arkadaşlar omuz-göğüs ve bel ile ilgili yardımlarınız

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve qrduruqr tarafından 28 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. qrduruqr

qrduruqr Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba arkadaşlar aylardır hatta yaklaşık 1 senedir forumu okuyorum. inanılmaz bilgiler edindim sayenizde. çok detaylı araştırmalar yaptım.

gerçekten bu forumda yazan bilgili insanlar sayesinde çok şey öğrendim ve inanılmaz forma soktum vücudumu.

15 yaşımda başladım ufak ufak çalışmalara ama dediğim gibi. mekik şınav barfiks. o da nadiren. maksat yağlanmayı durdurmak.

şimdi 18 yaşıma gireceğim martta. 1 aydır sıkı çalışıyorum ve yağ oranımı bilmesem de abdominallerim görünüyor. hatta adonis kaslarım da görünüyor biraz. sadece ince bir yağ tabakası var. ( tabi belim ve kalçam biraz daha kalın :D

inanın yanlış yere açmak istemezdim fakat yeni üye olanların konu açmak için beklemesi gerekiyormuş. bilsem aylar önce üye olurdum. lütfen sadece 1 kerelik hoşgörüyle karşılayıp cevaplayın sorularımı :)

benim sıkıntılarımdan biri kırmızı-beyaz kas ilişkisi. omuzlar ve karın kasları kırmızı kasmış ve çok tekrar istiyormuş orta ağırlıkta. bununla ilgili pek bilgiye ulaşamadım malesef :( yardımcı olur musunuz?

ayrıca 2 adet dumbell ve kapı barfiksim, kanat kası için germe yayım var. simetrik bir vücuda ulaşmaya çalışıyorum fakat bazı detaylı hareketlerin tam açıklamasını anlayamıyorum. mesela barfikste geniş tutma- dar tutma olayı.

aynı zamanda pullover denilen olay. acaba göğüs mü sırt mı bilemiyorum.

kısacık cevaplar da olsa aydınlatırsanız çok sevinirim. ve konuyu kilitlemezseniz modlar :) gerçekten 1 kerelik lütfen görmezden gelin

Sayfayı Paylaş