Arkadaşlar yardım!!!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve berkzs tarafından 18 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. berkzs

berkzs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yurtta kalıyorum arama yaptılar dolabımdan l carnitin ve 2 kglik protein tozumu aldılar. Alan hocaya ilaç değil dememe rağmen bunu bulundurmak yasak dedi ve aldı ne yapmam gerekiyor. Spor lisesi yurdunda kalıyorum .

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    hiçbir bilinçli eğitimci, bir lise talebesinin hele de spor lisesi talebesinin bunları kullanmasına rıza göstermez. hocada kabahat yok. görevini yapmış. istersen gizli gizli kullan.

3. berkzs

berkzs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    18 yaşındayım herhangi bir sorun oluşacağını düşünmüyorum

4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    bunu hocaya da söyledin mi?

5. berkzs

berkzs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  6. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    peki bu hoca seni sınıfa alıp, tahtaya geçip, seni de karşısına oturtup,elinde sopa ile, bu takviyelerin içeriğini, zararlarını faydalarını, içindeki kimyasalların adını, işlevini tek tek anlattı mı?
    anlattıysa bravo, gene diyorum işini yapmış, yok "yassah!" deyip alıp gittiyse, yanlış yapmış. ben olsam, ilkini yapar, seni iknaya çalışırdım. bilgim ve açıklama yapacak gerekçelerim yok ise, tozunu da almazdım. anlaşılan o ki, bir daha toz alırsan, bir daha el koyacaklar. ama bu defa yasal işlem yapılabilir.

7. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    bulundurmak yasak ise yapacak bir şey yok maalesef gizli gizli kullanacaksın eğer gerekliyse saçma bir uygulama supplementleri steroidlerle bir tutan supplementleriş mucize ürün gösteren tvlerde vg konusunda bilgisi 0 olup ama her ne hikmetse çok bilgiliymiş gibi konuşanların olduğu ülkemizde spor lisesinde yasak denmesi beni şaşırtmadı merak ediyorum ülkemizde sporu sadece futbol olarak gören zihniyet ne zaman diğer sporlarıda görecek ne zaman spor hekimlerimiz tvde konuşacak ne zaman spor yapma kültürümüz olacak merak konusunu

onur04, egemennn ve Yaver27 bunu beğendi.
  8. Umirin

Umirin Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Aciyorum boyle insanlara..Mudurunuz cahil ve mudure katilan arkadasta lutfen bi zahmet bu forumda bir daha yorum yapma

9. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    yanız bir de sporu sadece vg sananlar var :) yani futbol, tewvando, tenis, basketbol, güreş, golf, yamaç paraşütü, yüzme, koşu, atletizm, uzun atlama, voleybol vs.. bunların hangisinde toza takviyeye ihtiyaç var ki... sadece vgde sağlık ikinci planda. diğer dallarda bir antrenör yahut hoca, neden takviyeye izin versin ki...
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Aralık 2014 ---
    bana katılmayan arkadaş bi zahmet bu forumda yorum yapma.

10. Umirin

Umirin Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Bu bir izin meselesi degil, kisinin tercih meselesidir.Bu ulkede zaten tozlari steroid olarak goren bir cok cahil var ve bunlarin coguda agzindan sigara dusmeyen haftalik alkolunu icen insanlardir

11. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    amaç proluksa bütün sporlarda bırakın supplementi doping bile var yani birbir yakalanıyorlar amatör olarak spor yapıyorsak sağlık ön plandadır tabiki prolukta sağlık değil kazanmak rakibi yenmek önemlidir vg spor değil o ağız alışkanlığından öyle söylenir yaşam biçimdir birde tüm sporların atası neticede bir boksörde ağırlık antremanı yapar bir basketbolcuda amaca göre değişir

12. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    hocam ben supplemente karşıyım ama, açık söyliyim profesyonel olsam, bu işten milyonlar kazansam, gider kutu kutu toz, şişe şişe steroid enjekte ederim. ama değilse, ne gerek var. ha kullanana saygı da duyarım. ama kullanmayana da saygı duymak gerekir diye düşünüyorum.

Balboa7 bunu beğendi.
  13. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    doğrusu o hobi olarak yapılacaksa sağlık için yapılmalı tabi banada 7 kez mr olympia olacaksın aksiyon starı olacaksın ek olarakta vali olacaksın deseler evimin önüne steroid havuzu yapar sabah akşam yüzerdim :D

alvel, onur04, Leopara ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  14. berkzs

berkzs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    6 senedir güreş sporu yapıyorum antrenör lerimin önerisiyle aldığım ürünler ben ne diyebilirim müdüre ürünlerimi geri alabilmek için.

15. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    O kendi kullanacaktır. Bizim de sigaralarımıza el koyan bir hocamız vardı, gider bizim sigaraları tüttürürdü sonra.

onur04, Balboa7 ve Leopara bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş