minimuma düşür. Protein alımını yükselt hem incelir hem sıkılasırsın .

3. xyz_turkey

xyz_turkey Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    :D bu siteye kayıtlı arkadaşların fotoğraflarını gördükçe 7 8 saat bile az gibi geldi bana :) ondan oyle dedim
    Bi diyet listesi var mı peki karbonhidrat ve yağdan kaç proteine yönel okey ama kahvaltıydı oğle yemeğiydi ne zaman ve ne kadar yiyecem bi bilgin varmı

4. muhammet467

muhammet467 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    bunları beslenme bölümünden arastırabilirsin .

Sayfayı Paylaş