Arkadaşlar Yardım Eder misiniz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Gibsonmania tarafından 12 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Gibsonmania

Gibsonmania Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar.Konuyu yanlış yere açtıysam mazur görün.Arkadaşlar bu siteden aldığım güçle fazla kilolarımdan kurtulmak için diyet ve spor yapmaya karar verdim.Başladığımda 104.6 idim(Boyum 1.78).Bu ay sonunda 100.6 kilo olmuşum.Beslenme alışkanlığımda bazı köklü değişiklikler yaptım.Mesela sabah kahvaltıda yarım somun ekmek yerine 2 dilim uno ekmek yiyorum(genellikle hiç yemiyorum).Kola zaten içmiyordum,Fanta,cips,patlamış mısır,çikolata vs. hertürlü türevini bıraktım.Çok sevdiğim için haftada yaklaşık 3-4 gün tavuk göğsü yiyorum.Günde en fazla iki öğün yemek yiyorum ama canımın istediği herşeyi çok fazla olmadan yiyorum.Canımın istediği kadar karpuz ve kavun yiyorum.İnternetten bir tane de kondisyon bisikleti aldım günde yaklaşık 30 dakika kondisyon bisikleti sürüyorum.Dediğim gibi 1 ayda 4 kilo vermişim.Sizlere sorum şu arkadaşlar,diyet yapmadan önce yılda 1 ya da 2 kere en fazla hasta olurdum.Ama diyete başladığımdan beri 2 kere bağdemciklerim şişti kendimi yorgun ve bitkin hissediyorum.Yanlış yaptığım birşeyler mi var arkadaşlar acaba?Çünkü hiç bu kadar sık hasta olmamıştım.Şimdiden teşekkürler.

2. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    çok agır bi çalışman yok bu yüzdende vucudun yorgun düşmesi ve çabuk hastalanmana sebep olucak bi durumda yok . ama günde 2 öğün beslenmemelisin fazla öğün az yemek yiyerek hem kilo problemini aşarsın hemde daha dinç güçlü olabilirsin. hastalanmana sebep son günlerde ki hava şartları olabilir belkide soğuk soğuk yedigin karpuzlar olabilir :D

3. caneser

caneser Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kayseri
    uyguladığın stratejinin tamamına yakını yanlış verdiğin kilolarda tahminimce sudan ibaret. günde iki öğün yiyerek kilo verilmez verilirsede vücut aç kaldığı için güçsüz düşer ve daha çok depolamaya yönelir. anladığım kadarıyla forumda yenisin bu yüzden sana önerim beslenme konusunda forumda biraz arama yapman.

Sayfayı Paylaş