Arkadaşlar lütfen yardım edin...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve babaulino tarafından 11 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. babaulino

babaulino Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bende tek taraflı meme büyümesi var.Bu durum görüntü olarak çok rahatsız ediyor,arkadaşlarımla yüzmeye gitmekten çekiniyorum,her zaman geniş kıyafetler giymek zorundu kalıyorum dark kıyafetler giyemiyorum.Yaşım 15 bu durum geçici midir yoksa jinekomasti hastalığımı var bende ? Lütfen yardım edin arkadaşlar... Forumda yeniyim konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim yardımlarınızı bekliyorum :(
    Çevremdeki kişilerden çok çekiniyorum doğru düzgün yaz tatilinde havuza giremiyorum.Çevremdeki kişilerden dalga geçecekleri için çekinmiyorum...

SS atabilirim isterseniz

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:38 ----------

Bazı kişiler 15 yaşında oldugundan normaldir felan diyorlar ileride 1-2 yıl sonra geçebilecegini söylüyorlar.Sizce ne olur arkadaşlar ? SS atayım mı

2. huso16

huso16 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Bursa
    ergenlikten olur öyle şeyler

3. babaulino

babaulino Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş