1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Arkadaşlar Bunlarda benim resimlerim yorumlarınızı bekliyom!

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve lalaxi tarafından 13 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. lalaxi

lalaxi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ARkadaşlar bunlarda benim resimlerim bu vücudu ben 2 aylık evdeki çalışmamla yaptım malzemelerim 2 adet 10 KG lık dumbıl,1 adet iki tyarafına 20 KG koyulmuş beton yani halter tarzı :lol: :lol: ben 60 KG dım beslenmemi bu siteden aldım ve uyguladım ve kılo aldım sımdı 70 KGım ve bu vücuda sahibim çalışmalarım da daha neler tavsiye edersiniz yani neler kullanmamm lazım şimdiden diyim salona gitme imkanım yok arkadaşlar BOY=1.70,Kilo=70,Yaş=17

EN Çok önem verdiğim bölge Omuzlarım sizce omuzlarım nasıl=?

2. pronator

pronator Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    omuz başı iyi gelişmeden tarapez çalışmışın hiy iyi durmuyo

3. habib

habib Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    17
    Yer:
    bursa
    bence baya kilo alman gerek ama doğru yoldasın vucut altyapıyı oluşturmaya başlamıs başarılar

4. lalaxi

lalaxi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Wallahi arkadaşlar ben omuz başı oluşmuş yada oluşmamış bilmiyorumda bu forumdan animasyonlar ve bilgiler indiriyorum göğüs nasıl çalışılır felan görüntülü açıklamalı omuz için bu forumda ne varsa uyguladım haa şu var başımda kimse yok belkide vücudum elverişli olmayabilir omuz başı olmamışsa çalış deseydi abaşımda biri olsaydıda yapardım ama ben başımda adaam olmadan bu kdar yapabildim naapim ama işte sizlerin düşüncelerinni alıyorumd a böylece eksik yerleri tamamlamaya çalışıyorum saolun

5. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    bazı sporcuların 2 ayda spor salonunda yapamayacagı gelisimi
    evde yaparak göstermissin..
    vücut hatların yavas yavas yerine oturmaya baslıyor...
    fakat spor salonuna basla bence..
    posterior head (arka omuz)iyi görünüyor...
    sırttan sag bicepste güzel ckmıs..
    tricepsler evde calısmana göre idare eder...

trapezus ise arkadasların dedigi gibi kötü duruyor...
    omuzları düsük göstermis..(middle head-omuz basını gelismeden trapezus un gelismesi...)

basarilar...

6. lalaxi

lalaxi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pekala arkadaşlar dediğiniz gibi baktım o açığı bende yakaladım da şimdi benim nasıl veya ne tür çalışma yapmam lazım omuz başını geliştirmemm için önerilerinizi ve yardımınızı bekliyorum!!

7. StRoNgMaN

StRoNgMaN Yeni Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    evde pek bisey yapamazsın...
    bence spor salonuna gitmelisin...
    fakat diyorsan ki yok ben evde yapacagım...
    ozaman trapezus çalısmalarını bırakacaksın...

evde dumbelllerle yapılacak omuz hareketleri....

omuz dumbell press (ön omuz-üst omuz) anterior head

omuz yana acıs (yan omuz) middle head

egilerek acıs (arka omuz) posterior head..

kolay gelsin...

8. revenge

revenge Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    valla suan tek kotu gorunen yanın omuzların dusuklugu..ama eger sen gercekten bu vucudu 2 ayda ve evde yaptysam dıcek tek kelıme helal olsun...bide bişe sorcam nıe salona gıtmıosun maddı ımkanlardan dolayımı..ama eger 2 ayda 10 kılo alabılıp bu kadr ıı beslenbılıosan sanırım maddı sebepten dolayı kaynaklanmıodr..ki zaten bu sporda en buyuk harcamayı beslenmeye yapıorz.. :) eger zamanın varsa kesınlıkle baslamalısın salona..basarılar ;)

9. lalaxi

lalaxi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım maddi imkanlardan dolayı da denemez ama zaman kısıtlı olduğundan bir de bir şey soraacağım ben mesela çalışırken kendimi çok harap ediyorum hni afedersiniz de hayvan gibi inliyorum bazen oluyorda ağrı damaarlar patlıyacak gibi oluyor çok kendimi kasıyorum amaa böyle başarılı vede verimli oluyorum acaba ne kadar sağlıklıdır bu kendimi sıkıştırmama hemen hemen hergün çalışıyorum dumbıllarla kendimi inleyene kadar çalışıyorum 2 saaat sürüyor damarlar çok belli oluyor dediğim gibi korkuyorum şu damar düğümlenmesimidir nedir bir fikri yada bildiği olan varsa söylerse sevinirim

10. revenge

revenge Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bence kendını bu kadar cok zorlama..aslında bılıorum bu senın hırsından kaynaklanıo ama bence yanlıs bı uygulama..bıde 2 saat calısıorom demıssn bana sankı buda bıraz fazla geldı ..ben salonda gögüs-biceps antremanını bıle 1 saatte bıtırıoorm...bu kadr cok calısmanın bı yerden sonra kaslara yararı deıl zararı oluo...bıde her gun calısmanda yanlıs..bı calıstrdgn bolgenı 2 gun sonra calıstrmaya basla...bence antramanını su sekılde yap
    1. gun=gögüs-biceps
    2.gün=omuz-trıceps
    3.gun=dinlenme
    4.gun=sırt
    5.gun=gögüs-biceps

yanı kısaca 2 gun antreman yap 1 gun dınlen..basarılar

11. little_huge

little_huge Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    gebze
    ewde calışmana ve 2 ay calışmana ragmen ii gibi geldi biraz daa kilo alman lazım ama.başarılar...

12. dıgıt

dıgıt Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu spora gönül verdiğini anladım ama bak en az 2 ay bir spor salonuna gitmeni ve uygulamaları canlı görüp öğrenmeni
    tavsiye ediyorum ve ondan sonra ne kadar yanlış çalıştığını sende göreceksin kendine yazık etme görüntülere bakarak
    sadece ön fikir elde edersin sadece okadar zamanı evde yanlış değerlendirme bu spor birazda bilimsel bir spordur.azmini
    yitirme başarılar diliyorum.

13. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    2 aylık resimlere yorum yapmak neredeyse imkansız eski resimlerin yok eski ölçülerin yok olmadanda gelişimin hakkında yorum yapılmaz resim eklemek istiyorsan forum kurallarını oku şimdi başlığı kilitliyorum unutma eski ve yeni resimlerini bekliyoruz forumun kurallarına göre hareket etmeliyiz 6 aya kadar olan resimleri kilitliyorum daha sorada çöpe veya eski ile yeni resmi (aradaki farkı görmek ve yorum yapmak açısından) veya ölçüleri bunlarda kilitlenecek

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş