Arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum.. Cevaplarsanız sevinirim..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve De Greiux tarafından 23 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. De Greiux

De Greiux Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Arkadaşlar body buildinge 4-5 ay önce başladım.. Baştan belirteyim genel olarak bu spor hakkında bilgilerim iyi sayılmaz. Bu süreçte gittiğim spor salonu, kendi çalışma programım ve çalışmam o kadar profosyonel olmasa da inanılmaz bir aşama kaydettim.. Bu spora başlamadan önce zayıflıktan yakınıyordum. Bu arada o zaman 187 cm boyunda 68 kiloydum. Şu an ise 187 cm ve 88 kiloyum.. Neyse gelelim asıl konumuza.. ben gögüs bölgesi ve bel arasında kalan kısmın en olarak inceliğinden şikayetçiyim.. 88 kilo olmam rağmen hiç göstermiyorum. Aslında bakıcak olursak ölçülerim de fena sayılmaz ( göğüs 112 bel 88 kollar 35 omuz 130) ama gel gelelim boyum uzun olduğu için aynada baktığım zaman pek hoş bi görüntü olmuyor dediğim kısmın en olarak ince olması.. Yani arkadaşlar sizden isteğim şu dediğim göğüs ile bel arasında kalan kısmı en olarak genişletmenin bir yolu var mıdır. Daha doğrusu böyle bir olay var mı yani :D Varsa yardımlarınızı, tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.. weightlifter

2. onemen

onemen Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    polis
    kardeşim herkes belinin incelmesini ister ama sen tam tersiii:) ama illaki kalınlaşmasını istiyosan Yan ve alt karın kasları çalışmak beli kalınlaştrıyor Side bend hareketini ağır kilo az tekrar olarak uygula + kucağında veya omzunda barbell ağırlıkla twist yaparak oblikleri çalıştır mutlaka yararı olucaktır

De Greiux bunu beğendi.
  3. Edepsiz48

Edepsiz48 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OkuL
    Yer:
    Muğla Merkez
    Protein Alımını Artır Kütle Yapar :) Özellikle Beline

4. Turkhero

Turkhero Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    göğüs ile bel arasındaki bölge demişsin kanatlarını genişletmek istiyorsun heralde..yoksa ben mi yanlış anladım :S

5. De Greiux

De Greiux Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar bugün hocayla da danıştım aşağı yukarı sizlerle aynı şeyleri söyledi tekrar teşekkürler..

Sayfayı Paylaş