Arkadaşlar spora tekrar balıcak uyenize yardım eli :)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve erderd tarafından 17 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. erderd

erderd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar ben bacagımda olan problemden dolayı kosamıorum ve comelemıorum sol bacagım yurumem etmem normal comelmem zararlı oldugundan comelemıorum kosmamda aynı sekılde kosabılıorum ama zararlı..

Boyum 1 88 kılom 103 göüs göbek ve ozellikle gobek yanları acaıp derecede cıktı :) eskıden baya bı spor yapmıstım ama bıraktım sımdı haftada 3 gun devamlı ava cıkma suretıyle orman ıcınde 5 6 km sıkı bı yuruyus yapıyorum sıgaram var gunde 1 paket ve tekrar spora baslamaya karar verdım bunun ıcın bana hakıkaten cok saglam bı program onerırmısnız kac gun gıdeyım edeyım ne yıyeyım ama hakıkaten cok sıkı olmasını ıstıorum 1 ayda sonuc beklemıorum ama ufak ufak degısmlerı gormem ıcın yeterlı bı sure dıye dusunuorum 1 ay. Ayrıyetten kardıyo yapmadan agırlık antremanları ıle baslasam bana zararı ne olur ?

2. erderd

erderd Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bi umut ışığı bakıyorum ama hep arkadaşlar yardım edebilecek bilgilendirecek kimse yohkmu
    ?

3. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    bence önceliginiz kilo vermek olmali diyet programiniz varmi?

4. SOLID

SOLID Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci

Sayfayı Paylaş