Arkadaşlar fıtness hakkında yazdıgım yazı hakkında degerledirme bekliyorum

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ABOBGYSME tarafından 15 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ABOBGYSME

ABOBGYSME Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Fıtness ve Body Building makale yazılarına başladım.Ve en sevdigim konu hakkında da yazdım.görüşlerinizi bekliyorum!!

2. Berkemal

Berkemal Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    50 cm kol rahat mı yapılıyor? Valla seni burda topa tutarlar. :) İmla hatalarına biraz daha dikkat edersen güzel olucak.

3. coke

coke Yeni Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir
    biraz daha geniş kapsamlı yazabilirsin eğer ''makale'' diyorsan.bu daha çok ön bilgi vermek açısından içi biraz dolu bir deneme yazısı olmuş gibi.farkları anlatırken antrenman yoğunluğundan tut tekniklerden ve sosyal konumlarından bahsetmen senin için daha faydalı olacaktır.bu işte tutunmak istiyorum diyorsan başarılar diliyorum:)

4. ABOBGYSME

ABOBGYSME Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    @Berkemal yazdıktan sonra onu fark ettim bende :D jay ronniyi felan düşününce o cümle ortaya cıktı...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:18 ----------

@coke kardeşim öneriler için sagol :) elbette cok geniş bir konu fıtness ve bodybuiding ama farkısındasındır ki herkes bu konuya bizim kadar ilgili degil.bu yüzden kısa tuttum.ayrıntılarla bogmak istemedim okuyanları.teşekkur ederım bu arada dikkate alıcam söylediklerini

5. phonix

phonix Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    siyaset iş spor klasık hayat aq işte
    Yer:
    istanbul çağlayan çaya beklerim püskevitde var
    Eksiklerini belirtmek için açmışsın bu konuyu bizde söyliyelim....50cm kol kısmını okuyunca gerisini okumadım yalan söylemicem.Bence yazını baştan düzelt.Fikir iyi güzel ama..ama işte..

6. ABOBGYSME

ABOBGYSME Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    beyler o kısmı düzelttim ve duzeltirkende farkettim ki korkunç bir hata yapmışım :)

Sayfayı Paylaş