arkadaşlar kick-box ta kilo alma imkanım var mı

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve furkan6 tarafından 5 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. furkan6

furkan6 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kick box a gidersem kilo mu veririm alırmıyım ben almak istiyorum boyum 176-177 kilom 57-58 hem kilo hem kas falan yoksa fitness a mı gidiyim ne önerirsiniz

2. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    genelde kilo verilir ben başlayalı 2 hafta oldu başlarken kilom 55 idi sabah (aç karnına)
    şu anda tok karnına 57 kiloyum(taş çatlasın yarım kilo yemek desen) 1,5kilo almışım ama herkez aynı değil...

3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    kick boxla kilo alınmaz tersine kilo verilir kilo almak için doğru beslenme şart evet fitness sporuda yapmalısın 3 gün kick box yapıyorsan örneğin iki günde fitness olur ancak beslenmene çok dikkat etmen lazım zamanla kilo alırsın

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    İyi beslenmezsen kilo alman zor çünkü orda cardio tipi yorucu antremanlar çok sık yapılır.Beslenmeyle genede alabilirsin diye düşünüyorum , her antreman öncesi daya 2 tabak makarna :)

5. furkan6

furkan6 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen gidiceğim yerde kick box 3 gün salı perşembe cumartesi peki fitness yap diyosun bu dediğini evde dumbell larla yapsam olur mu peki

6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki evde bir gün üst bir günde alt vücut çalışırsın olur dövüş sporlarıyla ilgilenenler genelde temel hareketlerle çalışır örnek dumbell bench press,dumbell squat,dumbell row gibi

7. furkan6

furkan6 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok saol sen body e falan gidiyomusun bilmiyom ama mesela ben şimdi pzrt si günü üst bölgemi çalışırdım salı günü kick box çarş günü alt bölge perş günü k.box cuma günü üst bölge cumartesi k.box falan böyle daha çok zayıflamazmıyım:))

8. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    sporcu beslenmesine uymak şartıyla kilo alırsın zaten ilk mesajımda belirtmiştim ağırlık çalışması zaten yapcaksan ona göre beslenme programı uygulamalısın kötü bir beslenme ile ağırlık çalışması olmaz.et,yumurta,yoğurt,makarna,pilav vs yiyeceklere yönelmelisin kilo alacam diyede abur cuburlardan kesinlikle uzak durmalısın kas olarak kilo almaya bakmalısın iyi sporlar.

Sayfayı Paylaş