Arkadaşlar Jinekomastimiyim Yağlı mı Yardım !

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Poseidon89 tarafından 27 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Poseidon89

Poseidon89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evet arkadaşlar şuan doktordan geliyorum muayene oldum ilk elle muayene etti sonra sanki sağ tarafta var gibi dedi elime bişiler gelio dedi ama bi ultrason çektirelim ondan sonra anlaşılır dedi sonuçlarıda paylaşıcam aşağıda ultrasondan sonra hiç bişi yokmuş dedi yağ dokusuymuş yalancı jinekomasti dediğimiz durum var dedi bunun içinde lipusaction yapıomuş 2000-2500 tl dedi nası eritebilirim peki dedim spora devam edimmi et tabi dahada toplarsın 107 kilodan 79 kiloya gelmiş biri olarak iyi toplamışın vücudunu baya dedi steroid falan kullanıomusun diede sordu hayır dedim ameliyat olmadan eritemezmiyim dedim erimez dedi burda kafam karıştı bi tek doktorun dediğine belkide bölgesel olarak algıladı ama erimez dedi sonuç olarak jinekomasti deilmişim yağ dokusu varmış yalancı jinekomasti dedi yani yağ imiş bendeki durum eritirim inş zamanla sonuçlar aşağıda

Ekli Dosyalar:

2. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Kilo verirsin six packler çıkacak seviyeye kadar gelir bu yağ kaybın ama hala meme ucu "abartı" şekilde belirginse bu hastalığa girme durumu olabilir diyebiliriz ve doktora gidip bunu öğrenmen bikaç saatini alır.Bana sorarsan genel yağ oranın fazla,yağ at düzelir.

3. Poseidon89

Poseidon89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    üstte yazdım zaten doktordan gelmiştim onu yazdığımda yağ dokusu olduğunu söyledi ultrason sonuçlarıda var ekte hiçbir şey yok dedi doktor yalancı jinekomasti oluyormuş bendeki göğüs kaslarımında gelişmiş olduğunu söyledi doktor ama yağda olduğu için belirgin deil ne yazıkki jinekomasti meme ucu değil göğüste meme dokusu bulunmasıymış zaten meme dokusuda sert oluyormuş bendeki durum yağlanmadan kaynaklı devam ediorm elimden geldiği kadar spora yağ yakmaya 27 kilo verdim 1 sene içinde yağdan pek gitmemiş sanırım :)

4. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar bende 1 yıllık vgciyim.Yandan bakınca göğüslerimin görünüşü arkadaşla aynı.Üst sıfır altta ise bir şişkinlik ama yag degil.Sıkınca taş gibi.Omzumu arkaya aldıkça ve dik durdukça yanan dümdüz gözüküyor güzel oluyor.Ama normal durunca öne çıkık duruyor.Yaglı degil ama meme gibi duruyor.

5. Poseidon89

Poseidon89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Fatiko15 kafana takılıosa en yakın zamanda bi plastik cerraha muayene olmanı öneririm kendin anlaman imkansız beni doktor elle muayene edip şüphelendi var gibi sanki diye doktor bile elle anlayamadı sonra ultrason istedi acil de çektirip gösterdim ekteki sonucu hiçbir şey olmadığını yağ dokusu olduğunu söyledi ben yeni başladım forumdaki arkadaslar kadar bilgim yok ama sendede aynı durum yağlanma yağ dokusu olabilir

6. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Bence sırtta kifoz yani postür bozukluğundan kaynaklanıyor.Bir araştırın.

7. Poseidon89

Poseidon89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    biraz baktım kamburluktan duruş bozukluğundan bahsediyorsun sanırım bende öle bi durum yok resimlerde sorun belli olsun diye otururken eğildim biraz :) ama duruş bozukluğuyla alakası oldunu sanmıorm jinekomastinin var olan sorunu biraz daha belirgin hale getirebilir duruş bozukluğu

Sayfayı Paylaş