Arkadaşlar merhaba yeni başladım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nebula20 tarafından 11 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nebula20

nebula20 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Yer:
    kayseri
    1 kaç sorum var 160 boy 53 kiloyum fitness salonuna yazıldım 1 hafta oldu enseyi kalınlaştırmak ve hacim kazanıp kas yapmak istiyorum hoca ilk başta tavuk balık karbonhidrat beslen dedi 1 ay sonra bakalım yoksa? protein tozu kullanırsın dedi bu hacim için ne yapmam lazım bol bol makarna pilav mı yoksa protein tozumu ? yardımcı olursanız iyi olur arkadaşlar

muscletech whey protein nitrotech en iyi protein tozu için bunu önerdiler ? arkadaşlar ne yapayım :)

2. Juanes

Juanes Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Hocani acikcasi merak ettim daha ilk ayin dogal yollardan karsila protein ve karbonhidrat ihtiyacini hareketlerin ve agirliklarini arttirdigin zamanlarda almaya basla suan alsan paran bosa gider faydasini goremezsin yani 3,4 ayin daha var takviye urun almak icin, hicbir protein tozu dogal yollardan aldigin proteini tutmaz ornek vermek gerekirse kirmizi etle protein tozu bir olurmu tabiki olmaz, iyi forumlar

3. nebula20

nebula20 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Yer:
    kayseri
    teşekkürler sureklı pilav makarna tavuk mu yıyeyım ? bi beslenme duzenim yok salonda yeniyim

Sayfayı Paylaş