arkadaşlar sizce durumum nasıl önerilerinizi yazın ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gemons1 tarafından 11 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. gemons1

gemons1 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar yasım 16 1 ay once 96 kıloydum ve artık tak ettı gereksız ekmek atıstırma seker yanı anlıcagınız gıbı tum gereksız seylerı kullanmıyorum diyet felan yapmak degıl benım kı sadece yedıklerıme dıkkat etmek dıyeyım ve 87 kıloya dustum. kılo vermem artık durdugu ıcın bende gunde 4 km kosuyorum ve yuruyorum yanı kılodan dolayı okulda da 30 dk basketbol oynuyorum hergun sınavlarım bıtınce de fıtness a baslıycam sizce bu yaptıgım seyler zararlı mı ? yapılı oldugum ıcın hıc kılomu gostermıyorum bırde gogusumde jinekomastı var sanırım ama yagda var o yagları yakabılır mıyım talep olursa fotografta koyacagım ?

Boy : 1.82
    Kilo : 86 hedef 80 e kadar gelmek.(75 felan ama arkadaşlarım ve ailem 80 yeterlı dıyor :D )

Vücudum nasıl görüşlerinizi paylaşırmısınız yanı fıtness a baslıyacagım nerelere agırlık vermem lazım bugunku vucudum aşağıdaki resimlerde ;

http://imageshack.us/photo/my-images/684/fotoraf0995.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/502/fotoraf0997.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/842/fotoraf0998a.jpg/

fitness a 1 hafta gıdebıldım sınavlar yuzudnen bıraktım bency press de 50 kilo çalışıyordum ilk haftada .

2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Önceki konum: Yağ yakıcılar ve yağ yakımı

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    vücudun normal gözüküyor.Body yapsan daha iyi olur kilon fazla durmuyor yandan bakınca bodyle yemeklerinede dıkakt edersen yağ oranın azalır vücutta biraz kaslanmış olur daha zayıf ve fit durur jinekomasti varsa amelıyatsız gıtmez veya body yaparak geçmez youtube de bodycilerin jinekomastili ve amelıyattan sonraki hallerıne bakarsan gorursun spor çare olmuyor

ama jınekomastı yoksa kardıo ıle gider bodyde çalışki vucudun daha şekil olsun ama genel anlamda iyi duruyor

4. gemons1

gemons1 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ucundaki yağın gıtme ıhtımalı vaar mı acaba jınekomastı de olabılır ama göğüs ucu yağlı anlamadım ki :S

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul

Sayfayı Paylaş