Arkadaşlar Yardım!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve lalaxi tarafından 9 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. lalaxi

lalaxi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben evimde 2 adet 5 kg lık dambılla çalışıyorum bu forum sitesini bulmam çok iyi oldu çünkü yaklaşık 1 aydır dambılla çalışıyorum ama dengesz yani bilinçsiz yorulana kadar aynı hareketi yapıyordum buda kasların gelişmesine değil zadelenmesine yol açıyor forumda okudğuma göre wallahi iyi işime yaradı sitemiz harika bir yer yardımlaşma merkezi neyse şimdi ben 2 adet dambılla ve 2 adet 10 ar kiloyu bir demir boru ile bireştirdim çift taraflı oldu tam 20 kg geliyor şimdi ben forumda bulduğum hareketleri yaparsam etkili olurmu olursa nasıl bir etkisi olur veya bu çalışmama boşunaysa fikri olan var mı nasıl bir çalışma yapmama gerek

boy=1.70
    kilo=69
    yaş=17

şimdi den saolun yardımlarınız için tecrübeli abilerimden arkadaşlarımdan fikirlerini ve görüşlerini bekliyorum

2. lalaxi

lalaxi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pardon unuttum o 2 adet dediğim dambıldan hariç 10 ar kg lık betondur!!

3. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    sen en ii si bi dumbell set al 50 kg lık(gerçi bulsam ben alcam)bide ayarlı sehpa yaptır ve forumdan haraketleri ve çalışma sitillerini öğren başla düzgün ant. yapmaya.aslında en iisi salon varsa oralarda salona başlamak..

4. lalaxi

lalaxi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    salon olmaz olurmu s her taraf salon dolu ama hem zamanım yok hemde imkanım yok kardeş bahsetmiştim

5. lalaxi

lalaxi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu yazdığım konuya mesaj bırakma yada yardımcı olma namahrem mi acaba sorsam !!neden yardımcı olmuyorsunuz sorabilirmiyim!!

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Öncelikle uslubunu degistir.

Burada herkez herkeze yardimci olur, ama siz forum kurallarini okumadiginiz icin arama yapmadiniz ve bu nedenle bu kadar basit bir sorunun cevabini kendiniz bulamadiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş