Arkadaşlar lütfen yardım edin!!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve muscle123 tarafından 13 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. muscle123

muscle123 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ben 15 yaşımı bitirmek üzereyim 2 ay body e gitmiştim ozamanlar 64 kiloydum boyum 1.66 y dı ve aradan 8 ay geçti şuanda boyum 1.73 ve 55.2 kiloydum 1 ay önce ancak şimdi daha da kilo verdim ve karın kaslarımı sıkınca sol taraftaki kaburgam komple dışarı çıkıyor ve sol tarafta daha çok karın kası var sağ tarafta neredeyse yoq otarafta kaburgada çıkmıyo ve artık karın kaslarımı sıkınca çok rahatsız oluyorum kaburgam dışarı çıkıyomuş gibi hissediyorm ve kilo alamıyorm bütün gün bilgisayar başında olmama rağmen 3 ayda 64 ten 55 kiloya düştüm omuzumdaki kemikler komple dışarıda ve adonis bölgesindeki kemikler de dışarıda arkadaşlar lütfen yardım edin psikolojim çok bozuldu bu olaylar yüzünden naapmalıyım sizce???

2. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Hiç bir şey yapmadan kilo kaybettiysen sağlık sorunun olabilir, tenya vs geliyor aklıma. Bir doktora görünün bence

3. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Boyun uzuyor ayrıca baya hızlı uzamışşsın bu yüzden kilo kaybı yaşamış olman normal. beslenmeye dikkat ediceksin azcık. Fakat bir doktora gözükmekte fayda var. daha gençsin kiloyu pek dert etmene gerek yok.

4. muscle123

muscle123 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    beslenmemde sabah kahvaltıda genel de kek tost geçiştiriorm ama genel olarak iştahim olmuo bazen günde 1 öğün yiyorm ama öğlenleri tom balığı makarna ve salatayı karıştırıp yiyorm haftada 3 gün

5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    O yaşta yemeği eksik etmeyeceksin
    Özellikle fazla cinsel işlerden uzak dur
    Sağlam uyu

6. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş