Arkadaşlar yardım lütfen

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve linda_35 tarafından 19 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. linda_35

linda_35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Dymatize Xpand - No-xplode kilo aldırırmı acaba bunları kullanıyorum ama korkuyorum yağlanma yaparmı kilo aldırırmı nolur söyleyin...

2. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.742
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    amacınız ne? boyunuz ne? kilonuz ne? kaç yıldır bu sporu yapıyorsunuz? biraz daha belirtin. noxplode çok ileri seviye bir üründür böyle bir ürün kullanan tecrübe sahibi olmalıdır zaten.

3. linda_35

linda_35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    amacım biraz kas yapmak kolları omuzuları geliştirmek boy 1.82 kilo 92 biraz göbeğim var bana güç performans versin istiyorum şevkle çalışayım pisikolojik etki hissetmiyorum Dymatize Xpand - No-xplode kilo aldırırmı korkuyorum yağlanma yaparmı çokmu kilo aldırır nolur söleyin

4. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    dynmatize ve no-xplode hemen hemen aynı amaçları gidermek ile kullanılan ürünler. neden ikisinide aynı anda kullandığını çözemedim,bu ürünlere geçtiğine göre protein tozu falan kullandığını varsayıcam ama yağlanırmıyım demenden anlıyorum bana kullanmıyormuşsun gibi geldi bu iki üründe damarları genişletmeye fayda sağlar enerjide verirler,yağlanma ile falan alakaları yok yağlanmak o kadar kolay olsaydı ülkemde zayıf insan olmazdı.

5. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.742
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    bu sordukların ileri sevyiede ürünler nitrik oksit ürünleri. soruyu soruş şekli çok da bilgili olmadığın izlenimi uyandırdı. (biraz kas yapmak omuz genişletmek vs)
    kilo falan aldırmaz ama işe de yaramaz eğer orta-ileri seviyede değilseniz. paranız boşa gider böbrek karaciğer yorulmuş olur. amaca yönelik ürün alın. kilo alma ve göbek sorunununz varsa
    karb ve şeker oranı sıfır olan kaliteli bir whey protein alın. önerim ultimate nutrition isocool.
    diğer whey lerden farkı şeker yağ karb içermez kaliteli saf bir proteindir.ben diyette iken kullandım ve faydasını gördüm. ille performans istiyorsanız antrenmandan önce sert koyu bir neskafe işinizi görür şimdilik. nitrik oksite boşa para harcamayın henüz.

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    14.493
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

1 Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

2 Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş