Arkadaşlar lütfen yardım edin. Weight Gainer hakkında.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bb78 tarafından 23 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bb78

bb78 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Selamun aleyküm arkadaşlar. Ben 16 yaşındayım. Boyum 1.80, kilom 60. Ve kilo almak için weight gainer önerdiler. Ben bunu nerede bulabilirim. Ve ücreti ne kadar ?

2. RaPPeRuA

RaPPeRuA Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Yer:
    İzmir
    çeşitli siteler var ordan kredi kartıyla alabilirsin...site ismi söylemek yasakmı bilmiyorum onun için bişey diyemiycem...5kg liklerin fiyatları 130-250 civarında değişiyo

3. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    şanslısın çünkü gainer bulabileceğin en ucuz supplementler arasında. Forumdaki gerekli bölümü araştırınız. Ayrıca supplement yazarsanız google'a karşınıza çıkan linklerden kilo aldırıcılara girdiğinizda gainer yazan ek besinler göreceksiniz onlarda %20 den yüksek protein barındıranları satın almanızı öneririm.

4. bb78

bb78 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Peki iyi hoşta 5 kilo falan demişsiniz ben 70 kilo olsam yeter diyorum. Bana kaç kilo gerekir ? Benim vucudum da birşey yok yani öyle yiyorum yiyorum kilo alamıyorum değil ben yemiyorum. ekten besin alsam kesinlikle kilo alacagımı düşünüyorum. şimdi bu 5 kilo alsam bana kaç gün yeter ?

5. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Günde kilonuz * 4.5 gram karbonhidrat tüketmelisiniz. Kilonuz 60 ise 270 gram tüketmelisiniz. kepek ekmeğinden örnek verirsem günde 27 kepek ekmeği eder. Patates, pilav ve makarnayı 1er tabak tüketebilirseniz de 5-10 kepek ekmeği bile yeter. Birçok kişi gerçekten yediğini sanıyor. Hacim için ciddi anlamda karb. tüketmeniz gerekmektedir.

Diyelim günde pilavsız makarnasız bir yemek düzeniniz var. 15 tane yiyebiliyorsunuz. O zaman 12 kepek ekmeği kadar karb.açığınız var demektir. Bu da 120 gram karbonhidrat eder. O da yaklaşık 6 ölçek gainerdır. 3 ünü antrenmandan önce 3 ünü antrenmandan sonra olmak üzere tüketiniz.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:36 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:21 ----------

Sorunuza yoğunlaşırsak, günlük yemenize göre günlük gereken tüketiminiz değiştiği için 5 kg ne kadar yeter onu söyleyemeyiz.

Lakin son örnekteki gibi spordan önce 3 spordan sonra 3 ölçek kullanırsanız 1 ay yetecektir. Günlük daha karbonhidratlı beslenirseniz spordan önce 2 spordan sonra 2 yeter. O zamanda 1.5 ay yetecektir.

6. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş