Arkadaşlar yardım lütfen.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve cemilozbek21 tarafından 13 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cemilozbek21

cemilozbek21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba
    Yaklaşık 1.5 yıldır vücut geliştirme sporu yapıyorum.alt tarafta fotolarımı paylaşacağım çok bıktım birşey görmemekten sıkıldım artık aklım başka şeylere gidiyor (steroid). Bir yerdemi yanlış yapıyorum bilmiyorum olduğum yerde sekiyormuşum gibime geliyorum. Bana öncülük edip yol gösterip yardımcı olursanız çok sevinirim. yaklaşık 2 sene önce 104 kiloydum boyum 1.83 kilo verdim spor ile değil daha sonra salona yazıldım yeterli proteini alıyor gibiyim ama bilmiyorum programdamı yanlışlık var bilmiyorum içim çok dolu arkadaşlar yardım edin lütfen. şuan 82 kiloyum 74 kadar düştüm tekrar kilo aldım. nerede yanlış yapıyorum bilmiyorum. ne yapmalıyım ? Millet dalga geçiyor artık.

forumda yeniyim ilk bi forumda böyle içimi döküyorum arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim .

resimleri yükliyemedim eski halim zaten belli olur . 25.05.2015 tekide beni çeken biri var onlar arkadaşlar diğerlerinide ben çektim şimdi

Ekli Dosyalar:

2. Hakan4961

Hakan4961 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Kardeşim tam olarak şikayetçi olduğun şey nedir . Kilo alman mı ?

3. cemilozbek21

cemilozbek21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kas geliştirmek istiyorum gelişim görmüyorum şikayetim bu ne yapacağımı bilmiyorum yemeye devam mı yoksa kilo mu vereyim bu işin piri olmuş insalardan bekliyorum yardımlarınızı

Sayfayı Paylaş