Arkadaşlar nasıl başarıyorsunuz?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve semamca_07 tarafından 7 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. semamca_07

semamca_07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    esnaf
    Yer:
    antalya
    Herkese selamlar öncelikle zaman ayırıp sabırla okuduğunu için şimdiden teşekkür ederim.İnsanın hiç tanımadığı insanlara açılması bazen bana garip geliyor ama buradaki insanların genel olarak sağlıklı bir birey olmak ve bunun yanında iyi bir vücuda sahip olmak için birarada olduklarını bilmek bu garipsemeyi gideriyor diyeyim, kelime bulamadım :) ben kendimi bildim bileli zayıflamaya ve iyi bir vücut sahibi olmaya çalışıyorum salon hayatım pek yok diyebilirim 4 5 kere yazıldım daha önce hatta bir keresinde zorla gideyim diye 3 aylık parasını peşin vermiştim ama onda dahi 1 hafta dayanabilmiştim.en son geçen sene kasımda bir salona kayıt oldum ve 3 hafta gittim bir arkadaşımla beraber ama bir onun işi çıkıyordu bir benim 3 haftada 6 7 kere ancak gittik ve bıraktık.kendime aynada baktığım zaman mutlu olmak istiyorum artık yaşım 30 oldu evde dumbell ve halter setim var onlarla zaman zaman çalışıyorum vücudum hiç çalışmamış birine göre kötü değil ama yağ oranım sürekli cips vs tost pilav yemekten aşırı yağlı iyice depresyona girdim.içime kapandım zaten sosyal biri değilimdir ama insanın kendine güveni gittiği zaman dahada kötü oluyor, yaşayan varsa bilir.Herneyse asıl soruma geleyim siz nasıl başarıyorsunuz yada başardınız? en basit örnekle ben bir gün antrenmana gidip göğüs ve biceps çalıştığım zaman 3 gün ağrım geçmiyor çok sıkı çalışmamış olmama rağmen ağrı geçmeyincede başka bir bölgeyi çalıştıracak olsam bile ağrım var diye çalışamıyorum ama bazı adamlar var hergün geliyor ama benim 3 antrenmanda çalıştığımı 1 antrenmanda çalışıyor ve haftanın 5 günü geliyor!! ben 3 gün salona gidersem büyük rekor kırdım gözüyle bakıyorum.sizde öyleyseniz ne yapıyorsunuz bu enerjiyi konsantrasyonu nerden buluyorsunuz benimle paylaşırmısınız? zararı olmadığını biliyorum ama doğal yiyecek gibi olmadığı için (bence) protein tozuna bile karşı olan biriyim normalde ama artık onu bile kullanmayı göze aldım :D bu gücü kuvveti nerden buluyorsunuz çok merak ediyorum, çok birşey istemiyorum düz bir karnım olsun kollarım idare eder zaten birazda göğüsler belirginleşsin yeter zaten biraz kilo versem kötü durumda değilim ama böyle çalışan insanları görünce bende bir problem var diye düşünmeye başladım artık yada bir hap filan var onu içiyorsun kasların kendi kendine gelişiyor filan :D çok kolaymış gibi görünüyor ama gerçekten zor bir iş ve artık bende bunu başarmak istiyorum ne olursa yaparım sağlıksız olmayan her ilacı vs ne varsa kullanmaya hazırım siz önerinizi yapın yeter..

2. sokarca

sokarca Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    abicim bence senin enerji eksikliğin yok psikolojik olarak sana öyle geliyo spor dışında da sosyal aktivitelere katılırsan bence enerjin geri gelir

TeamBiceps

3. semamca_07

semamca_07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    esnaf
    Yer:
    antalya
    öylemi dersin :) bilmiyorum belki de bana öyle geliyordur ama ben mutsuzken ne bileyim pek birşey yapmak gelmiyor içimden takıntı haline geldi artık bu konu bende ama ne antrenman işini ne beslenme işini nede dinlenme işini beceremiyorum sadece biri olsa neyse :D ama bir şekilde üstesinden gelmem lazım.50 60 kilo veren arkadaşlar var sitede konu açıyorlar hayretle okuyorum benim vereceğim en fazla 15 kilo onuda yapamıyorsam yuh bana :D ama bir gaza ihtiyacım var birde devamlılık için zaten konuda yazıyor genel olarak.

Sayfayı Paylaş