Arkadaşlar olmuyor... Gögüs kaslarımla ilgili bir sorun.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kurtman76 tarafından 31 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kurtman76

kurtman76 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ya arkadaşlar inanırmısınız eşimle iddiaya girdik fitnessa gitmeden body yapacağım ama fitnesdan daha pahalıya denk geldi. Ilk önce agırlık aldı 100 euro ya ardından 40 euro ya kapiya takilan barfiks zımpırtısı var bugünde 180 euro fitness set ve unuttum almanyada yeni bir cihaz cikdi sanitas marka elektro dalga vererek karın kaslarını geliştiriyor yasal her yerde satılıyor herhangibir yan etksi yok olursa almanyada buna izin vermezler satın aldım. Karın kaslarıma bir diyecegim yok gelişiyor fakat göyüs kaslarımda bir ilerleme yok. Ne yaptıysam olmuyor bildiyiniz cabuk gelişim gösteren bir antraman varı yani gelişse gider başka birşey daha alırım:D Ama olmuyor şuan göğüslerim sarkık. Bu arada yaklaşık 2 aydır çalışıyorum kollarım ilerledi karın kaslarımda sırt kalarımda bacak kaslarımda ama göğüsde tık yok:D Help me bitte.. Ya şeylerden bahsedilmiş proteinlerden ne tür protein almalıyım daha yeniyim gelişimde yada almamalımıyım. Yardımlarınızı bekliyorum....

2. bypala03

bypala03 Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    forumu araştır herşey en ince detayına kadar mevcut

3. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    Bu spor malesef herhangi bir şey alarak olmuyor işin sırrı beslenme,sıkı antreman ve dinlenme bunlar olmadan alacağınız hiç bir şey sizi hedeflerinize götürmez.

Keşke her şey bu kadar basit olsa ama değil malesef aslında bu işi de güzel yapan bu size tavsiyem disiplinli olarak bu spora odaklanın ve gerisini zamana bırakın.

İyi çalışmalar dilerim.

4. kurtman76

kurtman76 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkürler arkadaşlar formu didik didik araştırıyorum ama ne şekilde olacağını bilmiyorum ben misal bu saatlerde yani 01:00 sonra çalışıyorum hangi saatlerde çalışmalıyım . Evet site cok faydalı ve hergün çalışıyorum ama sadece göğüs kaslarımda gelişim yokkkk..

5. S4ncheZ

S4ncheZ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İzmir

Gögus calısma programın basit olarak

incline bench press
    decline bench press
    dumble flyes
    bu 3 hareket icin site icerisinde hazırlanan program var kendine en uygun olanını secebilirsiniz.

6. kurtman76

kurtman76 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Aslinda ben calisiyorum hergün ve gelisi güzel dün inceledim ve program hazirladim ona göre calisacagim. Dün Almanyada real diye alisveris merkezi var oradayken sansa sizlerinde bahsettiginiz protein energi ve l-carnitinin haplari felan vardi 5 komplexli protein tozu vardi 20 euro birde 3 komplexli vardi 15 euro sizce hangisini almaliyim? Yoksa daha erken mi? Ayrica ne olur ne olmaz diye hergün omega haplari kullaniyorum icerisindekapsül basi 125,1 mg lik protein gösteriyor birde vücudumdaki yaglardan ötürü l-carnitinin kapsül aldim 100 grmda 12 gr (Kapsül 0,12) Eisweiß yani protein ve her kapsülde 400mg l-carnitin var sizce bunlari kullanmam dogrumu? Yanliz degerler okadar yüksek degil ama yinede insanin icinde bir kurt kaliyor....

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Arama Kelimeleri : göğüs,gögüs,gogus, göğsü

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş