Arkadaşlar huktan anlayanlar bi bakarmı yardım a ihtiyacım var :D

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Lionss tarafından 27 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar bugün birisi beni mahkemeye vericegini söyledi liseye gidiyorum 17 yaşındayım olaysa şu şekilde bu kız durduk yere bana ana bacı küfür etmeye başladı ilk başta bişey demedim ikinciye yine geldi aynı şekilde ama daha agır küfürler etti bende aynı şekilde karşılık verdim derse girdik bu bana derste küfürsüzde olsa laf sokmaya başladı yine cevap vermedim faceme aynen şu yazıyı yazdım
    Sınıfta tek kız var okadar abaza varki kızın g... öyle bi kaldırmışlar ki ak.... kaşarı kendini bişey zannediyor aynen bu yazıyı yazdım buda bunun fotosunu çekmiş sabah ailesiyle gelip okul yönetimine şikayette bulunmuş kız beni gördü böyle gülüyor flan bişey demedim tabi sınıfa girdik bu geldi seni savcılıga vericem sürüm sürüm süründürücem flan diyor benim nerden baksanız 15 16 tane şahidim var kaç aydır bana karşı hakaret ettigine dair o ise sadece fotoya dayanarak beni mahkemeye vericek sonuç ne olur biz sözlü savunma yapıcaz o ise foto ile paylaştıktan bi süre sonra sildim drumu drumu paylaşmammın sebebide sadece sinirden dolayı istem dışı paylaşım gibi bişey oldu sonrada kaldırdım :D ha bide gelmiş arkadşalarıma diyor onu okuldan attırıcam hepiniz görüceksiniz flan hala bana karşı tutarsız davranışlar sergiliyor yardımcı olursanız çok sevinirim hepinize iyi forumlar güzel sporlar :D

2. emrah_yazgan

emrah_yazgan Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Sosyal medyada yazılı olarak küfürlü bir şekilde hakarette bulunduysan cezası çok ağır. Yeni düzenlemelere göre tazminat hakkı ile 2 yıl ile 5 yıl arasında hapis cezasına kadar varıyor. Dua et suç duyurusunda bulunmamış olsun

Lionss bunu beğendi.
  3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    git neden böyle birşey yaptığını kıza sor
    yanlış anlaşılma olduğu ortada
    sonraki hareketi için o zaten pişman olacaktır
    sende özür dile ki tatlıya bağlansın
    özürdilemek bir erdemdir

Lionss bunu beğendi.
  4. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    hocam özür dilerdim ama agır küfürler etti bugunde alaycı bi tavırla okuldan atılıcak o görüceksiniz flan demiş yönetimin yanından çıktı böyle işte bu der gibi bi gülüşü var okadar iyilik yaptım ona ama karşılıgı bu oldu mahkeme konusu olmaz sanırım babası geldi konuştuk onlada çok iyi birisi ama yanlış anlaşılmalar var onu mahkemeye vericegime dair laflar söylemişim ki öyle bişey yok babasına göre ona sapıklık yapmışım ki tam tersi ona sapıkık yapanlar oluyordu lan aynı okuldayız oda kardeşimiz gibi bişey diyordum bazen o konuda onu savunmuşlugum flanda var sosyal medyada açıkça adını belirtmedim ama sınıfta tek kız oldugu için ona yazdıgım bariz ortada kaşar ve a.k lafından başkada küfür geçmiyor yazımdan o lafları söyledim ama kaşar lafını söylememin çok büyük sebepleri var burada anlatmam sosyal medyada yanlış oldunun farkına varıp o yazıyı sildim sonrada bu olay oldu işte ellerinde sadece foto var ama bana ve arkadaşlarıma yaptıgı hakaretlerin ve laf sokmalarına dair 16 18 civarı şait im var bu durumda kim suçlu çıkar bide sınıfta arkadaşlarım beni savununda hepinizi toplasak adam etmesiziniz siz adam degilsiziniz gibi laflar söyledi ki bunlarada karşılık vermedim mahkemeye vericem dedi görücen sen flan dedi bende dedim ver dedim ben yazdıgımın ve söyledigimin arkasındayım ya sen dediklerinin arkasında durabilecekmisin bu kadar kişi şait dedim sınıftan çıkıp gitti hocalarla konustuk onlarada durumu anlattım bundan sonra ben onla konuşmacam oda benle

5. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    hiçbirşey olmaz yaşın 18 i doldurmamış zaten yani bazıları gidip adam doğruyor adam vuruyor yaştan dolayı serbest bırakılıyorda sen kızın tekine facebook'tan küfür ettin diye hapsemi gireceksin, en fazla bi savcılığa gider ifade verirsin

HergeleSefa ve Lionss bunu beğendi.
  6. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28

Çok sagol dostum :D

7. HergeleSefa

HergeleSefa Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Lionss, öyle kızlara gıcık olurum bizim okuldada var erkeklere posta koyuyor :D Ağzına sağlık başta kıza ettiğin küfürler için :p

Lionss bunu beğendi.
  8. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum küfür etmekten hiç hoşlanmam durduk yere ama böyleleri adamı deli ediyorlar :D bide bu bişey degil bazıları var bizim okulda erkeklerle kavga etmeye kalkıyorlar :D

HergeleSefa bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş