Arkadaşlar vücut geliştirmeciyim ve yağ yakmak istiyorum. Bunun için hangi besinler ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Welder tarafından 8 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Welder

Welder Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi hangi besinleri kullanmam lazım biraz forumu araştırdım. Kafamda bir kaç soru işareti oluştu. Bu yağ yakma sırasında hangi besinleri çoğunlukla kullanmalıyım? Hangi besinleri hangi öğünde biraz bilgilendirirseniz çok iyi olacak.
    Pazartesi - Çarşamba - Cuma antrenmanlarım oluyor. 15-20 dk arası 5-7-9-11 hızlarında koşu. 10 dk bisiklet ağırlığı 4 yapıyorum. Ve gerisinde düzenli vücut çalışması her bölgeyi çalıştırıyorum. Hangi besinleri alabilirim fikirleriniz neler ? Karbonhidrat az protein fazla olan hangi besinler var ?

Teşekkürler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:25 ----------

Vücut Ölçülerim
    Omuz : 116
    Gögüs : 110
    Karın bölgesi : 110
    Baldırlar : 110

http://img402.imageshack.us/i/resim001mc.jpg/

Son düzenleme: 8 Mart 2011
  2. Merdo

Merdo Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Balıkesir/Edremit
    kepek ekmeği,mısır ekmeği,meyve sebze,süt,ayran,zeytinyağı,keten tohumu yağı,

3. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    greyfurt limon acı biber

4. Merdo

Merdo Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Balıkesir/Edremit
    Onlarla fazla zayıflanmazki.

5. ugurcasio

ugurcasio Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    arkadaşımm.öncelikle kolay gelsin şimdiden. yağ yakmak kimine göre çok zordur kimine göre çok basit bir olaydır.bu senin hard gainer mı soft gainer mı olduğuna bağlı ama.benim sana tavsiyemm kan şekerinin sürekli bi denge halinde tutup ani oynamalardan kaçınman. çok acıkmayı beklemeden sık ve protein ağırlıklı yemen(yağsız süt ve süt ürünleri-yağsız bütün et çeşitleri-ve orta yağlı bi balıkk tüketmek) omega 3 vücut yağlarının yakılmasına karşı onları zorlar. . karbonhidratı azaltıp(pirinç - bulgur ekmek- vs gibi) Antremanlarından önce kafein alımını arttırabilirsin. gün içinde mutlaka yeşil çay veya bazı bitki çaylarından tüket.düzenli uykuna dikkat et. ama sadece yemek yerken amacını hatırlaa çok işee yarar=)=) başarılar sana=)

6. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    bunları düzenli olarak tüketirsen gayet de güzel yağ yakabilirsin ama tabiki supplementlerin yerini tutmaz :)

ıspanak definasyon arttırır. elma sirkesi yağ atımını arttırır.. ve acı biberin vücut ısısını arttırıp termo etkisi yaptığıda bi söylenti denemekte fayda war :)

Sayfayı Paylaş