Arkadaşlar programım önerilerinizi bekliyorum.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve burningheart tarafından 23 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. burningheart

burningheart Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 1.70 boyundayım 75 kilodayım daha önce bi sporu ve boks yaptım 1 sene bıraktım şimdiki programım
    Pazartesi=
    GÖĞÜS
    30 şınav,15 tane ayaklar yukarda şınav
    3*6 barfiks
    2*12 dumbell bench press
    2*12 dumbell flyes
    2*12 dumbell pullover
    OMUZ
    2*8 neck dumbell press
    2*8 latarel
    2*8dumbell latarel raises
    Salı=
    35 dk bisiklet
    Çarşamba=
    KOL
    3*10 dumbell curls
    3*10 hammer curls
    3*10 concentration curl
    ARKA KOL
    2*20 dips
    2*8 dumbell french
    2*8 dumbell one kıckbaks
    ÖNKOL
    2*50 Wrist curl
    Perşembe=
    35 dk bisiklet arkadaşlar programım bu hiç dinlenme günüm yok aynı programı hep döndürüyorum karın kası çok yağ olduğu için çalısmıyorum yağ oranı azalınca calısıcam ve su an dıyet yapıyorum eksıklerım var mı onerılerınızı beklıyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:47 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:45 ----------

bu arada bi sporu degıl bu sporu olacaktı:)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:47 ----------

dumbell larımda 7 şer kilo ne kadar zaman sonra arttırıyım bana yeterlımıdır yada ?

Lütfen flood yapmayalım! - SCHWARZXXL

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Ekim 2011
  2. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    8kg ile yapmayı dene eğer zorlanmazsan devam edersin

3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    dambıllarına cevpa vereyim..ve biraz sabret konuyu gören deneyinmli arkadaşalr illaki yardımcı olacaklardır...

dambıllar yeterşmi değilmi buna sen karar vereceksin...

şöyleki ; 1 ay süresince 5 kilo ile giden biri 2. ayda elbetteki bunu arttırmak zorunda...2. yada 7.5...gibi...ama bu demek değildirki her 2 ayda 2.5 kg arttırmka gerekli..mesela ben bile 1,5 yıl olucak..hammer da 25 kilo ile 8 tyekrar ancak yapabiliyorum...ama bu kilo düşüktü...zamanla zamanla arttırdım...

bu pullover da da öyledir...ufak kilo ile başlarsın...bir bakarsın o kilo ile eskiden 8-10 tekrrada zorlandırken şimdi takır takır yapıyorsun...veya..idman sonlarında eski yorgunlşuğun kalmaz ise..demekki ağırlıkları arttırmak gereklidir..

umarım anladın ;)

Sayfayı Paylaş